Kolejne wyzwanie przed Danielem Rutkowskim! Trudny rywal na KSW 73

Daniel Rutkowski w ostatniej walce nieudanie zaatakował pas mistrzowski wagi piórkowej w KSW. Polak wróci do klatki już podczas sierpniowej gali KSW 73 i znów podejmie się bardzo trudnego wyzwania. Tym razem zmierzy się z Lom-Ali Eskijewem.

Artur Babicz
Artur Babicz
Daniel Rutkowski Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Daniel Rutkowski
Coraz ciekawiej zapowiada się gala KSW 73 w Warszawie. Niedawno ogłoszono, że podczas tego wydarzenia dojdzie do walki Tomasza Sarary z Arkadiuszem Wrzoskiem (więcej TUTAJ). Natomiast w czwartek podczas programu "Oktagon LIVE" na Kanale Sportowym ogłoszono kolejne zestawienie.

Po przegranej przed czasem z Salahdine Parnassem wróci Daniel Rutkowski (więcej o marcowym starciu o pas mistrzowski TUTAJ). Radomianin jednak nie obrał łatwej drogi na powrót na zwycięską ścieżkę. Na gali w Warszawie jego rywalem będzie Lom-Ali Eskijew (19-5).

Będzie to pojedynek nr 1 oraz nr 2 w rankingu kategorii piórkowej KSW. Warto dodać, że niemiecki zawodnik pochodzenia czeczeńskiego notuje bardzo dobrą serię występów. W ciągu niespełna trzech lat zwyciężył cztery pojedynki, a w tym dwa ostatnie stoczył już w największej organizacji MMA w Europie.

Gala KSW 73 odbędzie się na warszawskiej hali Torwar. Wydarzenie zaplanowano na sobotę, 20 sierpnia. Do tej pory znamy jedynie dwa zestawienia tejże karty walk.

Zobacz także: Linkiewicz w ostrym treningu
Zobacz także: Gamrot odpowiedział na propozycję kolejnego rywala

ZOBACZ WIDEO: Szpilka odsłonił kulisy walki. Szef KSW tłumaczy, co dalej
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×