Brytyjskie media po meczu Janowicz - Murray

Jerzy Janowicz po czterosetowym boju uległ w piątek Andy'emu Murrayowi w półfinale Wimbledonu. Brytyjskie media poświęciły sporo uwagi pojedynkowi Szkota z Polakiem.

Rafał Smoliński

BBC: Murray pokonał Janowicza w dramatycznym półfinale Wimbledonu

Grając pod dachem na korcie centralnym, Andy Murray po dramatycznym zwycięstwie nad Jerzym Janowiczem po raz drugi z rzędu osiągnął finał Wimbledonu. 26-letni Brytyjczyk był wściekły, kiedy gra została po trzecim secie przerwana z powodu zapadających ciemności, ale powrócił, by zakończyć mecz wygraną.

Daily Mail: Polski gigant pokonany, Murray w finale z Djokoviciem

Uwolnienie się od ducha Freda Perry'ego na korcie centralnym nie jest wcale takie łatwe. Andy Murray musiał się w piątek zmierzyć także z dachem i dwumetrowym Jerzym Janowiczem, aby wywalczyć miejsce w drugim z rzędu finale.

Daily Star: Murray - mroczny niszczyciel

Andy Murray przetrwał kontrowersyjną przerwę w grze i gigantycznego Polaka Jerzego Janowicza, by kontynuować swój wimbledoński sen. Murray był wściekły, kiedy gra została przerwana z powodu zamknięcia dachu, ale świetny Brytyjczyk wyładował swoją frustrację na dwumetrowym Janowiczu, zapewniając sobie triumf w czterech setach.

Sky Sports: Murray zapewnił sobie spotkanie z Djokoviciem

Andy Murray zagwarantował sobie drugi z rzędu występ w finale Wimbledonu, pokonując w czterech setach Jerzego Janowicza. Murray z pewnością nie miał pod kontrolą sytuacji na korcie i przegrał pierwszą partię, ale szczęśliwie powrócił, by odnieść końcowe zwycięstwo.

The Guardian: Murray okiełznał Janowicza

To był mecz walki, w którym nie obyło się bez kontrowersji. Andy Murray przetrwał jednak wyzwanie rzucone przez Jerzego Janowicza, by osiągnąć drugi z rzędu finał Wimbledonu.

The Sun: Murray - książę ciemności

Wściekły Andy Murray zameldował się w finale Wimbledonu po dużej kłótni związanej ze złym oświetleniem. Murray był zdecydowany grać w zapadających ciemnościach, po tym jak wygrał pięć kolejnych gemów w trzecim secie, co dało mu prowadzenie 2-1 w meczu.

Polub i komentuj profil działu tenis na Facebooku, czytaj nas także na Twitterze!

Wimbledon: Koniec polskiej baśni w Londynie, Janowicz przegrał z Murrayem