Wielki nieobecny na gali. Zdradził, co się stało

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Jerzy Mielewski
Instagram / / Na zdjęciu: Jerzy Mielewski
zdjęcie autora artykułu

Gwiazda Polsatu miała poprowadzić 87. Galę Mistrzów Sportu. W ostatniej chwili doszło jednak do zmiany planów. Wszystko z powodu zakażenia koronawirusem.

W tym artykule dowiesz się o:

Gala Mistrzów Sportu - na to wydarzenie zawsze czekają wszyscy sportowcy i kibice w naszym kraju. Organizatorami plebiscytu na Najlepszego Sportowca 2021 r. są: "Przegląd Sportowy" i Telewizja Polsat (relacja TUTAJ).

Jednym z prowadzących galę w Warszawie miał być popularny dziennikarz Polsatu Sport, Jerzy Mielewski. Niestety, eksperta siatkówki zabrakło na scenie. Mielewski zdradził w mediach społecznościowych, że... jest zakażony koronawirusem.

"Wielka Gala mistrzów sportu już dziś. Niestety koronawirus sprawił, że tym razem nie stanę na plebiscytowej scenie, ale i tak będzie pięknie" - napisał dziennikarz na Twitterze.

"Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia, trzymaj się" - skomentowano na instagramowym koncie Telewizji Polsat, gdzie zamieszczono zdjęcie Mielewskiego w towarzystwie prowadzących galę: Pauliny Chylewskiej i Łukasza Kadziewicza (duetowi pomaga Aldona Marciniak).

Zobacz: Tomasz Lis pojawił się na Gali Mistrzów Sportu. Nie był sam

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Messi na parkiecie? Nie porywa

Źródło artykułu: