KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Afera przed Fame MMA 14. Norman Parke zaatakował rywala... klapkiem

W ostatnich dniach niespodziewanie rosną emocje przed walką Normana Parke'a z Piotrem Szeligą na Fame MMA 14. Początkowo obaj zawodnicy byli bardzo spokojni, ale ostatnie dni to jest wielka agresja z obu stron. Kulminacja tego nastąpiła w piątek.

Artur Babicz
Artur Babicz
Norman Parke zaatakował Piotra Szeligę YouTube / Norman Parke zaatakował Piotra Szeligę
Pierwsze wydarzenia z udziałem Normana Parke'a i Piotra Szeligi przed ich starciem na Fame MMA 14 były bardzo spokojne. Wydawało się nawet, że obaj mają do siebie spory szacunek. Jednak w ostatnich dniach to się bardzo zmienia.

Zawodnik z Irlandii Północnej jest niebywale agresywny w stosunku do Polaka. Co chwila go wyzywa i wypomina czasy kiedy ten musiał pracować fizyczne w Wielkiej Brytanii. To natomiast powoduje, że Szeliga nie pozostaje mu dłużny.

W piątek obaj mieli okazję skonfrontować się podczas programu "Face2Face". Jednakże oglądało to się bardzo ciężko, ponieważ przekrzykiwali się jeden przez drugiego. Natomiast kulminacja złych emocji nastąpiła w momencie, w którym Parke kazał Szelidze "lizać jego klapki".

ZOBACZ WIDEO: Myślisz, że masz zły dzień? To spróbuj przebić tego kolarza

Polak nie wytrzymał i uderzył rywala z otwartej dłoni. Ten natomiast nie pozostał mu dłużny i... bił go klapkiem. To był moment, w którym było bardzo blisko bijatyki. Na szczęście w porę zainterweniowali ochroniarze.

Obaj będą mieli okazję wyjaśnić swój konflikt już w sobotę, 14 maja, na Fame MMA 14. W walce wieczoru tego wydarzenia wystąpią "Gimper" oraz "Tromba". Ponadto, w oktagonie zobaczymy m.in. Sergiusza "The Nitrozyniaka" Górskiego, Katarzynę Alexander czy Dawida Malczyńskiego.

Zobacz także: Zachwyty na kartą walk Fame MMA 14
Zobacz także: Mateusz Murański rozwiał wszelkie wątpliwości

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×