Magda Linette wkracza do gry w singlu. O której godzinie mecz Polki?

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Fijałkowski / Na zdjęciu: Magda Linette
WP SportoweFakty / Tomasz Fijałkowski / Na zdjęciu: Magda Linette
zdjęcie autora artykułu

Magda Linette zmierzy się w Robin Montgomery w I rundzie rozgrywanego na kortach trawiastych turnieju WTA 250 w Den Bosch. Mecz Polki z Amerykanką odbędzie się we wtorkowe późne popołudnie.

Występy w sezonie gry na kortach trawiastych Magda Linette zainauguruje w tym tygodniu w turnieju WTA 250 w Den Bosch. W drabince imprezy Libema Open poznanianka została rozstawiona z numerem ósmym. W I rundzie zmierzy się z kwalifikantką Robin Montgomery.

Będzie to drugi mecz pomiędzy Polką a Amerykanką. W marcu 2021 zmierzyły się w I rundzie turnieju w Miami i wówczas nasza reprezentantka zwyciężyła 6:1, 3:6, 6:0.

Mecz Linette z Montgomery odbędzie się we wtorek. Został zaplanowany na korcie nr 2 jako czwarty w kolejności od godz. 11:00, dlatego niezwykle trudno jest oszacować dokładną porę jego rozpoczęcia.

O godz. 11:00 wystartuje pojedynek Diany Sznaider z Yue Yuan. Następnie zagrają Anna Blinkowa i Emina Bektas oraz Elizabeth Mandlik i Celine Naef. Po zakończeniu tych spotkań na korcie pojawią się Polka i Amerykanka.

Przypomnijmy, że rywalizację w Den Bosch Linette rozpoczęła w poniedziałek. Jednak deblowy mecz z jej udziałem został przerwany z powodu opadów deszczu.

Transmisje telewizyjne z turnieju WTA w Den Bosch na sportowych antenach Canal+. Portal WP SportoweFakty przeprowadzi tekstową relację na żywo z meczu Linette - Montgomery.

ZOBACZ WIDEO: Zachwyty nad urodą Joanny Jóźwik. "Moje osiągnięcia są sprawą drugorzędną?"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty