Maciej Sulęcki wchodzi do freak fightów! Znamy kartę walk FAME: REBORN

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  / Na zdjęciu: Maciej Sulęcki
Twitter / / Na zdjęciu: Maciej Sulęcki
zdjęcie autora artykułu

We wrześniu Fame MMA ogłosiło pozyskanie legendy polskiego boksu - Tomasza Adamka. Okazuje się, że to nie jedyny wielki transfer pięściarza. Na najbliższej gali FAME: REBORN zobaczymy debiutującego wśród freaków Macieja Sulęckiego.

W ostatnich tygodniach afera Pandora Gate mocno dotknęła świat influencerów. Na tym zamieszaniu ucierpiała federacja Fame MMA, która pożegnała się z kilkoma zawodnikami oraz zawiesiła współwłaściciela, Michała "Boxdela" Barona. Okazuje się, że te chwilowe problemy nie zatrzymały działalności największej organizacji freak fightowej w Europie.

Już w niedzielę, 5 listopada, poznaliśmy gwiazdę main eventu grudniowej gali. Ta informacja obiegła wszystkie media, ponieważ został nią Sylwester Wardęga, czyli youtuber, który ujawnił wspomnianą aferę. Już teraz wiemy, że jego rywalem na FAME: REBORN będzie znany aktor - Sebastian Fabijański. Jest to niezwykle ciekawe starcie, bowiem obaj mają identyczny rekord - łącznie 0 wygranych i aż 4 przegrane.

Jednak z perspektywy świata sportu najbardziej interesujący będzie co-main event, w którym zadebiutuje Maciej Sulęcki. To znany na całym świecie polski pięściarz z rekordem 31-2, który walczył na największych arenach świata. Co więcej, dwukrotnie miał okazję być pretendentem do pasa mistrzowskiego. Jego rywalem na "przywitanie" w świecie freak fightów będzie znany zawodnik MMA - Norman Parke. Obaj zmierzą się w oryginalnym formacie łączącym boks i K1. Konkretnie będzie to pięć rund, w których formuła będzie zmieniać się co rundę (boks - K1 - boks - K1 - boks), wszystko w małych rękawicach.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: wkrótce skończy 47 lat. Jedno u "Pudziana" się nie zmienia

Na karcie walk zaplanowano również dwa inne sportowe pojedynki. Pierwszym z nich będzie kolejne starcie boks vs. MMA. Udział w nim wezmą Tomasz Gromadzki oraz Marcin Wrzosek. Natomiast drugą walką, interesującą dla fanów sportu, będzie pojedynek Dominika Zadory z Michałem Pasternakiem. "Japoński Drwal" to znany zawodnik K1, natomiast Pasternak to uznany przedstawiciel świata MMA i podopieczny Mirosława Oknińskiego.

W pozostałych pojedynkach zobaczymy starcia z udziałem influencerów. W wielu przypadkach będą to starcia, w których jest już otwarty konflikt. Takim przykładem jest walka Natalii "Navcii" Korgol z Elizabeth "Lizi" Anorue, ponieważ obie gwiazdy mediów społecznościowych niezbyt dobrze wypowiadają się na swój temat w swoich materiałach. Gala FAME: REBORN odbędzie się w sobotę, 9 grudnia, w łódzkiej Atlas Arenie.

Karta walk FAME: REBORN Main event: Sebastian Fabijański vs. Sylwester Wardęga co-main event: Patryk "Bandura" Bandurski vs. Piotr Szeliga co-main event: Maciej Sulęcki vs. Norman Parke Kornel "Koro" Regel vs. Amadeusz "Ferrari" RoślikAmadeusz Roślik Norbert "Dis" Gierczak vs. Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk Dominik "Japoński Drwal" Zadora vs. Michał Pasternak Natalia "Navcia" Korgol vs. Elizabeth "Lizi" Anorue Grzegorz Gancewski vs. Adrian "Polak" Polański Jakub Maślanka vs. Natan Marcoń Iga Kozińska vs. Weronika Malinowska Tomasz "Zadyma" Gromadzki vs. Marcin "Polish Zombie" Wrzosek

Zobacz także: Problemy byłego mistrza świata Zobacz także: Show nadziei wagi ciężkiej

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Maciej Sulęcki dobrze zrobił wchodząc do freak fightów?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)