Magda Linette - Karolina Woźniacka. Gdzie oglądać Australian Open? O której start?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Jose Luis Contreras/DAX Images/NurPhoto / Na zdjęciu: Magda Linette
Getty Images / Jose Luis Contreras/DAX Images/NurPhoto / Na zdjęciu: Magda Linette
zdjęcie autora artykułu

W niedzielę, 14 stycznia ok. godziny 9:00 naszego czasu rozpocznie się mecz Magda Linette - Karolina Woźniacka w ramach 1. rundy wielkoszlemowego Australian Open. Sprawdź, gdzie oglądać go w telewizji oraz internecie.

[b]

Australian Open. Gdzie oglądać Magdę Linette? Czy będzie transmisja w TV? Jaki kanał?[/b]

Magda Linette w poprzednim sezonie zaskoczyła świat. Udało jej się bowiem dojść do półfinału Australian Open, co było najlepszym wynikiem naszej tenisistki w karierze. Wówczas nie do przejścia okazała się Aryna Sabalenka.

Już w niedzielę, 14 stycznia Polka rozpocznie rywalizację w Melbourne w 2024 roku. Ok. godziny 9:00 naszego czasu ma wystartować jej spotkanie z byłą liderką światowego rankingu WTA Karoliną Woźniacką.

Będzie to trzecie bezpośrednie starcie obu tenisistek, bilans jest korzystny dla Dunki polskiego pochodzenia, która pokonała ją w 2016 i 2017 roku. Teraz jednak zmierzą się po raz pierwszy, od kiedy Woźniacka wznowiła karierę. Mimo to Linette nie jest faworytką na papierze, a to ona przystępuje do obrony punktów za zeszłoroczny półfinał.

Początek rywalizacji około godziny 9:00 czasu polskiego. Transmisja w Eurosporcie 1. Mecz Magda Linette - Karolina Woźniacka w internecie. Gdzie znaleźć stream?

Spotkanie z udziałem Magdy Linette dostępne będzie do obejrzenia również w internecie. Transmisję zobaczyć można na platformie streamingowej Player.pl (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Darmowa relacja LIVE z Australian Open. Magda Linette - Karolina Woźniacka na WP SportoweFakty.

Początek meczu Magda Linette - Karolina Woźniacka: ok. godz. 9:00. Transmisja TV: Eurosport 1. Stream online: Player.pl (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: Jest w dziewiątym miesiącu ciąży. Zobacz, skąd "wrzuciła" nagranie

Źródło artykułu: WP SportoweFakty