Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Roland Garros: program i wyniki mężczyzn

Rafael Nadal rozpoczyna walkę o ósmy triumf na kortach ziemnych im. Rolanda Garrosa. W głównej drabince singla wystąpi trzech reprezentantów Polski: Jerzy Janowicz, Łukasz Kubot i Michał Przysiężny.

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński

Roland Garros, Paryż (Francja)
Wielki Szlem, kort ziemny, pula nagród w singlu mężczyzn 7,984 mln euro

finał:

niedziela, 9 czerwca

Rafael Nadal (Hiszpania, 3) - David Ferrer (Hiszpania, 4) 6:3, 6:2, 6:3

półfinał:

piątek, 7 czerwca

Rafael Nadal (Hiszpania, 3) - Novak Djoković (Serbia, 1) 6:4, 3:6, 6:1, 6:7(3), 9:7
David Ferrer (Hiszpania, 4) - Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 6) 6:1, 7:6(3), 6:2

ćwierćfinał:

środa, 5 czerwca

Novak Djoković (Serbia, 1) - Tommy Haas (Niemcy, 12) 6:3, 7:6(5), 7:5
Rafael Nadal (Hiszpania, 3) - Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 9) 6:2, 6:3, 6:1

wtorek, 4 czerwca

David Ferrer (Hiszpania, 4) - Tommy Robredo (Hiszpania, 32) 6:2, 6:1, 6:1
Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 6) - Roger Federer (Szwajcaria, 2) 7:5, 6:3, 6:3

IV runda (1/8 finału):

poniedziałek, 3 czerwca

Novak Djoković (Serbia, 1) - Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 16) 4:6, 6:3, 6:4, 6:4
Rafael Nadal (Hiszpania, 3) - Kei Nishikori (Japonia, 13) 6:4, 6:1, 6:3
Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 9) - Richard Gasquet (Francja, 7) 6:7(5), 4:6, 6:4, 7:5, 8:6
Tommy Haas (Niemcy, 12) - Michaił Jużny (Rosja, 29) 6:1, 6:1, 6:3

niedziela, 2 czerwca

Roger Federer (Szwajcaria, 2) - Gilles Simon (Francja, 15) 6:1, 4:6, 2:6, 6:2, 6:3
David Ferrer (Hiszpania, 4) - Kevin Anderson (RPA, 23) 6:3, 6:1, 6:1
Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 6) - Viktor Troicki (Serbia) 6:3, 6:3, 6:3
Tommy Robredo (Hiszpania, 32) - Nicolás Almagro (Hiszpania, 11) 6:7(5), 3:6, 6:4, 6:4, 6:4

III runda (1/16 finału):

sobota, 1 czerwca

Novak Djoković (Serbia, 1) - Grigor Dimitrow (Bułgaria, 26) 6:2, 6:2, 6:3
Rafael Nadal (Hiszpania, 3) - Fabio Fognini (Włochy, 27) 7:6(5), 6:4, 6:4
Richard Gasquet (Francja, 7) - Nikołaj Dawidienko (Rosja) 6:4, 6:4, 6:3
Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 9) - Jerzy Janowicz (Polska, 21) 6:3, 6:7(2), 6:3, 6:3
Tommy Haas (Niemcy, 12) - John Isner (USA, 19) 7:5, 7:6(4), 4:6, 6:7(10), 10:8
Kei Nishikori (Japonia, 13) - Benoît Paire (Francja, 24) 6:3, 6:7(3), 6:4, 6:1
Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 16) - Victor Hănescu (Rumunia) 6:0, 7:6(0), 6:1
Michaił Jużny (Rosja, 29) - Janko Tipsarević (Serbia, 8) 6:4, 6:4, 6:3

piątek, 31 maja

Roger Federer (Szwajcaria, 2) - Julien Benneteau (Francja, 30) 6:3, 6:4, 7:5
David Ferrer (Hiszpania, 4) - Feliciano López (Hiszpania) 6:1, 7:5, 6:4
Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 6) - Jérémy Chardy (Francja, 25) 6:1, 6:2, 7:5
Nicolás Almagro (Hiszpania, 11) - Andreas Seppi (Włochy, 20) 7:6(1), 6:0, 6:4
Gilles Simon (Francja, 15) - Sam Querrey (USA, 18) 2:6, 6:3, 2:6, 7:6(2), 6:2
Kevin Anderson (RPA, 23) - Miloš Raonić (Kanada, 14) 7:5, 7:6(4), 6:3
Tommy Robredo (Hiszpania, 32) - Gaël Monfils (Francja, WC) 2:6, 6:7(5), 6:2, 7:6(3), 6:2
Viktor Troicki (Serbia) - Marin Čilić (Chorwacja, 10) 7:6(12), 6:4, 7:5

II runda (1/32 finału):

piątek, 31 maja

Rafael Nadal (Hiszpania, 3) - Martin Kližan (Słowacja) 4:6, 6:3, 6:3, 6:3
Richard Gasquet (Francja, 7) - Michał Przysiężny (Polska, Q) 6:3, 6:3, 6:0
Janko Tipsarević (Serbia, 8) - Fernando Verdasco (Hiszpania) 7:6(3), 6:1, 3:6, 5:7, 8:6
Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 9) - Horacio Zeballos (Argentyna) 6:2, 7:6(2), 6:4
Tommy Haas (Niemcy, 12) - Jack Sock (USA, Q) 7:6(3), 6:2, 7:5
John Isner (USA, 19) - Ryan Harrison (USA) 5:7, 6:7(7), 6:3, 6:1, 8:6
Jerzy Janowicz (Polska, 21) - Robin Haase (Holandia) 6:4, 4:6, 6:4, 6:3
Michaił Jużny (Rosja, 29) - Federico Delbonis (Argentyna) 6:3, 6:7(5), 7:5, 6:4
Nikołaj Dawidienko (Rosja) - Denis Istomin (Uzbekistan) 6:4, 7:5, 6:2

czwartek, 30 maja

Novak Djoković (Serbia, 1) - Guido Pella (Argentyna) 6:2, 6:0, 6:2
Kei Nishikori (Japonia, 13) - Grega Žemlja (Słowenia) 6:1, 5:7, 6:1, 6:4
Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 16) - Yen-Hsun Lu (Tajwan) walkower
Benoît Paire (Francja, 24) - Łukasz Kubot (Polska) 7:6(2), 6:2, 6:4
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 26) - Lucas Pouille (Francja, WC) 6:1, 7:6(4), 6:1
Fabio Fognini (Włochy, 27) - Lukáš Rosol (Czechy) 6:2, 7:6(3), 2:6, 6:1
Victor Hănescu (Rumunia) - Dmitrij Tursunow (Rosja) 6:4, 6:6 i krecz

środa, 29 maja

Roger Federer (Szwajcaria, 2) - Somdev Devvarman (Indie, Q) 6:2, 6:1, 6:1
David Ferrer (Hiszpania, 4) - Albert Montañés (Hiszpania) 6:2, 6:1, 6:3
Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 6) - Jarkko Nieminen (Finlandia) 7:6(6), 6:4, 6:3
Marin Čilić (Chorwacja, 10) - Nick Kyrgios (Australia, WC) 6:4, 6:2, 6:2
Nicolás Almagro (Hiszpania, 11) - Édouard Roger-Vasselin (Francja) 6:2, 6:4, 6:3
Miloš Raonić (Kanada, 14) - Michaël Llodra (Francja) 7:5, 3:6, 7:6(3), 6:2
Gilles Simon (Francja, 15) - Pablo Cuevas (Urugwaj) 6:7(2), 6:1, 6:1, 6:1
Sam Querrey (USA, 18) - Jan Hájek (Czechy) 6:4, 7:5, 6:4
Andreas Seppi (Włochy, 20) - Blaž Kavčič (Słowenia) 6:0, 7:6(3), 6:7(2), 4:6, 6:3
Kevin Anderson (RPA, 23) - Jewgienij Donskoj (Rosja) 6:7(8), 6:1, 7:5, 6:2
Jérémy Chardy (Francja, 25) - Roberto Bautista (Hiszpania) 6:1, 7:5, 6:4
Julien Benneteau (Francja, 30) - Tobias Kamke (Niemcy) 7:6(9), 7:5, 5:7, 0:6, 6:4
Tommy Robredo (Hiszpania, 32) - Igor Sijsling (Holandia) 6:7(2), 4:6, 6:3, 6:1, 6:1
Gaël Monfils (Francja, WC) - Ernests Gulbis (Łotwa) 6:7(5), 6:4, 7:6(4), 6:2
Feliciano López (Hiszpania) - João Sousa (Portugalia) 3:6, 6:3, 6:4, 6:4
Viktor Troicki (Serbia) - Daniel Gimeno (Hiszpania) 4:6, 7:6(4), 6:0, 6:7(7), 6:4

I runda:

środa, 29 maja

Janko Tipsarević (Serbia, 8) - Nicolas Mahut (Francja, WC) 6:2, 7:6(4), 6:1
Benoît Paire (Francja, 24) - Marcos Baghdatis (Cypr) 3:6, 7:6(1), 6:4, 6:4
Łukasz Kubot (Polska) - Maxime Teixeira (Francja, Q) 6:4, 5:7, 7:6(7), 6:2
Horacio Zeballos (Argentyna) - Vašek Pospíšil (Kanada, Q) 7:6(9), 6:4, 6:7(4), 2:6, 8:6

wtorek, 28 maja

Novak Djoković (Serbia, 1) - David Goffin (Belgia) 7:6(5), 6:4, 7:5
Stanislas Wawrinka (Szwajcaria, 9) - Thiemo de Bakker (Holandia) 7:5, 6:3, 6:7(1), 7:5
Tommy Haas (Niemcy, 12) - Guillaume Rufin (Francja) 7:6(4), 6:1, 6:3
Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 16) - Jiří Veselý (Czechy, Q) 7:6(3), 1:6, 7:5, 6:2
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 26) - Alejandro Falla (Kolumbia) 6:4, 1:0 i krecz
Michaił Jużny (Rosja, 29) - Pablo Andújar (Hiszpania) 4:6, 6:4, 6:2, 6:3
Dmitrij Tursunow (Rosja) - Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina, 22) 7:6(7), 6:4, 7:6(7)
Denis Istomin (Uzbekistan) - Florian Mayer (Niemcy, 28) 4:6, 6:3, 7:5 i krecz
Guido Pella (Argentyna) - Ivan Dodig (Chorwacja) 4:6, 6:4, 6:3, 2:6, 12:10
Lucas Pouille (Francja, WC) - Aleks Kuzniecow (USA, WC) 6:1, 7:6(2), 6:2
Victor Hănescu (Rumunia) - Bernard Tomic (Australia) 7:5, 7:6(8), 2:1 i krecz
Yen-Hsun Lu (Tajwan) - Simone Bolelli (Włochy) 6:4, 6:4, 2:1 i krecz
Jack Sock (USA, Q) - Guillermo García (Hiszpania) 6:2, 6:2, 7:5
Federico Delbonis (Argentyna) - Julian Reister (Niemcy, Q) 6:7(2), 6:1, 6:0, 6:4
Fernando Verdasco (Hiszpania) - Marc Gicquel (Francja, WC) 6:2, 6:3, 6:1
Nikołaj Dawidienko (Rosja) - Florent Serra (Francja, WC) 6:3, 6:4, 7:5

poniedziałek, 27 maja

Rafael Nadal (Hiszpania, 3) - Daniel Brands (Niemcy) 4:6, 7:6(4), 6:4, 6:3
Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 6) - Aljaž Bedene (Słowenia) 6:2, 6:2, 6:3
Richard Gasquet (Francja, 7) - Serhij Stachowski (Ukraina) 6:1, 6:4, 6:3
Marin Čilić (Chorwacja, 10) - Philipp Petzschner (Niemcy) 6:1, 6:2, 6:3
Nicolás Almagro (Hiszpania, 11) - Andreas Haider-Maurer (Austria, LL) 4:6, 6:4, 6:3, 6:3
Kei Nishikori (Japonia, 13) - Jesse Levine (Kanada) 6:3, 6:2, 6:0
John Isner (USA, 19) - Carlos Berlocq (Argentyna) 6:3, 6:4, 6:4
Jerzy Janowicz (Polska, 21) - Albert Ramos (Hiszpania) 7:6(3), 7:5, 6:3
Fabio Fognini (Włochy, 27) - Andreas Beck (Niemcy, Q) 6:3, 7:5, 6:3
Julien Benneteau (Francja, 30) - Ričardas Berankis (Litwa) 7:6(5), 6:3, 5:7, 7:6(5)
Tommy Robredo (Hiszpania, 32) - Jürgen Zopp (Estonia) 6:3, 6:2, 6:1
Gaël Monfils (Francja, WC) - Tomáš Berdych (Czechy, 5) 7:6(8), 6:4, 6:7(3), 6:7(4), 7:5
Daniel Gimeno (Hiszpania) - Juan Mónaco (Argentyna, 17) 4:6, 4:6, 7:6(4), 6:4, 6:4
Feliciano López (Hiszpania) - Marcel Granollers (Hiszpania, 31) 7:5, 2:6, 6:4, 4:6, 6:4
Ryan Harrison (USA) - Andriej Kuzniecow (Rosja) 6:3, 6:4, 7:6(4)
Martin Kližan (Słowacja) - Michael Russell (USA) 3:6, 6:3, 6:1 i krecz
Lukáš Rosol (Czechy) - Pere Riba (Hiszpania, Q) 6:3, 6:4, 6:4
Grega Žemlja (Słowenia) - Santiago Giraldo (Kolumbia) 6:1, 6:4, 6:1
Robin Haase (Holandia) - Kenny de Schepper (Francja) 6:4, 7:6(3), 2:6, 6:3
Michał Przysiężny (Polska, Q) - Rhyne Williams (USA, LL) 6:3, 6:7(5), 7:5, 7:5
Ernests Gulbis (Łotwa) - Rogério Dutra Silva (Brazylia) 6:1, 7:6(4), 6:3
Igor Sijsling (Holandia) - Jürgen Melzer (Austria) 6:4, 6:3, 6:2
Édouard Roger-Vasselin (Francja) - Martín Alund (Argentyna) 6:2, 4:6, 6:1, 6:0
Jewgienij Donskoj (Rosja) - Jan-Lennard Struff (Niemcy, Q) 7:6(7), 2:6, 7:6(2), 6:2
Albert Montañés (Hiszpania) - Steve Johnson (USA, Q) 6:4, 3:6, 6:3, 3:6, 6:1
Jarkko Nieminen (Finlandia) - Paul-Henri Mathieu (Francja) 6:4, 4:6, 7:6(9), 4:6, 6:2
Nick Kyrgios (Australia, WC) - Radek Štěpánek (Czechy) 7:6(4), 7:6(8), 7:6(11)
Pablo Cuevas (Urugwaj) - Adrian Mannarino (Francja, WC) 6:3, 2:6, 6:3, 5:7, 7:5
Tobias Kamke (Niemcy) - Paolo Lorenzi (Włochy) 6:3, 6:3, 3:6, 0:6, 6:3

niedziela, 26 maja

Roger Federer (Szwajcaria, 2) - Pablo Carreño (Hiszpania, Q) 6:2, 6:2, 6:3
David Ferrer (Hiszpania, 4) - Marinko Matosević (Australia) 6:4, 6:3, 6:4
Miloš Raonić (Kanada, 14) - Xavier Malisse (Belgia) 6:2, 6:1, 4:6, 6:4
Gilles Simon (Francja, 15) - Lleyton Hewitt (Australia) 3:6, 1:6, 6:4, 6:1, 7:5
Sam Querrey (USA, 18) - Lukáš Lacko (Słowacja) 6:3, 6:4, 6:4
Andreas Seppi (Włochy, 20) - Leonardo Mayer (Argentyna) 6:7(4), 6:4, 6:3, 6:7(2), 6:4
Kevin Anderson (RPA, 23) - Ilja Marczenko (Ukraina, LL) 6:3, 7:5, 6:4
Jérémy Chardy (Francja, 25) - Benjamin Becker (Niemcy) 6:4, 6:2, 7:5
Blaž Kavčič (Słowenia) - James Duckworth (Australia, Q) 6:2, 6:2, 6:2
Michaël Llodra (Francja) - Steve Darcis (Belgia, Q) 6:4, 4:6, 6:1, 6:4
João Sousa (Portugalia) - Gō Soeda (Japonia) 6:1, 6:3, 6:2
Roberto Bautista (Hiszpania) - Gilles Müller (Luksemburg) 6:3, 6:4, 6:2
Viktor Troicki (Serbia) - James Blake (USA) 6:4, 6:2, 6:2
Jan Hájek (Czechy) - Denis Kudla (USA, Q) 6:2, 5:7, 6:0, 6:4
Somdev Devvarman (Indie, Q) - Daniel Muñoz (Hiszpania, Q) 6:3, 6:3, 7:5

Polub i komentuj profil działu tenis na Facebooku, czytaj nas także na Twitterze!

Pomóż nam ulepszyć WP SportoweFakty. Odpowiedz na dwa krótkie pytania. 

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (12)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×