Prostackie gesty do publiczności! Skandaliczne zachowanie Rosjanina [WIDEO]

Daniił Miedwiediew nie wytrzymał nerwowo podczas meczu ze Stanem Wawrinką na turnieju ATP w Metz. Kamery nagrały reakcję rosyjskiego tenisisty.

Piotr Bobakowski
W turnieju ATP 250 w Metz (pula nagród 534,5 tys. euro) odpadł najwyżej rozstawiony Daniił Miedwiediew (ATP 4), który już w II rundzie przegrał ze Stanem Wawrinką (ATP 284). Szwajcar zwyciężył w trzech setach 6:4, 6:7(7), 6:3, sprawiając dużą niespodziankę (więcej TUTAJ).

Po spotkaniu Wawrinka - Medwiediew mówiło się głównie o sytuacji z trzeciego seta, kiedy to Rosjaninowi kompletnie puściły nerwy. Turniejowa "jedynka" najpierw po przegranej akcji "zemściła się" na rakiecie, by zaraz potem... zaatakować kibiców.

Fani gwiazdami potraktowali gwiazdora z Rosji, a ten w odpowiedzi zaprezentował prostackie i skandaliczne gesty w ich kierunku. To było żenujące zachowanie 26-letniego Miedwiediewa (patrz nagranie poniżej).

Telewizja beIN SPORTS France na swoim fanpage'u na Facebooku zamieściła wideo z "popisami" Rosjanina. "Napięcie między Miedwiediewem a publicznością na Moselle Open rośnie..." - skwitowano w opisie filmu.

Zobacz:
Hubert Hurkacz zagra w ćwierćfinale. Gdzie i kiedy oglądać mecz Polaka? (transmisja)