Parke myśli o przyszłości. Wybrał zaskakującego rywala

Norman Parke od pewnego czasu rywalizuje w freak-fightowych organizacjach. "Stormin" zapowiedział, że chce walczyć z... "Bombardierem" z Senegalu. To zawodnik znany kibicom w Polsce.

Dawid Franek
Dawid Franek
Norman Parke/ w okienku: 'Bombardier' Instagram / Instagram/YouTube / Na zdjęciu: Norman Parke/ w okienku: 'Bombardier'
Norman Parke w najbliższą sobotę zawalczy z Grzegorzem "Szulim" Szulakowskim podczas Prime Show MMA 2: Kosmos. Były zawodnik UFC i były mistrz KSW będzie oczywiście jedną z największych gwiazd wieczoru. Niezależnie od wyniku sobotniego pojedynku, Parke już wybiega w przyszłość. Reprezentant Irlandii Północnej wypowiedział się na temat kolejnego rywala.

- Mogę się zmierzyć z każdym z nich - powiedział na konferencji prasowej, wskazując na celebrytów tam obecnych.

Jest jednak jeden przeciwnik, z którym Parke chce rywalizować w szczególności. To Serigne Ousmane Dia. "Bombardier" na najbliższej gali zmierzy się z celebrytą, Damianem "Stiflerem" Zduńczykiem. W przeszłości został upokorzony przez Mariusza Pudzianowskiego w KSW. Parke jednak uważa, że warto z nim stoczyć pojedynek.

- Chętnie zmierzyłbym się z tym dużym gościem z Senegalu. Nie ma problemu - zapowiedział na konferencji prasowej Norman Parke.

Prime Show MMA 2: Kosmos odbędzie się w sobotę, 9 lipca, w Arenie Gdynia. Norman Parke i Grzegorz Szulakowski zmierzą się w walce wieczoru. Ponadto, wystąpią m.in. Dominika Rybak, Marcin Wrzosek czy Adam Soroko, czy też wcześniej wspominany "Bombardier".

Czytaj także:
Norman Parke odpowiada Pawłowi Tyburskiemu. Narasta konflikt przed Prime Show MMA

ZOBACZ WIDEO: "Nie mam zamiaru tego ukrywać". Gamrot zaszalał po walce
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×