Roland Garros. Hubert Hurkacz - Marco Cecchinato. O której godzinie? Gdzie transmisja z French Open? Czy będzie stream?

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
PAP/EPA / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
zdjęcie autora artykułu

Hubert Hurkacz - Marco Cecchinato zmierzą się w 2. rundzie Roland Garros. Drugi mecz Polaka na French Open został zaplanowany na czwartek, 26 maja, ok. godziny 15:00-16:00. Transmisja TV będzie dostępna na Eurosport 1. Oglądać można też online.

[b]

2. runda Roland Garros. Hubert Hurkacz - Marco Cecchinato. Kiedy? Gdzie oglądać w telewizji? [/b] Spotkanie Hubert Hurkacz - Marco Cecchinato w 2. rundzie Roland Garros zostało zaplanowane na czwartek, 26 maja, w okolicach godziny 15:00-16:00. Jest to godzina szacunkowa, bowiem Polak i Włoch zmierzą się jako trzeci z kolei na korcie nr 14.

W teorii mecz Hurkacza z Cecchinato, który zajmuje odległe 132. miejsce w rankingu ATP wydaje się być łatwą przeprawą. Dla Włocha jednak French Open to ulubiony turniej wielkiego szlema (w 2018 roku dotarł do półfinału), a on sam bardzo dobrze czuje się na kortach ziemnych. Stąd też Polak będzie musiał skupić się na tym pojedynku. Jeżeli ten mecz nie będzie nachodził się ze spotkaniem Igi Świątek to powinien on być transmitowany w telewizji, a konkretnie na kanale Eurosport 1.

Hubert Hurkacz - Marco Cecchinato na żywo w internecie. Gdzie będzie stream online z Roland Garros? Pojedynek Hubert Hurkacz - Marco Cecchinato będzie można oglądać również w internecie. Fani będą mieli szeroki wybór możliwości w tym zakresie. Drugi pojedynek najlepszego obecnie Polaka w turnieju French Open będzie można oglądać na platformach: Eurosport Player, Player.pl, Polsat Box Go czy Canal+ Online. Wszystkie z nich są dostępna na komputerach, telewizorach typu SMART oraz urządzeniach mobilnych.

Darmowa relacja LIVE Hubert Hurkacz - Marco Cecchinato na WP SportoweFakty.

Początek spotkania 2. rundy Roland Garros Hubert Hurkacz - Marco Cecchinato: ok. 15:00-16:00. Transmisja TV: Eurosport 1. Stream online: Eurosport Player, Player.pl, Polsat Box Go, Canal+ Online. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Zobacz także: Wielkie słowa legendy o Idze Świątek Zobacz także: Murray skomentował sytuację z Wimbledonem

ZOBACZ WIDEO Wielki powrót do KSW. To będzie przyszły mistrz organizacji?

Źródło artykułu: