Tenis. "Zabawa, panie i panowie". Alize Cornet ćwiczy "hot dogi" (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Michael Dodge / Na zdjęciu: Alize Cornet
Getty Images / Michael Dodge / Na zdjęciu: Alize Cornet
zdjęcie autora artykułu

"Ciężko będzie ćwiczyć, gdy nie wiemy absolutnie nic o kolejnych turniejach" - twierdzi Alize Cornet i... przekonuje, że zawsze znajdzie się coś z czego można się uśmiechnąć.

W tym artykule dowiesz się o:

Polka w sztabie szkoleniowym Alize Cornet, Sandra Zaniewska, zamieściła w mediach społecznościowych wideo, które jest podpowiedzią, jak radzić sobie podczas społecznej kwarantanny ogłoszonej na świecie z powodu pandemii koronawirusa.

Na nagraniu widzimy podopieczną Zaniewskiej, która prezentuje na treningu niezwykle trudne zagranie, jakim jest "hot dog". To odbicie uciekającej po lobie piłki w pełnym biegu między nogami. Francuska tenisistka świetnie się przy tym bawiła.

We wpisie na Instagramie Zaniewska wytłumaczyła, skąd wziął się taki pomysł. "Drugi BNP Paribas Open został anulowany. Alize Cornet powiedziała mi, że ciężko będzie ćwiczyć, gdy nie wiemy absolutnie nic o kolejnych turniejach. Ważny punkt, pomyślałam. Ale jaką inną opcję mamy?" - napisała trenerka.

"Zabawa, panie i panowie, zabawa. Chwilę po spekulacjach na temat tego, co się stanie z sezonem, wyszliśmy na kort, żeby zagrać kilka piłek i w pewnym momencie doszliśmy do tego ("hot doga" - przyp. red.). Morał tej historii? Zawsze jest coś z czego można się uśmiechnąć. Szczęśliwej kwarantanny, ludzie" - dodała Zaniewska.

Zobacz: Koronawirus. "Zobaczmy, co potraficie!". Roger Federer proponuje niecodzienny challenge Koronawirus. David Ferrer sceptyczny co do wznowienia rozgrywek. "By tenis wrócił, wszystko musi być pod kontrolą"

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Małachowski opowiedział o treningach w kwarantannie. "Nie ma odpuszczania. Chcę się przygotować do IO"

Źródło artykułu: