Sensacyjne wieści. Fame MMA na Stadionie Narodowym?!

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: ring girl podczas gali FAME MMA
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: ring girl podczas gali FAME MMA
zdjęcie autora artykułu

Pojawiły się totalnie zaskakujące informacje. Daniel Majewski, nowy nabytek Fame MMA, zdradził na kanale 6PAK, że organizacja rozważa przeprowadzenie zmagań na... Stadionie Narodowym im. Kazimierza Górskiego w Warszawie.

W tym artykule dowiesz się o:

Ostatnio Daniel Majewski rozmawiał na kanale 6PAK z Michałem Rogozińskim. W trakcie konwersacji opowiadał chociażby o kulisach podpisania kontraktu z Fame MMA.

Majewski odniósł się również do możliwości zawalczenia z Parisem Platynovem. O tym, że taki pojedynek może dojść do skutku, mówi się ostatnio coraz więcej.

Daniel Majewski tymczasem wyznał, że taka konfrontacja mogłaby zostać zorganizowana na... Stadionie Narodowym im. Kazimierza Górskiego w Warszawie!

- Uważam, że ma dobrą kartę przetargową. Kiedy my z Wojtkiem Golą wyszliśmy i mówiliśmy, dawaj Paris, to on teraz będzie mówił nie, nie. A Wojtkowi głupio będzie odpuścić ten temat i mogą podbijać stawkę coraz bardziej - zaznaczył Majewski na kanale 6PAK.

Zwracał się też do potencjalnego przeciwnika. - Paris, negocjuj, negocjuj! On dobrze wie jak robić marketing, show. Nasza dwójka nie ma sobie równych. Nawet jakby gala była na Stadionie Narodowym to spokojnie moglibyśmy pomóc, by wypaliło. A są pogłoski, by ta walka się tam odbyła - podkreślił.

Czytaj także: > FEN 37. Perfekcyjny Mateusz Rębecki. Pretendent postawił się mistrzowiFEN 37. Dominik Zadora stracił pas. Ormianin ponownie lepszy od Polaka

ZOBACZ WIDEO: Mocne zarzuty po mistrzowskiej walce. "Dużo osób odmawia"

Źródło artykułu: