Iga Świątek - Mai Hontama. Transmisja TV, stream online, relacja live

Iga Świątek zmierzy się z Maią Hontamą w drugiej rundzie turnieju WTA w Tokio. Sprawdź, gdzie oglądać to spotkanie w telewizji oraz w internecie.

PS
Iga Świątek Instagram / Na zdjęciu: Iga Świątek

WTA Tokio. Iga Świątek - Mai Hontama. Gdzie obejrzeć w TV? Transmisja

W środę Iga Świątek pojawi się w rywalizacji na korcie po raz pierwszy od blisko miesiąca - od porażki z Jeleną Ostapenko podczas turnieju US Open.

Druga zawodniczka rankingu WTA przystępuje do turnieju WTA w Tokio, a na początek, w drugiej rundzie zmierzy się z Maią Hontamą (Polka w pierwszej miała wolny los).

Świątek i Hontama zagrają ze sobą po raz pierwszy. Początek spotkania zaplanowany został na godz. 10:00. Transmisja dostępna będzie na kanale Canal+ Sport.

Iga Świątek - Mai Hontama w internecie. Stream online


Mecz Iga Świątek - Mai Hontama zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Canal+ Online (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty.

Początek meczu Iga Świątek - Mai Hontama: 27.09.2023 (środa), godz. 10:00. Transmisja TV: Canal+ Sport. Stream online: Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: przyjrzyj się dokładnie. Skradła show w centrum miasta
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×