Lech Sidor o porażce Radwańskiej

Zdjęcie okładkowe artykułu:  /
/

Agnieszka Radwańska przegrała z Venus Williams 4:6, 6:1, 3:6 w ćwierćfinale turnieju tenisowego w Dausze. - Polka dostała seta za darmo, ale to obróciło się przeciwko niej - stwierdził Lech Sidor.

Odpowiedz
Babcia Williams właśnie łoi Azarenkę. Pewnie na Geriavicie jedzie staruszka.
avatar
woj Mirmiła
27.02.2015
1
0
Odpowiedz
Niespełniony tenisista Sidor nie przepuści żadnej okazji do zaistnienia w mediach, zwłaszcza chętnie wypowiada swoje niezwykle cenne kwestie po porażkach Agnieszki, sądząc zapewne, że tym sposo Czytaj całość
avatar
ort222
27.02.2015
1
0
Odpowiedz
Pewnie Sidor oddal jej tego seta :). Jasne ze Venus po przegraniu 2 seta, kiedy juz wiedziala ze raczej go przegra, na pewno szykowala sie do 3, i 3 zaczela z nowym animuszem, ale na pewno chci Czytaj całość
avatar
Ryki
27.02.2015
2
0
Odpowiedz
Co za gadanie.Powinien,się kontrolować co mówi.Podczas gema niech tylko patrzy.Jak siedzi jakiś koleś to się wymądrzają do mikrofonu.
Seb Glamour
26.02.2015
5
0
Odpowiedz
,,Polka dostała seta za darmo''...tak Aga usiadła sobie,całego seta odpoczywała,dogadała się z Venus co do wyniku seta...a w trzecim secie na odwrót-Venus dostała seta za darmo...czyli ogólnie Czytaj całość