KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Roland Garros: Program i wyniki kobiet (drabinka)

Pod nieobecność zeszłorocznej mistrzyni, Australijki Ashleigh Barty, to Rumunka Simona Halep jest faworytką do zwycięstwa w wielkoszlemowym Roland Garros 2020. Na kortach w Paryżu zaprezentują się dwie Polki - Magda Linette i Iga Świątek.

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Simona Halep Getty Images / TPN / Na zdjęciu: Simona Halep

Roland Garros, Paryż (Francja) Wielki Szlem, kort ziemny, pula nagród 38 mln euro

finał:

sobota, 10 października

Iga Świątek (Polska) - Sofia Kenin (USA, 4) 6:4, 6:1

półfinał:

czwartek, 8 października

Iga Świątek (Polska) - Nadia Podoroska (Argentyna, Q) 6:2, 6:1
Sofia Kenin (USA, 4) - Petra Kvitova (Czechy, 7) 6:4, 7:5

ćwierćfinał:

środa, 7 października

Sofia Kenin (USA, 4) - Danielle Collins (USA) 6:4, 4:6, 6:0
Petra Kvitova (Czechy, 7) - Laura Siegemund (Niemcy) 6:3, 6:3

wtorek, 6 października

Iga Świątek (Polska) - Martina Trevisan (Włochy, Q) 6:3, 6:1
Nadia Podoroska (Argentyna, Q) - Elina Switolina (Ukraina, 3) 6:2, 6:4

IV runda (1/8 finału):

wtorek, 6 października

Danielle Collins (USA) - Ons Jabeur (Tunezja, 30) 6:4, 4:6, 6:4

poniedziałek, 5 października

Sofia Kenin (USA, 4) - Fiona Ferro (Francja) 2:6, 6:2, 6:1
Petra Kvitova (Czechy, 7) - Shuai Zhang (Chiny) 6:2, 6:4
Laura Siegemund (Niemcy) - Paula Badosa (Hiszpania) 7:5, 6:2

niedziela, 4 października

Iga Świątek (Polska) - Simona Halep (Rumunia, 1) 6:1, 6:2
Martina Trevisan (Włochy, Q) - Kiki Bertens (Holandia, 5) 6:4, 6:4
Elina Switolina (Ukraina, 3) - Caroline Garcia (Francja) 6:1, 6:3
Nadia Podoroska (Argentyna, Q) - Barbora Krejcikova (Czechy) 2:6, 6:2, 6:3

III runda (1/16 finału):

sobota, 3 października

Ons Jabeur (Tunezja, 30) - Aryna Sabalenka (Białoruś, 8) 7:6(7), 2:6, 6:3
Danielle Collins (USA) - Garbine Muguruza (Hiszpania, 11) 7:5, 2:6, 6:4
Fiona Ferro (Francja) - Patricia Maria Tig (Rumunia) 7:6(7), 4:6, 6:0
Sofia Kenin (USA, 4) - Irina Bara (Rumunia, Q) 6:2, 6:0
Petra Kvitova (Czechy, 7) - Leylah Fernandez (Kanada) 7:5, 6:3
Shuai Zhang (Chiny) - Clara Burel (Francja, WC) 7:6(2), 7:5
Laura Siegemund (Niemcy) - Petra Martić (Chorwacja, 13) 6:7(5), 6:3, 6:0
Paula Badosa (Hiszpania) - Jelena Ostapenko (Łotwa) 6:4, 6:3

piątek, 2 października

Simona Halep (Rumunia, 1) - Amanda Anisimova (USA, 25) 6:0, 6:1
Iga Świątek (Polska) - Eugenie Bouchard (Kanada, WC) 6:3, 6:2
Martina Trevisan (Włochy, Q) - Maria Sakkari (Grecja, 20) 1:6, 7:6(6), 6:3
Kiki Bertens (Holandia, 5) - Katerina Siniakova (Czechy) 6:2, 6:2
Elina Switolina (Ukraina, 3) - Jekaterina Aleksandrowa (Rosja, 27) 6:4, 7:5
Caroline Garcia (Francja) - Elise Mertens (Belgia, 16) 1:6, 6:4, 7:5
Nadia Podoroska (Argentyna, Q) - Anna Karolina Schmiedlova (Słowacja) 6:3, 6:2
Barbora Krejcikova (Czechy) - Cwetana Pironkowa (Bułgaria, WC) 5:7, 6:4, 6:3

II runda (1/32 finału):

czwartek, 1 października

Aryna Sabalenka (Białoruś, 8) - Daria Kasatkina (Rosja) 7:6(6), 6:0
Ons Jabeur (Tunezja, 30) - Nao Hibino (Japonia) 7:6(4), 6:4
Danielle Collins (USA) - Clara Tauson (Dania, Q) 6:2, 6:3
Garbine Muguruza (Hiszpania, 11) - Kristyna Pliskova (Czechy) 6:3, 6:2
Fiona Ferro (Francja) - Jelena Rybakina (Kazachstan, 14) 6:3, 4:6, 6:2
Patricia Maria Tig (Rumunia) - Christina McHale (USA) 6:4, 6:3
Irina Bara (Rumunia, Q) - Alison van Uytvanck (Belgia) 6:1, 4:0 i krecz
Sofia Kenin (USA, 4) - Ana Bogdan (Rumunia) 3:6, 6:3, 6:2
Petra Kvitova (Czechy, 7) - Jasmine Paolini (Włochy) 6:3, 6:3
Leylah Fernandez (Kanada) - Polona Hercog (Słowenia) 6:4, 3:6, 6:1
Clara Burel (Francja, WC) - Kaja Juvan (Słowenia) 7:6(6), 6:2
Shuai Zhang (Chiny) - Alize Cornet (Francja) 6:4, 7:6(3)
Petra Martić (Chorwacja, 13) - Weronika Kudermetowa (Rosja) 6:7(1), 7:5, 6:3
Laura Siegemund (Niemcy) - Julia Görges (Niemcy) 1:6, 6:1, 6:3
Paula Badosa (Hiszpania) - Sloane Stephens (USA, 29) 6:4, 4:6, 6:2
Jelena Ostapenko (Łotwa) - Karolina Pliskova (Czechy, 2) 6:4, 6:2

środa, 30 września

Simona Halep (Rumunia, 1) - Irina-Camelia Begu (Rumunia) 6:3, 6:4
Amanda Anisimova (USA, 25) - Bernarda Pera (USA) 6:2, 6:0
Eugenie Bouchard (Kanada, WC) - Daria Gawriłowa (Australia) 5:7, 6:4, 6:3
Iga Świątek (Polska) - Su-Wei Hsieh (Tajwan) 6:1, 6:4
Martina Trevisan (Włochy, Q) - Cori Gauff (USA) 4:6, 6:2, 7:5
Maria Sakkari (Grecja, 20) - Kamilla Rachimowa (Rosja, Q) 7:6(0), 6:2
Katerina Siniakova (Czechy) - Anastazja Pawluczenkowa (Rosja) 6:3, 6:4
Kiki Bertens (Holandia, 5) - Sara Errani (Włochy, Q) 7:6(5), 3:6, 9:7
Elina Switolina (Ukraina, 3) - Renata Zarazua (Meksyk, Q) 6:3, 0:6, 6:2
Jekaterina Aleksandrowa (Rosja, 27) - Astra Sharma (Australia, LL) 6:3, 6:3
Caroline Garcia (Francja) - Alaksandra Sasnowicz (Białoruś) 7:6(5), 6:2
Elise Mertens (Belgia, 16) - Kaia Kanepi (Estonia) 6:4, 7:5
Anna Karolina Schmiedlova (Słowacja) - Wiktoria Azarenka (Białoruś, 10) 6:2, 6:2
Nadia Podoroska (Argentyna, Q) - Julia Putincewa (Kazachstan, 23) 6:3, 1:6, 6:2
Barbora Krejcikova (Czechy) - Barbora Strycova (Czechy, 32) 6:4, 3:6, 6:3
Cwetana Pironkowa (Bułgaria, WC) - Serena Williams (USA, 6) walkower

I runda:

wtorek, 29 września

Aryna Sabalenka (Białoruś, 8) - Jessica Pegula (USA) 6:3, 6:1
Daria Kasatkina (Rosja) - Harmony Tan (Francja, WC) 6:2, 6:1
Nao Hibino (Japonia) - Marta Kostiuk (Ukraina, Q) 6:4, 6:0
Ons Jabeur (Tunezja, 30) - Zarina Dijas (Kazachstan) 4:6, 6:3, 6:1
Clara Tauson (Dania, Q) - Jennifer Brady (USA, 21) 6:4, 3:6, 9:7
Danielle Collins (USA) - Monica Niculescu (Rumunia, Q) 2:6, 6:2, 6:1
Jelena Rybakina (Kazachstan, 14) - Sorana Cirstea (Rumunia) 6:0, 6:3
Fiona Ferro (Francja) - Heather Watson (Wielka Brytania) 7:6(4), 6:4
Irina Bara (Rumunia, Q) - Donna Vekić (Chorwacja, 26) 6:3, 6:4
Alison van Uytvanck (Belgia) - Rebecca Peterson (Szwecja) 2:6, 6:3, 6:1
Ana Bogdan (Rumunia) - Timea Babos (Węgry) 6:4, 6:2
Sofia Kenin (USA, 4) - Ludmiła Samsonowa (Rosja) 6:4, 3:6, 6:3
Petra Martić (Chorwacja, 13) - Misaki Doi (Japonia) 7:6(2), 7:5
Weronika Kudermetowa (Rosja) - Pauline Parmentier (Francja, WC) 6:2, 6:3
Laura Siegemund (Niemcy) - Kristina Mladenović (Francja) 7:5, 6:3
Julia Görges (Niemcy) - Alison Riske (USA, 19) 6:3, 6:7(4), 6:1
Sloane Stephens (USA, 29) - Witalia Diaczenko (Rosja) 6:2, 6:2
Paula Badosa (Hiszpania) - Kateryna Kozłowa (Ukraina) 6:2, 4:6, 6:3
Jelena Ostapenko (Łotwa) - Madison Brengle (USA) 6:2, 6:1
Karolina Pliskova (Czechy, 2) - Mayar Sherif (Egipt, Q) 6:7(9), 6:2, 6:4

poniedziałek, 28 września

Bernarda Pera (USA) - Catherine Bellis (USA) 7:6(3), 6:1
Amanda Anisimova (USA, 25) - Tamara Korpatsch (Niemcy) 6:2, 6:0
Su-Wei Hsieh (Tajwan) - Barbara Haas (Austria, Q) 6:3, 7:6(1)
Iga Świątek (Polska) - Marketa Vondrousova (Czechy, 15) 6:1, 6:2
Anastazja Pawluczenkowa (Rosja) - Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 28) 6:1, 2:6, 6:1
Katerina Siniakova (Czechy) - Lauren Davis (USA) 7:6(5), 6:2
Sara Errani (Włochy, Q) - Monica Puig (Portoryko) 6:2, 6:1
Kiki Bertens (Holandia, 5) - Katarina Zawacka (Ukraina) 2:6, 6:2, 6:0
Elina Switolina (Ukraina, 3) - Warwara Graczewa (Rosja) 7:6(2), 6:4
Renata Zarazua (Meksyk, Q) - Elsa Jacquemot (Francja, WC) 6:1, 6:2
Cwetana Pironkowa (Bułgaria, WC) - Andrea Petković (Niemcy) 6:3, 6:3
Serena Williams (USA, 6) - Kristie Ahn (USA) 7:6(2), 6:0
Kristyna Pliskova (Czechy) - Viktoria Kuzmova (Słowacja) 6:1, 6:2
Garbine Muguruza (Hiszpania, 11) - Tamara Zidansek (Słowenia) 7:5, 4:6, 8:6
Patricia Maria Tig (Rumunia) - Stefanie Vögele (Szwajcaria) 7:5, 7:5
Christina McHale (USA) - Karolina Muchova (Czechy, 22) 6:2, 6:4
Petra Kvitova (Czechy, 7) - Oceane Dodin (Francja) 6:3, 7:5
Jasmine Paolini (Włochy) - Aliona Bolsova (Hiszpania) 6:4, 6:3
Polona Hercog (Słowenia) - Diane Parry (Francja, WC) 6:4, 6:2
Leylah Fernandez (Kanada) - Magda Linette (Polska, 31) 1:6, 6:2, 6:3
Kaja Juvan (Słowenia) - Andżelika Kerber (Niemcy, 18) 6:3, 6:3
Clara Burel (Francja, WC) - Arantxa Rus (Holandia) 6:7(7), 7:6(2), 6:3
Alize Cornet (Francja) - Chloe Paquet (Francja, WC) 6:3, 6:2
Shuai Zhang (Chiny) - Madison Keys (USA, 12) 6:3, 7:6(2)

niedziela, 27 września

Simona Halep (Rumunia, 1) - Sara Sorribes (Hiszpania) 6:4, 6:0
Irina-Camelia Begu (Rumunia) - Jil Teichmann (Szwajcaria) 6:4, 4:6, 6:3
Daria Gawriłowa (Australia) - Dajana Jastremska (Ukraina, 24) 6:4, 6:3
Eugenie Bouchard (Kanada, WC) - Anna Kalinska (Rosja) 6:4, 6:4
Cori Gauff (USA) - Johanna Konta (Wielka Brytania, 9) 6:3, 6:3
Martina Trevisan (Włochy, Q) - Camila Giorgi (Włochy) 7:5, 3:0 i krecz
Kamilla Rachimowa (Rosja, Q) - Shelby Rogers (USA) 6:2, 6:3
Maria Sakkari (Grecja, 20) - Ajla Tomljanović (Australia) 6:0, 7:5
Astra Sharma (Australia, LL) - Anna Blinkowa (Rosja) 6:3, 2:6, 7:5
Jekaterina Aleksandrowa (Rosja, 27) - Maddison Inglis (Australia) 6:3, 6:3
Caroline Garcia (Francja) - Anett Kontaveit (Estonia, 17) 6:4, 3:6, 6:4
Alaksandra Sasnowicz (Białoruś) - Anna-Lena Friedsam (Niemcy) 6:2, 2:6, 6:3
Kaia Kanepi (Estonia) - Marie Bouzkova (Czechy) 4:6, 6:4, 6:2
Elise Mertens (Belgia, 16) - Margarita Gasparian (Rosja) 6:2, 6:3
Wiktoria Azarenka (Białoruś, 10) - Danka Kovinić (Czarnogóra) 6:1, 6:2
Anna Karolina Schmiedlova (Słowacja) - Venus Williams (USA) 6:4, 6:4
Nadia Podoroska (Argentyna, Q) - Greet Minnen (Belgia) 6:2, 6:1
Julia Putincewa (Kazachstan, 23) - Kirsten Flipkens (Belgia) 6:1, 6:2
Barbora Strycova (Czechy, 32) - Varvara Lepchenko (USA, Q) 7:5, 6:2
Barbora Krejcikova (Czechy) - Nina Stojanović (Serbia) 6:3, 7:5

Zobacz także:
Roland Garros: Iga Świątek zagra z ubiegłoroczną finalistką
Roland Garros: Hubert Hurkacz znów spotka się z Tennysem Sandgrenem

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: czas się dla niej zatrzymał. Piękna tenisistka
Czy Simona Halep wygra Rolanda Garrosa 2020?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×