"Każdy z tych ciosów to nokaut". Najman pokazał wideo, internauci drwią

Marcin Najman w ostatnich dniach obrał sobie za cel Jacka Murańskiego, który dotkliwie przegrał na Fame MMA 12. "El Testosteron" nagrał film, w którym pokazuje, co zrobi z celebrytą.

RC
Marcin Najman Instagram / Na zdjęciu: Marcin Najman
Marcin Najman i Jacek Murański od dłuższego czasu nie przepadają za sobą, co i tak jest delikatnym określeniem. W mediach bez przerwy obrzucają się wyzwiskami, więc wydaje się kwestią czasu, kiedy swoje problemy rozwiążą w klatce. Szczególnie po wydarzeniach na Fame MMA 12.

Murański przegrał z Arkadiuszem Tańculą przez dyskwalifikację. Nie dość, że notorycznie łapał się siatki, co jest niedozwolone, to jeszcze ugryzł swojego przeciwnika. Potem jednak sam chwalił się, że byłby w stanie bić się przez dziesięć rund i rywal by go nie znokautował.

Te słowa dotarły do Najmana, który postanowił nagrać film z dedykacją dla przyszłego przeciwnika. Najpierw stwierdził, że Murański po walce wyglądał, "jak ofiara ciężkiego rozboju, którą napadło kilku zbirów". Potem postanowił zaprezentować, co on zrobiłby z Jackiem w klatce.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: skąd ona ma tyle energii? Jędrzejczyk jest niczym... rakieta!

- Jak mnie spotka w oktagonie, to walka nie potrwa sześćdziesięciu sekund. Znokautuję go każdym jednym ciosem, którym go trafię. Uważacie, że to słowa rzucane na wiatr? No to spójrzcie. Tak to będzie wyglądało. Każdy z tych ciosów to jest nokaut i utulenie do snu bydlaka, którego potem w tej małej rzymskiej klatce zostawimy, sklepiemy u góry, zamontujemy poidło, koryto i już stamtąd bydlak nie wyjdzie - komentuje "El Testosteron".

Nie trzeba było długo czekać na odzew internautów. W komentarzach pojawiło się mnóstwo kpiących komentarzy pod adresem Najmana.

"A czy ty kiedykolwiek wytrzymałeś 4 rundy?", "No niestety, ale ty Marcinku w tej kwestii zbierasz jedną lampę na twarz i gryziesz piach", "Jesteś ostatnią osobą na tej planecie, by komentować czyjąś przegraną! Jesteś Królem Wielkiej Ściemy" - piszą internauci.

Co ciekawe, walka Najman - Murański miała się odbyć na gali Elite Fighters II. Pojedynek stanął pod znakiem zapytania, bo organizacja twierdzi, że obaj zawodnicy złamali zapisy kontraktu.

Kłopoty Najmana i Murańskiego. Po tym piśmie nie będzie im do śmiechu >>

Fame MMA 12. Kibice wspierają Jacka Murańskiego. "Dla mnie wygrałeś" >>

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×