Przed i po walce. Pokazali zdjęcia Adamka

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Zbigniew Meissner / Fame MMA / Tomasz Adamek
PAP / Zbigniew Meissner / Fame MMA / Tomasz Adamek
zdjęcie autora artykułu

Tomasz Adamek pokonał Patryka "Bandurę" Bandurskiego na gali Fame MMA. Legendarny bokser otrzymał jednak kilka ciosów od rywala, co dobitnie widać na zdjęciu.

W tym artykule dowiesz się o:

W nocy z soboty na niedzielę (18/19 maja) w PreZero Arena Gliwice odbyła się gala Fame MMA 21. W walce wieczoru zobaczyliśmy legendę polskiego pięściarstwa, Tomasza Adamka. Zmierzył się on z popularnym streamerem Patrykiem "Bandurą" Bandurskim.

Pojedynek ten zakończył się bez większej niespodzianki. Od początku walki wyraźna była przewaga Adamka. "Góral" z łatwością unikał ciosów przeciwnika. Na dystansie trzech rund "Bandura" trzykrotnie lądował na deskach.

Nie było jednak tak, że 47-latek całkowicie zdominował rywala. Adamek przyjął kilka ciosów, co widać było po jego twarzy. Federacja Fame MMA pokazała w mediach społecznościowych zdjęcia "Górala" przed i po walce.

ZOBACZ WIDEO: Szpilka przyszedł do jego szatni. Wrzosek zdradza treść rozmowy i ocenia walkę

To, co rzuca się w oczy, to mocno podbite prawe oko. W porównaniu z innymi zawodnikami, którzy walczyli na tej gali, obrażenia Adamka i tak nie są duże (wspomniane zdjęcia możesz zobaczyć na końcu artykułu).

Przypomnijmy, że dla utytułowanego zawodnika był to debiut w organizacji Fame MMA. Nie była to jednak jego ostatnia walka. Wiadomo, że Adamek po raz kolejny wejdzie do oktagonu latem bieżącego roku. Jego rywal nie jest jeszcze znany.

Zobacz także: Krakowiak kontuzjowany. Zieliński z nowym rywalem na KSW 95x Mistrz Babilon MMA zasila KSW. Trudny rywal w debiucie

Źródło artykułu: WP SportoweFakty