Potężne uderzenie Magdy Linette. Zobacz, jak zmyliła rywalkę [WIDEO]

Magda Linette przegrała w meczu III rundy turnieju WTA w Charleston z Madison Keys. Mimo to Polka pozostawiła po sobie dobre wrażenie, szczególnie w drugim secie. Popisała się wtedy niezwykle efektowną akcją.

Mateusz Kozanecki
Magda Linette Twitter / WTA / Na zdjęciu: Magda Linette
W nocy z czwartku na piątek polskiego czasu Magda Linette mierzyła się z Madison Keys w III rundzie turnieju WTA Charleston.

Faworytką tego starcia była Amerykanka. W pierwszym secie straciła zaledwie dwa gemy. W drugim jednak do głosu zaczęła dochodzić jej rywalka.

W siódmym gemie, przy stanie 4:2 dla Linette i równowadze, Polka popisała się kapitalną akcją. Najpierw stoczyła zaciętą wymianę z Keys.

Następnie zagrała piłkę na bekhend rywalki. Keys myślała, że kolejne uderzenie również będzie zmierzać w tę stronę. Linette posłała jednak potężny forhend po prostej i w efektownym stylu zdobyła punkt.

Całe spotkanie wygrała jednak Madison Keys - 6:2, 3:6, 6:1 i to ona zagra w ćwierćfinale turnieju z Darią Kasatkiną. Linette zakończyła natomiast swoje amerykańskie tournee.

Oglądaj mecze WTA Tour z udziałem Igi Świątek, Magdy Linette i innych topowych zawodniczek w serwisie CANAL+ online. (link sponsorowany)
Czy Magda Linette awansuje w przyszłości do TOP-10 rankingu?