Wielki gest Normana Parke. Przekazał sporą kwotę na leczenie trenera rywala

Norman Parke bez większych problemów uporał się z Piotrem Szeligą. Po walce zawodnik z Irlandii Północnej wykazał się wielkim gestem, ponieważ zdecydował się przekazać 10 000 złotych na leczenie trenera rywala.

Artur Babicz
Artur Babicz
Na zdjeciu: Norman Parke Instagram / Na zdjeciu: Norman Parke
Chociaż przed walką wrzało pomiędzy Piotrem Szeligą a Normanem Parke'em to po starciu obaj zakopali topór wojenny. W samym starciu Polak zdecydowanie przegrał, ale mimo to były mistrz KSW docenił klasę i odwagę Szeligi. Co więcej, wojownik z Irlandii Północnej zdecydował się na wielki gest wobec rywala.

- Przekazuję 10 000 złych na leczenie twojego trenera - mówił Norman Parke jeszcze w klatce rzymskiej.

Ten gest niezwykle zaskoczył, ale i zarazem ucieszył Piotra Szeligę. Ten bowiem już od kilku miesięcy zbiera środki na leczenie trenera Rafała Antończaka.

"Szeli" wezwał również swojego rywala z gali Fame MMA 13 o przekazanie obiecanych pieniędzy. "Arab" bowiem dążył do zorganizowania walki z Szeligą pod pretekstem walki charytatywnej i przekazania całości środków na leczenie Antończka (więcej na ten temat TUTAJ). Jednakże zdaniem Szeligi, trener Antończak nie otrzymał ani złotówki od Gabriela Al-Sulwiego.

Zobacz także: Adam Josef brutalnie nokautuje rywala
Zobacz także: "Wiewiór" nie dał szans kolejnemu rywalowi

ZOBACZ WIDEO: Brutalny nokaut. Cios idealny! "Skleił się z twarzą!"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×