Lech Sidor o porażce Radwańskiej

Agnieszka Radwańska przegrała z Venus Williams 4:6, 6:1, 3:6 w ćwierćfinale turnieju tenisowego w Dausze. - Polka dostała seta za darmo, ale to obróciło się przeciwko niej - stwierdził Lech Sidor.

• _semi Zgłoś komentarz
    Babcia Williams właśnie łoi Azarenkę. Pewnie na Geriavicie jedzie staruszka.
    • woj Mirmiła Zgłoś komentarz
      Niespełniony tenisista Sidor nie przepuści żadnej okazji do zaistnienia w mediach, zwłaszcza chętnie wypowiada swoje niezwykle cenne kwestie po porażkach Agnieszki, sądząc zapewne, że
      Czytaj całość
      tym sposobem siebie dowartościowuje - tymczasem jest wręcz przeciwnie, swoimi bredniami tylko się ośmiesza.
      • ort222 Zgłoś komentarz
        Pewnie Sidor oddal jej tego seta :). Jasne ze Venus po przegraniu 2 seta, kiedy juz wiedziala ze raczej go przegra, na pewno szykowala sie do 3, i 3 zaczela z nowym animuszem, ale na pewno
        chciala wygrac w 2 setach i nie ryzykowac gry w 3 secie i mniej sie zmeczyc.
        • Ryki Zgłoś komentarz
          Co za gadanie.Powinien,się kontrolować co mówi.Podczas gema niech tylko patrzy.Jak siedzi jakiś koleś to się wymądrzają do mikrofonu.
          • Seb Glamour Zgłoś komentarz
            ,,Polka dostała seta za darmo''...tak Aga usiadła sobie,całego seta odpoczywała,dogadała się z Venus co do wyniku seta...a w trzecim secie na odwrót-Venus dostała seta za darmo...czyli
            ogólnie walczyły tylko w pierwszym secie bo obie stwierdziły,że co jak co ale pierwszego seta nie wypada oddać za darmo...