Ogromne problemy Sebastiana Fabijańskiego

Sebastian Fabijański od kilku tygodni mówił, że nie da rady zrobić wagi na Fame MMA 19. Ostatecznie tak się stało i znacznie przekroczył umówiony limit wagowy. Nie był jedyny. Problemy z dotrzymaniem warunków miał również Natan Marcoń.

Artur Babicz
Artur Babicz
Sebastian Fabijański nie zrobił wagi przed Fame MMA 19 Materiały prasowe / Fame MMA / Sebastian Fabijański nie zrobił wagi przed Fame MMA 19
Na zawodowych galach ceremonie ważenia zazwyczaj są formalnością. Inaczej jest jednak w przypadku freak fightów. Amatorzy często mają problemy z dotrzymaniem wcześniej ustalonych warunków. Tak też było i tym razem. Dwóch influencerów znacznie przekroczyło ustalone limity.

W ostatnich tygodniach najgłośniejsza była saga z Sebastianem Fabijańskim. Aktor i raper zapowiadał, że z powodu zażywania antydepresantów nie jest w stanie zmieścić się w ustalonym limicie wagowym. To niezwykle irytowało jego oponenta, a "Filipek" głośno wyrażał swoje niezadowolenie z postawy rywala. Ostatecznie to nic nie dało.

Artysta nie był jedynym, który nie zrobił wagi. Kolejnym takim zawodnikiem był Natan Marcoń. Popularny twórca internetowy, słynący ze swojej muskulatury, nie zdołał odpowiednio zrzucić masy przed starciem z wyraźnie słabiej zbudowanym rywalem. Różnica na wadze pomiędzy "Bogiem Estetyki" a "Hejterem" wynosiła niemalże 14 kilogramów.

Obaj zawodnicy zostali ukarani przez Fame MMA. Organizacja w mediach społecznościowych poinformowała o tym, iż Fabijański i Marcoń oddadzą część gaży oponentom. Na Instagramie "Bóg Estetyki" poinformował, że kara to aż 30 proc. jego wynagrodzenia.

Podobnym problemów nie było w innych zestawieniach. Jednak z pewnością warto zwrócić uwagę na starcie Marcina Wrzoska z Piotrem Szeligą. To pojedynek z największą różnicą wagową na Fame MMA 19. Obu panów na wadze dzieliło aż ponad 17 kilogramów.

Wyniki ważenia przed Fame MMA 19:

Amadeusz "Ferrari" Roślik 81,9 kg vs. Arkadiusz Tańcula 81,8 kg
Marcin "Xayoo" Majkut 78,9 kg vs. Franciszek "Franio" Rusiecki 78,8 kg
Paweł "Księżniczka" Tyburski 93,0 kg vs. Alberto Simao 92,2 kg
Sebastian Fabijański 82,0 kg vs. Filip "Filipek" Marcinek 75,2 kg
Marcin "Polish Zombie" Wrzosek 82,2 kg vs. Piotr "Szeli" Szeliga 99,3 kg
Jakub Nowaczkiewicz 74,8 kg vs. Robert Karaś 72,6 kg
Piotr "Tybori" Tyburski 84,4 kg vs. Tomasz "Zadyma" Gromadzki 82,0 kg
Przemysław Szyszka 83,9 vs. Norbert Daszkiewicz 83,7 kg
Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk 63,0 kg vs. Dominika Rybak 63,0 kg
Natan "Bóg Estetyki" Marcoń 86,0 kg vs. Mariusz "Hejter" Słoński 72,1 kg

ZOBACZ WIDEO: Wielkie zamieszanie przed galą Clout MMA. Co z walką Załęcki - Omielańczuk?

Zobacz także: Fame MMA to jedno wielkie kłamstwo?
Zobacz także: Kolejne skandaliczne słowa Roberta Karasia

Czy Sebastian Fabijański powinien otrzymać ostrzejszą karę od Fame MMA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×