Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Wystrój pokoi przypomina miasta, w których zwyciężała. Radwańska otworzyła hotel w Krakowie

Nowa inwestycja Agnieszki Radwańskiej musi robić duże wrażenie. Apartamenty w hotelu tenisistki wyglądem przypominają miejsca, gdzie Polka wygrywała turnieje.
Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Agnieszka Radwańska Agencja Gazeta / Jakub Porzycki/Agencja Gazeta / Na zdjęciu: Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska pieniądze zarobione na korcie (ponad 27,6 mln dol. amerykańskich - dane za stroną wtatennis.com) inwestuje głównie w nieruchomości. Sportsmenka jest właścicielką apartamentów w Krakowie, Warszawie, Sopocie, Zakopanem, a także np. w Miami. Inwestycje te traktuje jako zabezpieczenie na życie po zakończeniu kariery zawodniczej.

Ostatnim przedsięwzięciem 29-letniej Radwańskiej jest hotel "Aga Tenis Apartments w Krakowie". Nieruchomość znajduje się przy ulicy Krótkiej 4, przy krakowskim Rynku. - Jest w nim 10 apartamentów, każdy ma wystrój przypominający miasto, w którym wygrałam jakiś turniej - zdradziła tenisistka w wywiadzie dla magazynu "Gala".

Ekskluzywny hotel w sercu Grodu Kraka cieszy się dużą popularnością wśród turystów. Koszt doby hotelowej w apartamencie typu "Superior" dla dwóch osób bez wyżywienia to ok. 665 zł (cena normalna).

Na ścianach apartamentów w hotelu "Aga Tenis Apartments w Krakowie" możemy podziwiać motywy zaczerpnięte m.in. z Singapuru czy Pekinu, gdzie starsza z sióstr Radwańskich zwyciężała w swojej karierze.

Krakowianka zakończyła już sezon 2018 (obecnie zajmuje 65. miejsce w rankingu WTA). Polska tenisistka wycofała się z turnieju WTA Premier Mandatory na kortach twardych w Pekinie. Jak zapowiedziała, w przyszłym roku zamierza starannie dobierać starty, żeby unikać problemów zdrowotnych.

ZOBACZ WIDEO Polski tenis w kryzysie. Karol Drzewiecki: Brakuje nam ogrania i stabilności finansowej

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
Twitter, booking.com
Komentarze (10):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×