Kompromitacja Jakuba Koseckiego na FAME 20

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  / Na zdjęciu: Jakub Kosecki
Twitter / / Na zdjęciu: Jakub Kosecki
zdjęcie autora artykułu

Jakub Kosecki zapowiadał, że podbije świat freak fightów. Tak się jednak nie stało. Piłkarz brutalnie zderzył się ze sportami walki i został rozbity przez debiutanta, który słynie ze streamów z grania w gry i łowienia ryb.

W końcu doczekaliśmy się debiutu Jakuba Koseckiego we freak fightach. Po tym jak piłkarze masowo zaczęli sprawdzać swoje umiejętności w klatce to występ jednego z najbardziej kontrowersyjnych reprezentantów Polski w XXI wieku był tylko kwestią czasu. Wyścig o jego względy wygrało Fame MMA.

Debiut piłkarza przypadł na jubileuszową galę FAME 20, a jego rywalem był mający swój szczyt popularności w mediach społecznościowych Łukasz Tuszyński. Trzeba jednak pamiętać, ze streamer nie jest kojarzony ze sportowym trybem życia, bowiem najbardziej jest znany z... łowienia ryb. Ponadto jest członkiem popularnej na polskim Twitchu grupy "Bungee".

Pierwsze sekundy to niesamowity atak Jakuba Koseckiego. Wydawało się, że piłkarz zakończy walkę bardzo szybko. Jednak rzeczywistość okazała się dla niego być zdecydowanie bardziej brutalna. Piłkarz opadł z sił i "Tuszol" wykorzystał swoją przewagę warunków fizycznych. Każda kolejna sekunda to była dominacja członka "Bungee". Ostatecznie jeszcze w pierwszej rundzie Kosecki trzykrotnie był liczony, co oznaczało jego przegraną.

Podsumowując, kariera Jakuba Koseckiego przebiegała podobnie do tej na boisku. Była chwila błysku, ale bardzo szybko zetknął się z brutalną rzeczywistością. Przypomnijmy, że według deklaracji Jakuba Koseckiego ma on jeszcze ważny kontrakt na pięć walk.

ZOBACZ WIDEO: Tak trenuje Mateusz Gamrot. Nie oszczędził nawet dziennikarza

Zobacz także: Walczył z trzema rywalami. Takiego zakończenia się nie spodziewał Zobacz także: Norman Parke znów szokuje. Pokonał mocnego Polaka

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Jakub Kosecki powinien kontynuować przygodę z freak fightami?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (6)
avatar
Senior 60
11.02.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Powinni brać bezdomnych chcących poprawić swoją sytuację,To by była chociaż jakaś dobra stroną tego.  
avatar
Hash
11.02.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Kto to ogląda ,patola chyba  
avatar
sziszaka
11.02.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
najbardziej kontrowersyjnych reprezentantów Polski w XXI wieku, raczej PAJACA.  
avatar
lapsiak84
10.02.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Ten człowiek to jedna wielka porażka.  
avatar
prym
10.02.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Ani piłkarz ani bokser ,to kim teraz jest ???