WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Cykl Futures: Polski ćwierćfinał w Mińsku

Turniejowe szczeble Michała Przysiężnego i Dawida Olejniczaka krzyżują się w Mińsku (pula nagród 15 tys. dol.) na fazie ćwierćfinałowej, gdzie drugi w zawodowej karierze pojedynek stoczą w czwartek.
Krzysztof Straszak
Krzysztof Straszak

W I rundzie ubiegłorocznego challengera w Poznaniu Przysiężny wygrał z bełchatowianinem w trzech setach i jest faworytem nie tylko starcia o wejście do półfinału w drugiej z kolei imprezie w białoruskiej stolicy, ale i całego turnieju.

Tylko jeden z pięciu naszych zawodników w tureckiej Adanie przetrwał starcie z rozstawionym rywalem - to Piotr Gadomski, który o najlepszą czwórkę zmierzy się z greckim pogromcą Kacpra Mularczyka.

W czwartek dopiero w I rundzie w chorwackim Dubrovniku zagra Marcin Gawron. Z zawodów w Kairze odpadł tymczasem Marcin Domaszewicz.

środa, 21 października 2009
wyniki turniejów cyklu Futures:

Adana (Turcja), kort twardy:

1/8 finału gry pojedynczej:
Michaił Wasiliew (Rosja, 2) - Maciej Rajski (Polska, Q) 6:3, 6:4
Theodoros Angelinos (Grecja, 3) - Kacper Mularczyk (Polska, LL) 6:1, 6:0
Petar Jelenic (Chorwacja, 5) - Mateusz Szmigiel (Polska) 4:6, 7:6(6), 6:2
Piotr Gadomski (Polska) - Ergun Zorlu (Turcja, 7) 6:4, 7:6(3)
Vignesh Peranamallur-Chandresekhar (Indie, 8) - Sebastian Chyliński (Polska, Q) 6:3, 6:4

ćwierćfinał gry podwójnej:
Serhan-Akin Dilek (Turcja, WC) / Ener Gursoy (Turcja, WC) - Rafał Gozdur (Polska, 1) / Mateusz Szmigiel (Polska, 1) 6:2, 6:2

Igor Bujdo (Polska) / Maciej Rajski (Polska) - Martin Fafl (Czechy, 3) / Jan Mertl (Czechy, 3) 7:6(5), 6:0

Mansfield, TX (USA), kort twardy:

I runda gry podwójnej:
Nicholas Monroe (USA, 2) / Eric Nunez (USA, 2) - Chris Biro (Australia) / Dawid Kuczer (Polska) 6:3, 6:4

Kair (Egipt), kort ziemny:

I runda gry pojedynczej:
Mahmud Ezz (Egipt, Q) - Marcin Domaszewicz (Polska, Q) 6:4, 4:6, 6:1

Mińsk (Białoruś), kort twardy:

1/8 finału gry pojedynczej:
Michał Przysiężny (Polska, 3) - Erwand Gasparjan (Rosja, Q) 6:4, 3:6, 6:3
Dawid Olejniczak (Polska, 8) - Paweł Katliarow (Białoruś) 6:4, 6:4

ćwierćfinał gry podwójnej:
Dawid Olejniczak (Polska) / Michał Przysiężny (Polska) - Hleb Aleksejenko (Białoruś, 3) / Wadim Aleksejenko (Białoruś, 3) 6:3, 6:4

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×