Iga Świątek zmierzy się z Magdaleną Fręch. Gdzie obejrzeć ten mecz?

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Iga Świątek
WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Iga Świątek
zdjęcie autora artykułu

Niebawem Iga Świątek zainicjuje udział w BNP Paribas Poland Open. Liderka rankingu WTA ma przed sobą pojedynek z Magdaleną Fręch. Kiedy dokładnie do niego dojdzie? Gdzie obejrzeć spotkanie?

W tym artykule dowiesz się o:

Polscy miłośnicy tenisa z pewnością są przeszczęśliwi. Wszystko dlatego, że Iga Świątek postanowiła wziąć udział w warszawskim turnieju BNP Paribas Poland Open.

W pierwszej rundzie zmagań zagra z Magdaleną Fręch. Jest to jedna z lepszych polskich tenisistek. Zapowiada się zatem interesujące widowisko.

Faworytką oczywiście będzie Świątek. Mimo wszystko należy się spodziewać tego, że Fręch będzie próbowała postawić jej twarde warunki.

ZOBACZ WIDEO: #dziejewsporcie: tak wyglądają wakacje reprezentanta Polski

Pojedynek tych dwóch zawodniczek nastąpi 27 lipca (środa). Początek zmagań nastąpi nie wcześniej niż o godz. 15:00.

Do konfrontacji dojdzie na obiekcie Legia Tenis & Golf przy ul. Myśliwieckiej w Warszawie. Transmisja dostępna będzie w TVP 1, TVP Sport i WP Pilot. Pojedynek skomentują Jacek Jońca oraz Maciej Synówka.

Do turnieju w stolicy zgłoszono łącznie 32 zawodniczki. W singlu można zdobyć 250 pkt do rankingu WTA. Jeżeli chodzi natomiast o nagrody, to łączna pula sięga 251 750 dolarów.

Zobacz także: > Magda Linette zagrała debla w Pradze. Dwa sety z belgijską partnerkąCo za emocje w Warszawie! Dreszczowiec w meczu Polki

Źródło artykułu: