Znowu to samo. Zobacz, co wyprawiał Kyrgios po meczu

Nick Kyrgios po raz kolejny w swojej karierze nie potrafił utrzymać nerwów na wodzy. Australijczyk po przegranym spotkaniu z Karenem Chaczanowem rzucał rakietami o kort. Do sieci trafiło nagranie jednego z kibiców.

Dawid Franek
Nick Kyrgios znów nie utrzymał nerwów na wodzy PAP/EPA / Nick Kyrgios znów nie utrzymał nerwów na wodzy
Nick Kyrgios po pokonaniu lidera rankingu ATP Daniiła Miedwiediewa w 1/8 finału US Open liczył zapewne, że ma otwartą drogę do finału. Tymczasem zatrzymał się na ćwierćfinale. Lepszy od Australijczyka okazał się Karen Chaczanow, który wygrał mecz w pięciu setach: 7:5, 4:6, 7:5, 6:7(3), 6:4. To zacięte starcie trwało trzy godziny i 40 minut.

Po ostatniej akcji spotkania Kyrgios podziękował rywalowi za grę, po czym wpadł w szał. Najpierw zniszczył rakietę, którą kończył mecz, a następnie wyciągnął z torby drugą rakietę i nią także uderzał o kort finalnie ją uszkadzając. Do internetu trafił film jednego z kibiców, który nagrał to, co wyprawia Australijczyk.

W pewnej kwestii nic się nie zmienia. Kyrgios słynie z ekscentrycznych zachowań na korcie i tym razem znów postąpił fatalnie.

W półfinale US Open rywal Kyrgiosa - Karen Chaczanow zmierzy się z Norwegiem Casperem Ruudem. Australijczyk z kolei nie pobije wyniku z Wimbledonu, gdzie doszedł do finału.