Szeliga żądał podpisania dokumentów przez rywala. Czy to największy konflikt na Fame MMA 13?

Starcie Piotra Szeligi i Gabriela "Araba" Al-Sulwiego na Fame MMA 13 wzbudza ogromne emocje. Ten konflikt narastał z tygodnia na tydzień. Na ważeniu "Szeli" zażądał od rywala nietypowej rzeczy.

Artur Babicz
Artur Babicz
Gabriel Al-Sulwi i Piotr Szeliga YouTube / Gabriel Al-Sulwi i Piotr Szeliga
Jeszcze kilka miesięcy temu Piotr Szeliga oraz Gabriel "Arab" Al-Sulwi uważani byli za dobrych znajomych. Szybko jednak to się skończyło. Raper zaczął wyzywać influencera do walki i przede wszystkim jako karty przetargowej użył przechodzącego rehabilitację trenera "Szeliego" - Rafała Antończaka. To bardzo się nie spodobało Szelidze (więcej TUTAJ).

Ostatecznie udało się ustalić szczegóły walki. Odbędzie się ona w ramach Fame MMA 13 już w sobotę, 26 marca. Starcie przeprowadzone zostanie w formule K-1 w małych rękawicach. Wszystko po to, aby było jak najbardziej efektowne. Jak się okazuje, to nie wszystko.

"Arab" zapowiedział, że całą swoją gażę z walki z Szeligą przekaże na leczenie Rafała Antończaka. W te słowa jednak nie jest w stanie uwierzyć "Szeli". Dlatego influencer podczas ceremonii ważenia zażądał od rapera, aby ten podpisał stosowne oświadczenie o przekazaniu gaży na cele charytatywne.

ZOBACZ WIDEO: Co zrobił Janikowski?! Zobacz nagranie ze szczegółami

- To przyrzeczenie publiczne. Chcę mieć to na papierze z jego podpisem, bo to co on mówi to jest jedno, a to co robi to drugie - mówił Piotr Szeliga.

- Jesteś farmazonem. Albo to podpisujesz, albo... nie wiem. Jak można zaufać twojemu słowu jak jesteś farmazonem - mówił wyraźnie zdenerwowany "Szeli" do rywala.

"Arab" natomiast nie wchodził w dyskusję z Szeligą. Nie dał mu się również w żaden sposób sprowokować.

- Spokojnie, moje pieniądze trafią tam gdzie trzeba. Ja ci nie będę nic podpisywał - powiedział Gabriel Al-Sulwi.

Gala Fame MMA 13 odbędzie się w sobotę, 26 marca, w Arenie Gliwice. Na karcie walk oprócz wspomnianej dwójki nie zabraknie innych gwiazd. W walce wieczoru zmierzą się Sergiusz "The Nitrozyniak" Górski i Paweł "Unboxall" Smektalski. Natomiast poza tym w oktagonie zobaczymy Pawła "Popka" Mikołajuwa, Normana Parke'a, Martę Linkiewicz czy Adriana "Polaka" Polańskiego.

Zobacz także: Przyszedł do Fame MMA dla pieniędzy?
Zobacz także: Nietypowy zakład w walce Popka

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×