Znamy kolejne zestawienie na KSW 72. Pojawi się debiutant

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Patryk Surdyn
Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Patryk Surdyn
zdjęcie autora artykułu

W piątek poznaliśmy kolejne zestawienie gali KSW 72 w Kielcach. W wadze koguciej zmierzą się Patryk Surdyn (6-2) i Gustavo Oliveira (8-1). Dla Portugalczyka będzie to debiut w polskiej organizacji.

W tym artykule dowiesz się o:

Organizatorzy odsłaniają coraz więcej szczegółów dotyczących gali KSW 72 w Kielcach. Już od kilku tygodni poznajemy uczestników tego wydarzenia. W walce wieczoru zmierzą się Tomasz Romanowski (15-8) i Andrzej Grzebyk (18-5). Ponadto, na gali wystąpią m.in. Hubert Szymajda (9-5) czy Oumar Sy (6-0).

W piątek ogłoszono, że kolejnym zestawieniem będzie pojedynek Patryka Surdyna z Gustavo Oliveirą. Polak dla KSW stoczył już trzy pojedynki. Jeden z nich wygrał (z Dawidem Martynikiem), a w dwóch musiał uznać wyższość rywali (z Damianem Stasiakiem i Jakubem Wikłaczem). Wcześniej zdobył tytuł mistrzowski Armia Fight Night.

Gustavo Oliveira reprezentuje Portugalię, ale pochodzi z Brazylii. To właśnie tam w 2016 roku rozpoczął swoją przygodę z zawodowymi sportami walki. Poza występami w Ameryce Południowej miał okazję startować już w Europie - w Portugalii i Serbii.

Gala KSW 72 odbędzie się w sobotę, 23 lipca. Areną tych zmagań będzie kielecki Amfiteatr Kadzielnia. Kolejne starcia na karcie walk tego wydarzenia będą ogłaszane wkrótce.

Zobacz także: Konflikt Kwiecińskiego z Załęckim wchodzi na inny poziom Zobacz także: Trudne zadanie przed Danielem Rutkowskim

ZOBACZ WIDEO: Szpilka odsłonił kulisy walki. Szef KSW tłumaczy, co dalej

Źródło artykułu: