Rosolska/Dekmeijere triumfują w Vina del Mar!

Alicja Rosolska i Liga Dekmeijere triumfatorkami turnieju Cachantun Cup! Polka i Łotyszka wygrały 7:5, 6:3 w finale zawodów z duetem Maria Korytcewa/Julia Schruff. Pojedynek trwał godzinę i 17 minut.

W tym artykule dowiesz się o:

Alicja Rosolska i Liga Dekmeijere znakomicie prezentowały się przez cały turniej w Vina del Mar. Wysoką formę potwierdziły także w finale, pokonując po 77 minutach ukraińsko-niemiecką parę Schruff/Korytcewa.

Zarówno w pierwszym jak i drugim secie, debel Rosolska/Dekmeijere zdobywał jednego breaka więcej od przeciwniczek. Ta wywalczona przewaga pozwoliła uzyskać wynik 7:5, 6:3. Za zwycięstwo w zawodach polsko-łotewska para otrzymała 140 punktów i 9100 $ do podziału.

Wynik finału:

Alicja Rosolska/Liga Dekmeijere (Polska/Łotwa) - Maria Korytcewa/Julia Schruff (Ukraina/Niemcy) 7:5, 6:3