WTA Birmingham. Gdzie oglądać mecz Magdy Linette? Czy będzie stream online?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Monika Piecha / PZT / Na zdjęciu: Magda Linette
Materiały prasowe / Monika Piecha / PZT / Na zdjęciu: Magda Linette
zdjęcie autora artykułu

W poniedziałek, 19 czerwca, pierwsze spotkanie w turnieju WTA 250 w Birmingham rozegra polska tenisistka. Magda Linette - Jasmine Paolini to mecz pierwszej rundy, który rozpocznie się nie przed godz. 12:30 czasu polskiego. Sprawdź, gdzie go oglądać.

[b]

WTA Birmingham. Gdzie oglądać mecz Magdy Linette? Kto pokaże transmisję?[/b]

Magda Linette nieudanie zainaugurowała sezon na kortach trawiastych. W turnieju WTA Nottingham odpadła w 1/8 finału, kiedy to przegrała z Jodie Burrage.

Już w poniedziałek, 19 czerwca, polska tenisistka rozegra pierwszy mecz w imprezie WTA Birmingham. Rozstawiona z "trójką" poznanianka na inaugurację zmierzy się z Włoszką polskiego pochodzenia Jasmine Paolini.

Będzie to pierwsze bezpośrednie starcie obu tenisistek. Początek rywalizacji nie przed godziną 12:30 czasu polskiego. Transmisja w Canal+ Sport.

Mecz Magda Linette - Jasmine Paolini w internecie. Gdzie znaleźć stream?

Spotkanie z udziałem Magdy Linette dostępne będzie do obejrzenia również w internecie. Transmisję zobaczyć można na platformie streamingowej Canal+ online (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Darmowa relacja LIVE z WTA Birmingham. Magda Linette - Jasmine Paolini na WP SportoweFakty.

Początek meczu Magda Linette - Jasmine Paolini: nie przed godz. 12:30 czasu polskiego. Transmisja TV: Canal+ Sport, Stream online: Canal+ Online (w dodatkowym pakiecie), Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Przeczytaj także: Złe wieści dla Huberta Hurkacza. Ważna zmiana w czołówce rankingu

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: wzruszające chwile po sukcesie Djokovicia w Paryżu

Źródło artykułu: WP SportoweFakty