Mistrzyni świata skonfrontuje umiejętności z polską nadzieją kickboxingu

Lena Ovchynnikova z Ukrainy będzie rywalką Sylwii Juśkiewicz na gali Fight Exclusive Night 3: The War Is Coming, która 28 czerwca odbędzie się we Wrocławiu.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski

27-letnia Lena Ovchynnikova to legenda ukraińskiego kickboxingu, muay thai i MMA. Ukrainka walczyła niemal na całym świecie w różnych formułach. Była mistrzynią świata amatorskiego muay thai organizacji WKA i WKF. Zdobyła także dwukrotnie złoty medal na jednej z najważniejszych imprez tajskiego boksu organizacji ISKA w Europie. W zawodowej karierze walcząc w sierpniu 2013 w Temecula, w Kalifornii, w USA zdobyła pas organizacji IKKC, pokonując Amerykankę Emily Bearden. Wcześniej walczyła w Las Vegas w USA, w Niemczech, w Austrii i dwukrotnie w Chinach. Lena ma też bogatą karierę w MMA gdzie wygrała 9 walk i tylko 3 razy przegrała.

Sylwia Juśkiewicz błysnęła na gali FEN 2, gdy pokonała doświadczoną mistrzynię świata i byłą zawodniczkę KSW - Martę Chojnoską. Polka ma za sobą udaną karierę amatorską, której ukoronowaniem było zdobycie brązowego medalu na ME Wushu w formule sanda w maju tego roku w Bukareszcie. Wcześniej zdobywała mistrzostwo Polski w muay thai i K-1. Podopieczna Grzegorza Chałubińskiego z Fight Club Shi-Kon Łódź to wielka nadzieja nie tylko w kickboxingu, sanda, ale także w MMA, gdzie jeszcze jako nastolatka stoczyła sześć walk, w tym większość międzynarodowych.
Transmisja z gali Fight Exclusive Night odbędzie się "na żywo" za pośrednictwem stacji Fight Box Live. Więcej informacji na www.fen-mma.com. Jesteś fanem MMA? Polub nas!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×