Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Skoki

Hurkacz zabrał głos na temat meczu z Rosjaninem. Na to się nastawia

Hubert Hurkacz w finale turnieju ATP 500 w niemieckim Halle zmierzy się z Daniłem Miedwiediewem. - Zawsze gramy wyrównane spotkania - mówi "Hubi".

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Hubert Hurkacz Getty Images / Thomas F. Starke / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
- Cieszę się z dzisiejszego zwycięstwa. Był to bardzo ciężki i bardzo zacięty mecz, świetny tenis. Bardzo się cieszę, że będę mógł w finale zmierzyć się z Daniłem (Miedwiediewem - przyp. red.) - powiedział Hubert Hurkacz po sobotniej wygranej z Australijczykiem Nickiem Kyrgiosem 4:6, 7:6(2), 7:6(4) - więcej TUTAJ.

Wrocławianin w niedzielę po raz piąty zagra z aktualnym liderem rankingu ATP. Bilans polsko-rosyjskiej batalii brzmi 2-2, ale to "Hubi" wygrał ich jedyny do tej pory pojedynek na trawie - w wielkoszlemowym Wimbledonie 2021.

- Będzie to na pewno interesujący mecz (początek o godz. 15:00 - przyp. red.). Zawsze gramy wyrównane spotkania. Dziękuję za super wsparcie - dodał 25-letni Hurkacz.

"Hubert Hurkacz w pojedynku z Nickiem Kyrgiosem wyrównał rekord życiowy liczby asów w jednym meczu. Posłał aż 27 asów! Polak nawet w meczach pięciosetowych nie zaserwował więcej asów" - rosyjski portal sports.ru przestrzega Miedwiediewa przed finałowym starciem z "Hubim" na trawiastym korcie w Halle (więcej TUTAJ).

Zobacz:
Hubert Hurkacz wygrał serwisową bitwę w Halle. Zagra o tytuł!

ZOBACZ WIDEO: Iga Świątek szczerze o marzeniach z dzieciństwa. "Nie wyobrażałam sobie siebie z trofeami"


Oglądaj mecze WTA Tour z udziałem Igi Świątek, Magdy Linette i innych topowych zawodniczek w serwisie CANAL+ online (link sponsorowany)
Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (3)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×