KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Najman straszy Stanowskiego pozwem. "Burmistrz podjął kroki prawne"

Paweł Okrasa zamierza pozwać do sądu Krzysztofa Stanowskiego. Taką informację ujawnił Marcin Najman. Chodzi o propozycję, którą dziennikarz złożył burmistrzowi Wielunia.

RC
Po prawej Paweł Okrasa - burmistrz Wielunia YouTube / Na zdjęciu: Po prawej Paweł Okrasa - burmistrz Wielunia
Powoli opadają emocje po momentami kuriozalnej rozmowie Krzysztofa Stanowskiego z burmistrzem Wielunia. Paweł Okrasa nie widzi nic złego w tym, że gala MMA VIP 4 jest promowana przez "Słowika", który kierował mafią pruszkowską. Dlatego nie dał się namówić na to, aby organizacji Marcina Najmana wypowiedzieć umowę na wynajem hali.

Okazuje się, że teraz właściciele Weszło i Kanału Sportowego może mieć poważne problemy. Wszystko przez propozycję, którą kilkakrotnie złożył burmistrzowi Wielunia.

Stanowski złożył Okrasie konkretną propozycję. Jeżeli nie zgodzi się na organizację gali MMA VIP 4 w Wieluniu, to w zamian do miasta przyjadą Marcin Gortat, Marcin Możdżonek, Tomasz Rożek, zorganizuje turniej esportowy i dodatkowo zapłaci 30 tys. zł.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: ten to ma życie! Majdan pochwalił się zdjęciami z Tajlandii

Teraz burmistrz zamierza to wykorzystać, o czym informuje Najman. Dziennikarz może zostać pozwany za... próbę przekupienia urzędnika państwowego.

"Krzysiu, który zwie się ostoją prawości i moralności, wszystko na to wskazuje, próbował wczoraj jawnie przekupić urzędnika państwowego na służbie. Nie wygląda to dobrze…" - pisze "El Testosteron" na Twitterze.

"Z mojej wiedzy wynika, że Pan Burmistrz podjął już stosowne w tym zakresie kroki prawne" - dodaje w kolejnym wpisie.

Paweł Okrasa jednak także nie może spać spokojnie. Jego rozmowę ze Stanowski obejrzał wojewoda łódzki. Tobiasz Bocheński jest w szoku po tym, co zobaczył.

Radni Wielunia zagłosowali. Co zrobi burmistrz, co z galą MMA VIP 4? >>

Najman jest gotowy odciąć się od "Słowika". Postawił jednak dwa warunki >>

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (2)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×