Hurkacz już w Australii. Czeka na resztę reprezentacji Polski

Już w najbliższy piątek 29 grudnia w Perth rozpocznie się turniej United Cup. Wystąpią w nim tenisistki i tenisiści z osiemnastu krajów. Na miejscu jest już Hubert Hurkacz.

Michał Mielnik
Michał Mielnik
Hubert Hurkacz Getty Images / Shi Tang / United Cup / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz.
Przed nami pierwszy turniej 2024 roku. United Cup rozpocznie się w piątek 29 grudnia. Na kortach w Australii ujrzymy osiemnaście nacji.

Wśród nich jest m.in. reprezentacja Polski. Nasi rodacy znaleźli się w grupie A. Ich rywalami będą Hiszpanie oraz Brazylijczycy. Kadrę naszego kraju stanowić będą Iga Świątek, Katarzyna Kawa, Katarzyna PiterHubert Hurkacz, Daniel Michalski i Jan Zieliński.

Pierwsze mecze Biało-Czerwonych zaplanowane są na sobotę 30 grudnia. O 10:00 Iga Świątek rozpocznie rywalizację z Beatriz Haddad Maią, a o 11:30 Hubert Hurkacz zmierzy się z Thiago Seyboth Wildem.

Nasz obecnie najlepszy tenisista jest już na miejscu w Perth i ma za sobą pierwszy trening na miejscowym korcie. Wszystko zarejestrowali przedstawiciele organizatora turnieju. Na zdjęciu widzimy Polaka, któremu towarzyszyli m.in. Zhizhen Zhang i Yunchaokete Bu.

Pierwszy mecz United Cup zaplanowany jest na godzinę 3 w nocy z 28 na 29 grudnia polskiego czas. Finał odbędzie się w niedzielę 7 stycznia.

ZOBACZ WIDEO: Zdjęcia wrzucili do sieci. Zobacz, gdzie Ronaldo zabrał swoją ukochaną

Zobacz także:
Iga Świątek zdradziła swoje marzenie. Jaśniej się nie da
To był nokaut. Ten mecz Igi Świątek przeszedł do historii

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×