FAME 20 - NA ŻYWO. Turniej K-1 z pulą 2 mln zł. W klatce wystąpią m.in. Michał "Boxdel" Baron, Kasjusz Życiński

Relację prowadzi : autor:
Artur Babicz

To już koniec emocji związanych z FAME 20. Dziękujemy za ostatnie godziny spędzone z nami.

Następna gala Fame MMA, czyli FAME 21 jest zaplanowana na 18 maja 2024 roku.

Skomentuj 0

W ten sposób "Wiewiór" otrzymał czek na 1,5 mln złotych!

Skomentuj 0

Niesamowite. Niejednogłośną decyzją sędziów wygrywa Maksymilian Wiewiórka.

Skomentuj 0

O wszystkim zadecydują sędziowie. Ostatnia runda mocno wyrównana. Nie zazdrościmy sędziom odpowiedzialności za tę decyzję.

Skomentuj 0

Niespełna minuta do końca. Obaj zawodnicy trafili po kilka ciosów. Czy pójdą na całość?

Skomentuj 0

Pierwsza minuta była dosyć spokojna z obu stron.

Skomentuj 0
  • Po dwóch rundach mamy remis. O wszystkim zadecyduje ostatnia runda.

Skomentuj 0

Zwrot akcji w 2. rundzie. Na 30 sekund przed końcem sędzia liczył Josefa Bratana. W tym momencie obaj mają po jednym nokdaunie.

Skomentuj 0

Ta krótka przerwa dobrze zrobiła dla Josefa Bratana, ponieważ ten ustrzelił "Wiewióra". Mistrz Fame MMA w dwóch kategoriach wagowych padł na matę. Jeszcze wstał, ale był mocno wstrząśnięty.

Skomentuj 0

Historyczna chwila. Sędzia przerwał pojedynek, ponieważ upomniał narożnik Josefa Brata, że za bardzo przeklina.

Skomentuj 0

Kto wygra finał turnieju K-1?

Skomentuj 0

Mistrz turnieju otrzyma 1,5 mln złotych, natomiast przegrany w finale zyska 0,5 mln złotych.

Skomentuj 0

Doczekaliśmy się. Przed nami wielki finał turnieju K-1.

Skomentuj 0

Decyzją sędziów niejednogłośnym zwycięzcą został Kasjusz Życiński.

Skomentuj 0

Dość skomplikowany ten proces jak na trzy rundy :)

Skomentuj 0

Mamy duże zamieszanie. Sędziowie bardzo długo podliczają głosy.

Skomentuj 0

"Don Kasjo" spamował rywala ciosami od początku pierwszej rundy do końca trzeciej. Inna decyzja niż jego wygrana na punkty będzie szokująca.

Skomentuj 0

Przed nami ostatnie 3 minuty walki Kasjusza Życińskiego z Michałem Baronem.

Skomentuj 0

Kto wygra 13. pojedynek FAME 20?

Skomentuj 0

Początek walki był całkiem dobry w wykonaniu Daro Lwa... jednak po minucie nadział się na koszmarną kontrę. Koniec walki. Efektowny nokaut Xayoo.

Skomentuj 0

Zaczynamy! #ArmiaLwa czy #TeamXayoo

Skomentuj 0

Przypomnijmy, że "Daro Lew" to rocznik 1973. Mógłby być ojcem wielu swoich rywali.

Skomentuj 0

Kto wygra 12. pojedynek FAME 20?

Skomentuj 0

To oznacza tylko jedno. Do klatki wchodzi Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

ŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Skomentuj 0

Dawid Malczyński po przegranej oficjalnie zakończył karierę we freak fightach. Teraz skupi się na prowadzeniu kebaba.

Skomentuj 0

Oficjalnie Josef Bratan awansował do wielkiego finału.

Skomentuj 0

Josef Bratan posłuchał się sędziego i mocniej zaatakował. Efekty tego były dla niego doskonałe, ponieważ na 30 sekund przed końcem walki posłał na matę Dawida Malczyńskiego. To może dla niego oznaczać finał turnieju K-1.

Skomentuj 0

Niezbyt dużo emocji mamy w 2. półfinale. Wystarczy powiedzieć, że sędzia Jarosz w połowie rundy przerwał walkę i zaprosił obu zawodników do ofensywy.

Skomentuj 0

Kto wygra 2. półfinał turnieju K-1?

Skomentuj 0

A w oczekiwaniu na 2. półfinał po prostu trzeba zobaczyć "imponujący" debiut Jakuba Koseckiego.

Skomentuj 0

I drugi półfinał. Czy Josef Bratan sprawi kolejną sensację?

Skomentuj 0

Sędziowie nie mieli wątpliwości. Jednogłośnie wygrał Maksymilian Wiewiórka.

Skomentuj 0

Koniec rundy. O wszystkim zadecydują sędziowie, ale inna decyzja niż awans "Wiewióra" do finału będzie niemiłym zaskoczeniem.

Skomentuj 0

Miło widzieć, że Roślik i Wiewiórka są zwolennikami OZE. Takie wiatraki mogłyby zasilić energią niejedno miasto.

Skomentuj 0

Ostrzeżenie dla "Ferrariego" za niedozwolone ataki głową.

Skomentuj 0

Pierwsze sekundy walki Roślik vs. Wiewiórka i w pierwszych sekundach mocno trafiony został "Ferrari". Co ciekawe, tym razem nie położył się na matę.

Skomentuj 0

A tak Szeliga znokautował Natana Marconia.

Skomentuj 0

Kto wygra 1. półfinał FAME 20?

Skomentuj 0

A teraz wracamy do turnieju. Amadeusz Ferrari cudownie ozdrowiał i jednak jest w stanie walczyć :)

Skomentuj 0

Natomiast Wojtek Gola zapowiedział, że 18 maja podczas FAME 21 w walce wieczoru zobaczymy Patryka "Bandurę" Bandurskiego. Jego rywalem ma być Tomasz Adamek.

Skomentuj 0

Jakub Kosecki zapowiedział, że mimo przegranej nie kończy kariery we freak fightach i wyjdzie do kolejnej walki.

Skomentuj 0

Koniec walki. Kosecki brutalnie skończony przez "Tuszola".

Skomentuj 1

Ogromne problemy Koseckiego.

Skomentuj 2

Co tutaj się dzieje. Kosecki ruszył ze straszliwą szarżą, a teraz leży na macie.

Skomentuj 0

Kto wygra 9. walkę na FAME 20?

Skomentuj 0

To teraz czas na kolejnego piłkarza we freak fightach. Ten debiut musiał nastąpić. W klatce zobaczymy Jakuba Koseckiego.

Skomentuj 0

- Gdyby to było MMA to był wygrał - powiedział Natan Marcoń.

Ten cios Szeligi musiał być naprawdę mocny.

Skomentuj 0

NIESAMOWITE. Po niespełna minucie Szeliga JEDNĄ RĘKĄ znokautował Natana Marconia.

Skomentuj 1
    • BVB 09 Dortmund Zgłoś komentarz
      Co to za thebile w.tych walkach? To ci wielcy celebryci z Polski? Hahahahahahahha

Póki co mamy 45 sekund bez żadnego ciosu.

Skomentuj 0

Marcoń tyle straszył... a boi się Szeligi z jedna ręką.

Skomentuj 0

Zanim zobaczymy walkę Marcoń vs. Szeliga to trzeba nadrobić skrót świetnego występu Josefa Bratana.

Skomentuj 0

Kto wygra 8. walkę na FAME 20?

Skomentuj 1

Teraz czas na pojedynek, który jest podsumowaniem freak fightów. Piotr Szeliga w walce z Natanem Marconiem będzie miał związaną jedną rękę...

Skomentuj 0

Zdaniem sędziów jednogłośną decyzją wygrała Paulina Kozłowska.

Skomentuj 0

Inaczej, "Murcix" jest workiem treningowym dla byłej partnerki Mini Majka.

Skomentuj 0

Oj... nokaut wisi w powietrzu. Kozłowska wręcz znęca się nad rywalką.

Skomentuj 0

Końcówka rundy to ofensywa ze strony Kozłowskiej. Było blisko nokdaunu "Murcix".

Skomentuj 0

No i mamy to co kochamy we freak fightach. Techniki zero, ale za to sporo ambicji w poczynaniach obu pań.

Skomentuj 0

To teraz przed nami pojedynek członkiń byłej Ekipy Friza. Kto okaże się lepszy? "Murcix" czy Paulina Kozłowska?

Skomentuj 0

Kto wygra w jedynym pojedynku kobiet na FAME 20?

Skomentuj 0

Skomentuj 1

Koniec walki. Mamy trzeci nokdaun po pięknej kontrze Josefa Bratana. Raper pożegnał jednego z głównych faworytów.

Skomentuj 0

I znów "Polak" na macie. Jeszcze wstał, ale nokaut wisi w powietrzu.

Skomentuj 0

Polański wstał, ale jest widocznie zamroczony. Czy Josef Bratan będzie chciał to wykorzystać?

Skomentuj 0

Łohoho! Ależ uderzenie Bratana. "Polak" padł nieprzytomny.

Skomentuj 0

Pierwsza minuta walki Polańskiego z Bratanem dosyć spokojna.

Skomentuj 0

Kto wygra 4. ćwierćfinał turnieju K-1?

Skomentuj 0

Mamy ogłoszenie. W maju odbędzie się gala FAME 21.

Skomentuj 0

Czas na ostatni ćwierćfinał, w którym zobaczymy "Polaka" i Josefa Bratana.

Skomentuj 0

Sędziowie nie mieli żadnych wątpliwości. Jednogłośną decyzją wygrał Dawid Malczyński.

Skomentuj 0

Koniec rundy. Czekamy na decyzję sędziów.

Skomentuj 0

Zwrot akcji. Dawid Malczyński chciał skończyć "Filipka"... i sam wylądował na macie.

Skomentuj 0

"Filipek" skracał dystans i próbował atakować... i nadział się na kontrę. Raper po raz kolejny na macie, ale jeszcze wstał.

Skomentuj 0

I znów szybko mamy nokdaun. Dawid Malczyński ustrzelił podbródkowym "Filipka". Raper padł na matę, ale jeszcze wstał.

Skomentuj 0

Kto wygra 3. ćwierćfinał turnieju K-1?

Skomentuj 0

Póki co wielkim turnieju emocje jak na grzybach, dlatego zachęcamy sprawdzenie skrótu walki pomiędzy Parke a Pasternakiem.

Skomentuj 0

Tak też się stało. W półfinale zameldował się Maksymilian Wiewiórka.

Skomentuj 0

Koniec rundy. Wygląda na to, że po nokdaunie decyzja może być tylko jedna.

Skomentuj 0

Po początkowych problemach sytuacja nieco się wyrównała i Tańcula wrócił do walki.

Skomentuj 0

"Arroy" wstał, ale jest w odwrocie.

Skomentuj 0

I szybko poszło, Arkadiusz Tańcula po 40 sekundach już na deskach.

Skomentuj 0

Dobry prognostyk. W tej walce już padają ciosy.

Skomentuj 0

Kto wygra 2. ćwierćfinał turnieju K-1?

Skomentuj 0

Może teraz będziemy świadkami jakiejkolwiek walki, a nie cyrku.

Skomentuj 0

Decyzja o dyskwalifikacji Krystiana Wilczaka jest wybuczana przez fanów na Taruon Arenie.

Skomentuj 0

Zamieszanie w klatce. Zdaniem organizatorów bez walki wygrał "Ferrari" i to on przechodzi dalej. Krystian Wilczak jest wściekły na zachowanie rywala.

Skomentuj 0

Nie wiadomo co organizatorzy zrobią w tej sytuacji.

Skomentuj 0

Kuriozum. Amadeusz "Ferrari" Roślik zrezygnował z dalszej walki.

Skomentuj 0

Krystian Wilczak stracił punkt za kolejne niedozwolone kopnięcie.

Skomentuj 0

Wznowiliśmy i znów leży Ferrari po kopnięciu w krocze. Kuriozalna sytuacja.

Skomentuj 0

Kuriozalna sytuacja. Ferrari biega po klatce, niedawno chciał się bić z kibicami, ale dalej korzysta z czasu po kopnięciu w krocze.

Skomentuj 0

Duże zamieszanie. Ojciec Amadeusza Roślika wdał się w bójkę z kibicami...

Skomentuj 0

Mamy interwencję lekarza.

Skomentuj 0

Kuriozalne rozpoczęcie turnieju. W 7. sekundzie mamy kopnięcie w krocze i Amadeusz Ferrari ma dla siebie 5 minut na dojście do siebie.

Skomentuj 0

Przypomnijmy, że zawodnicy zmierzą się na dystansie jednej pięciominutowej rundy.

Skomentuj 0

Kto wygra 1. ćwierćfinał turnieju K-1?

Skomentuj 0

Zaczynamy turniej K-1. W pierwszej walce zmierzą się Amadeusz Ferrari i Krystian Wilczak.

Skomentuj 0

To starcie odbędzie się za ok 1,5 godziny. Podobno może dojść do zmiany zasad. Będziemy informować jak coś się potwierdzi.

Skomentuj 0

Dość nieoczekiwane widowisko. W klatce mamy face2face Natana Marconia i Piotra Szeligi przed ich walką.

Skomentuj 0

A tutaj skrót pierwsze, niezwykle efektownej, walki na FAME 20.

Skomentuj 0

Obecnie trwa oficjalne przywitanie zawodników z  karty głównej.

Skomentuj 0

Teraz czeka nas nieco dłuższa przerwa przed kartą główną FAME 20.

Skomentuj 0

Przypomnijmy, że w czasach kariery zawodowej obu zawodników dzieliło 23 kilogramy na korzyść Polaka.

Skomentuj 0

Nie mogło być innej decyzji. Norman Parke wygrywa bez żadnych problemów. Świetna walka w jego wykonaniu.

Skomentuj 0

Na pół minuty przed końcem walki kolejne ostrzeżenie otrzymuje Michał Pasternak. Po raz kolejny w tej walce kopnął rywala w krocze.

Skomentuj 0

Druga runda to dominacja Normana Parke'a. Michał Pasternak po raz pierwszy w historii swoich występów dla FAME MMA jest kompletnie bezradny.

Skomentuj 0

Pierwsza runda nie zachwyciła. Wystarczy powiedzieć, że po dwóch minutach można było usłyszeć gwizdy.

Skomentuj 0

Początek starcia Pasternak vs. Parke zupełnie inny niż w poprzedniej walce. Na ten moment mamy typowo sportowe szachy.

Skomentuj 0

Kto wygra 2. pojedynek FAME 20?

Skomentuj 0

Tomasz Olejnik znów wstał, ale sędzia już przerwał ten nierówny pojedynek. "Wronek" zdeklasował rywala.