WTA Pekin. Magda Linette - Jennifer Brady. Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / PZT/Michał Jędrzejewski / Na zdjęciu: Magda Linette
Materiały prasowe / PZT/Michał Jędrzejewski / Na zdjęciu: Magda Linette

W poniedziałek Magda Linette rozegra mecz drugiej rundy turnieju WTA 1000 w Pekinie. Zobacz, gdzie oglądać jej spotkanie z Jennifer Brandy.

W tym artykule dowiesz się o:

WTA Pekin. Magda Linette - Jennifer Brady. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek

W pierwszej rundzie turnieju WTA 1000 w Pekinie Magda Linette niespodziewanie pokonała wyżej notowaną Wiktorię Azarenkę. Do rozstrzygnięcia rywalizacji potrzebne były trzy sety, a - co najważniejsze - drugi i trzeci padł łupem naszej reprezentantki.

Teraz Linette czeka kolejne wyzwanie. W drugiej rundzie zmierzy się z Jennifer Brady. Amerykanka jest minimalna faworytką bukmacherów, ale Polka pokazała już, że potrafi sprawiać znacznie większe niespodzianki. Na niekorzyść działa jednak fakt, że Brady wygrała cztery z pięciu ostatnich spotkań przeciwko Linette.

Jak będzie tym razem? Mecz obu pań rozegrany zostanie na korcie Moon - jako trzeci w kolejności. A to oznacza, że na pewno nie rozpocznie się wcześniej, niż o godzinie 9:30. Transmisja dostępna będzie na kanale Canal+ Sport.

Magda Linette - Jennifer Brady w internecie. Stream online, relacja live

Mecz Magda Linette - Jennifer Brady zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Canal+ Online (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty. Początek meczu Magda Linette - Jennifer Brady: 02.10.2023 (poniedziałek), godz. 09:30. Transmisja TV: Canal+ Sport. Stream online: Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty