Cykl ITF: Finał debla nie dla Weroniki Domagały

Weronika Domagała nie zagra w finale debla turnieju ITF o puli nagród 50 tys. dolarów rozgrywanego na kortach ziemnych w Ołomuńcu.

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Partnerką Weroniki Domagały w Ołomuńcu była Tereza Malikova. Polsko-czeski debel wystąpił w turnieju dzięki dzikiej karcie i w czwartek po zwycięstwie 1:6, 7:6(2), 10-5 nad Karoliną Muchovą i Barborą Stefkovą zameldował się w półfinale.
W piątek nasza reprezentantka i jej partnerka były bliskie finału, lecz po zaciętym boju i mistrzowskim tie breaku nie zdołały pokonać holendersko-czeskiej pary Cindy Burger i Kateřina Vankova. Przeciwniczki triumfowały w decydującej rozgrywce 12-10.

czwartek-piątek, 16-17 lipca
wyniki i program turniejów cyklu ITF:

KOBIETY

Ołomuniec (Czechy), 50 tys. dolarów, kort ziemny

półfinał gry podwójnej:

Cindy Burger (Holandia) / Kateřina Vaňková (Czechy) - Weronika Domagała (Polska, WC) / Tereza Maliková (Czechy, WC) 6:4, 5:7, 12-10

ćwierćfinał gry podwójnej:

Weronika Domagała (Polska, WC) / Tereza Maliková (Czechy, WC) - Karolína Muchová (Czechy) / Barbora Štefková (Czechy) 1:6, 7:6(2), 10-5

Oglądaj mecze WTA Tour z udziałem Igi Świątek, Magdy Linette i innych topowych zawodniczek w serwisie CANAL+ online (link sponsorowany)

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×