ATP Szanghaj. Hubert Hurkacz - Zhizhen Zhang. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Aaron Doster / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
Getty Images / Aaron Doster / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz

We wtorek Hubert Hurkacz powalczy o ćwierćfinał turnieju ATP 1000 w Szanghaju. Na jego drodze stanie Zhizhen Zhang. Sprawdź, gdzie oglądać to spotkanie.

W tym artykule dowiesz się o:

[h2]

ATP Szanghaj. Hubert Hurkacz - Zhizhen Zhang. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek[/h2]

Hubert Hurkacz przygotowuje się do meczu 1/8 finału turnieju rangi ATP 1000 w Szanghaju. Polak na tym turnieju odniósł zwycięstwa nad Thanasim Kokkinakisem oraz Yu Hsiou Hsu, a teraz zagra z przedstawicielem gospodarzy, Zhizhenem Zhangiem.

Ten mecz zakończy rywalizację w sesji wieczornej na korcie centralnym (Stadium Court). Hurkacz i Zhang wyjdą na ten obiekt jako drudzy w kolejności od godz. 12:30 czasu polskiego.

Ich spotkanie powinno więc rozpocząć się około godz. 14:00. Transmisja dostępna będzie na kanale Polsat Sport.

Hubert Hurkacz - Zhizhen Zhang w internecie. Stream online

Mecz Hubert Hurkacz - Zhizhen Zhang zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Polsat Box Go (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty. Początek meczu Hubert Hurkacz - Zhizhen Zhang: 10.10.2023 (wtorek), godz. 14:00. Transmisja TV: Polsat Sport. Stream online: Polsat Box Go (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty