Walka wieczoru Prime Show MMA 2 do jednej bramki? Bukmacherzy nie mają wątpliwości

Walka wieczoru Prime Show MMA 2: Kosmos jest wyjątkowo sportowa. Zmierzą się w niej dwaj byli zawodnicy KSW - Norman Parke i Grzegorz Szulakowski. Jednak zdaniem bukmacherów wygrać ten pojedynek może tylko jeden wojownik.

Artur Babicz
Artur Babicz
Norman Parke WP SportoweFakty / KSW / Na zdjęciu: Norman Parke
O ile Norman Parke jest już znany jako uczestnik gal freak fightowych, tak obecność Grzegorza Szulakowskiego na Prime Show MMA 2: Kosmos była sporym zaskoczeniem. Polak jednak w szczerej rozmowie wyjaśnił, że to była oferta, z której po prostu się nie rezygnuje (więcej TUTAJ).

Obaj zawodnicy mieli okazję walczyć dla KSW to jednak już odległa przeszłość. Co prawda, byli tam znaczącymi nazwiskami, ale teraz przyszło im być gwiazdami wśród influencerów. To właśnie ze względu na ponadprzeciętne umiejętności dostali okazję na walkę w main evencie.

Zdaniem bukmacherów Polak w tym starciu nie ma większych szans. Kurs na zawodnika z Irlandii Północnej wynosi 1,14, czyli oznacza to, iż jest on zdecydowanym faworytem. Natomiast stawiając na "Szuliego" można się znacząco dorobić, bowiem kurs wtedy wyniesie 4,28.

Czy w klatce również zobaczymy taką różnicę umiejętności? Przekonamy się o tym już podczas Prime Show MMA 2: Kosmos, które odbędzie się w sobotę, 9 lipca. Początek gali jest zaplanowany na godzinę 20:00. Transmisja będzie dostępna jedynie poprzez PPV lub platformę Polsat Box Go.

Zobacz także: Rosjanie znów wykluczeni
Zobacz także: Piotr Szeliga szczerze o Marcinie Wrzosku

ZOBACZ WIDEO Dudek mówi o swojej przyszłości w Apatorze. "Rozmowy ruszyły"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×