KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Australian Open: Program i wyniki mężczyzn (drabinka)

Serb Novak Djoković powalczy o dziewiąty triumf w wielkoszlemowym Australian Open. W tegorocznej imprezie na kortach Melbourne Park zaprezentują się dwaj polscy singliści - Hubert Hurkacz i Kamil Majchrzak.

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Novak Djoković, mistrz Australian Open 2020 PAP/EPA / ROB PREZIOSO / Na zdjęciu: Novak Djoković, mistrz Australian Open 2020

Australian Open, Melbourne (Australia)
Wielki Szlem, kort twardy, pula nagród 71,5 mln dolarów australijskich

finał:

niedziela, 21 lutego

Novak Djoković (Serbia, 1) - Danił Miedwiediew (Rosja, 4) 7:5, 6:2, 6:2

półfinał:

piątek, 19 lutego

Danił Miedwiediew (Rosja, 4) - Stefanos Tsitsipas (Grecja, 5) 6:4, 6:2, 7:5

czwartek, 18 lutego

Novak Djoković (Serbia, 1) - Asłan Karacew (Rosja, Q) 6:3, 6:4, 6:2

ćwierćfinał:

środa, 17 lutego

Danił Miedwiediew (Rosja, 4) - Andriej Rublow (Rosja, 7) 7:5, 6:3, 6:2
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 5) - Rafael Nadal (Hiszpania, 2) 3:6, 2:6, 7:6(4), 6:4, 7:5

wtorek, 16 lutego

Novak Djoković (Serbia, 1) - Alexander Zverev (Niemcy, 6) 6:7(6), 6:2, 6:4, 7:6(6)
Asłan Karacew (Rosja, Q) - Grigor Dimitrow (Bułgaria, 18) 2:6, 6:4, 6:1, 6:2

IV runda (1/8 finału):

poniedziałek, 15 lutego

Andriej Rublow (Rosja, 7) - Casper Ruud (Norwegia, 24) 6:2, 7:6(3) i krecz
Danił Miedwiediew (Rosja, 4) - Mackenzie McDonald (USA) 6:4, 6:2, 6:3
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 5) - Matteo Berrettini (Włochy, 9) walkower
Rafael Nadal (Hiszpania, 2) - Fabio Fognini (Włochy, 16) 6:3, 6:4, 6:2

niedziela, 14 lutego

Novak Djoković (Serbia, 1) - Milos Raonić (Kanada, 14) 7:6(4), 4:6, 6:1, 6:4
Alexander Zverev (Niemcy, 6) - Dusan Lajović (Serbia, 23) 6:4, 7:6(5), 6:3
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 18) - Dominic Thiem (Austria, 3) 6:4, 6:4, 6:0
Asłan Karacew (Rosja, Q) - Felix Auger-Aliassime (Kanada, 20) 3:6, 1:6, 6:3, 6:3, 6:4

III runda (1/16 finału):

sobota, 13 lutego

Andriej Rublow (Rosja, 7) - Feliciano Lopez (Hiszpania) 7:5, 6:2, 6:3
Casper Ruud (Norwegia, 24) - Radu Albot (Mołdawia) 6:1, 5:7, 6:4, 6:4
Mackenzie McDonald (USA) - Lloyd Harris (RPA) 7:6(7), 6:1, 6:4
Danił Miedwiediew (Rosja, 4) - Filip Krajinović (Serbia, 28) 6:3, 6:3, 4:6, 3:6, 6:0
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 5) - Mikael Ymer (Szwecja) 6:4, 6:1, 6:1
Matteo Berrettini (Włochy, 9) - Karen Chaczanow (Rosja, 19) 7:6(1), 7:6(5), 7:6(5)
Fabio Fognini (Włochy, 16) - Alex de Minaur (Australia, 21) 6:4, 6:3, 6:4
Rafael Nadal (Hiszpania, 2) - Cameron Norrie (Wielka Brytania) 7:5, 6:2, 7:5

piątek, 12 lutego

Novak Djoković (Serbia, 1) - Taylor Fritz (USA, 27) 7:6(1), 6:4, 3:6, 4:6, 6:2
Milos Raonić (Kanada, 14) - Marton Fucsovics (Węgry) 7:6(2), 5:7, 6:2, 6:2
Dusan Lajović (Serbia, 23) - Pedro Martinez (Hiszpania) 6:7(6), 7:5, 6:1, 6:4
Alexander Zverev (Niemcy, 6) - Adrian Mannarino (Francja, 32) 6:3, 6:3, 6:1
Dominic Thiem (Austria, 3) - Nick Kyrgios (Australia) 4:6, 4:6, 6:3, 6:4, 6:4
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 18) - Pablo Carreno (Hiszpania, 15) 6:0, 1:0 i krecz
Felix Auger-Aliassime (Kanada, 20) - Denis Shapovalov (Kanada, 11) 7:5, 7:5, 6:3
Asłan Karacew (Rosja, Q) - Diego Schwartzman (Argentyna, 8) 6:3, 6:3, 6:3

II runda (1/32 finału):

czwartek, 11 lutego

Andriej Rublow (Rosja, 7) - Thiago Monteiro (Brazylia) 6:4, 6:4, 7:6(8)
Feliciano Lopez (Hiszpania) - Lorenzo Sonego (Włochy, 31) 5:7, 3:6, 6:3, 7:5, 6:4
Casper Ruud (Norwegia, 24) - Tommy Paul (USA) 3:6, 6:2, 6:4, 7:5
Radu Albot (Mołdawia) - Christopher O'Connell (Australia, WC) 6:2, 7:5, 7:6(8)
Lloyd Harris (RPA) - Alexei Popyrin (Australia, WC) 6:2, 1:6, 6:3, 6:7(5), 6:3
Mackenzie McDonald (USA) - Borna Corić (Chorwacja, 22) 6:4, 6:2, 4:6, 6:4
Filip Krajinović (Serbia, 28) - Pablo Andujar (Hiszpania) 6:2, 5:7, 6:1, 6:4
Danił Miedwiediew (Rosja, 4) - Roberto Carballes (Hiszpania) 6:2, 7:5, 6:1
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 5) - Thanasi Kokkinakis (Australia, WC) 6:7(5), 6:4, 6:1, 6:7(5), 6:4
Mikael Ymer (Szwecja) - Carlos Alcaraz (Hiszpania, Q) 2:6, 6:4, 6:4, 7:6(5)
Karen Chaczanow (Rosja, 19) - Ricardas Berankis (Litwa) 6:2, 6:4, 6:4
Matteo Berrettini (Włochy, 9) - Tomas Machac (Czechy, Q) 6:3, 6:2, 4:6, 6:3
Fabio Fognini (Włochy, 16) - Salvatore Caruso (Włochy) 4:6, 6:2, 2:6, 6:3, 7:6(12)
Alex de Minaur (Australia, 21) - Pablo Cuevas (Urugwaj) 6:3, 6:3, 7:5
Cameron Norrie (Wielka Brytania) - Roman Safiullin (Rosja, Q) 3:6, 7:5, 6:3, 7:6(3)
Rafael Nadal (Hiszpania, 2) - Michael Mmoh (USA, Q) 6:1, 6:4, 6:2

środa, 10 lutego

Novak Djoković (Serbia, 1) - Frances Tiafoe (USA) 6:3, 6:7(3), 7:6(2), 6:3
Taylor Fritz (USA, 27) - Reilly Opelka (USA) 4:6, 7:6(6), 6:7(4), 7:6(5), 6:2
Marton Fucsovics (Węgry) - Stan Wawrinka (Szwajcaria, 17) 7:5, 6:1, 4:6, 2:6, 7:6(9)
Milos Raonić (Kanada, 14) - Corentin Moutet (Francja) 6:7(1), 6:1, 6:1, 6:4
Pedro Martinez (Hiszpania) - Emil Ruusuvuori (Finlandia) 1:6, 6:3, 6:2, 7:6(5)
Dusan Lajović (Serbia, 23) - Aleksander Bublik (Kazachstan) 6:4, 7:6(4), 4:6, 6:3
Adrian Mannarino (Francja, 32) - Miomir Kecmanović (Serbia) 6:1, 6:2, 6:4
Alexander Zverev (Niemcy, 6) - Maxime Cressy (USA, Q) 7:5, 6:4, 6:3
Dominic Thiem (Austria, 3) - Dominik Koepfer (Niemcy) 6:4, 6:0, 6:2
Nick Kyrgios (Australia) - Ugo Humbert (Francja, 29) 5:7, 6:4, 3:6, 7:6(2), 6:4
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 18) - Alex Bolt (Australia, WC) 7:6(1), 6:1, 6:2
Pablo Carreno (Hiszpania, 15) - Jiri Vesely (Czechy) 6:3, 7:6(3), 2:6, 6:4
Denis Shapovalov (Kanada, 11) - Bernard Tomic (Australia, Q) 6:1, 6:3, 6:2
Felix Auger-Aliassime (Kanada, 20) - James Duckworth (Australia) 6:4, 6:1, 6:2
Asłan Karacew (Rosja, Q) - Jegor Gerasimow (Białoruś) 6:0, 6:1, 6:0
Diego Schwartzman (Argentyna, 8) - Alexandre Muller (Francja, LL) 6:2, 6:0, 6:3

I runda:

wtorek, 9 lutego

Andriej Rublow (Rosja, 7) - Yannick Hanfmann (Niemcy) 6:3, 6:3, 6:4
Thiago Monteiro (Brazylia) - Andrej Martin (Słowacja) 7:6(6), 6:1, 6:2
Feliciano Lopez (Hiszpania) - Li Tu (Australia, WC) 6:7(1), 6:4, 7:6(4), 6:4
Lorenzo Sonego (Włochy, 31) - Sam Querrey (USA) 7:5, 6:4, 6:4
Casper Ruud (Norwegia, 24) - Jordan Thompson (Australia) 6:3, 6:2, 2:1 i krecz
Tommy Paul (USA) - Nikołoz Basilaszwili (Gruzja) 6:4, 7:6(0), 6:4
Christopher O'Connell (Australia, WC) - Jan-Lennard Struff (Niemcy) 7:6(2), 7:6(5), 6:1
Radu Albot (Mołdawia) - Roberto Bautista (Hiszpania, 12) 6:7(1), 6:0, 6:4, 7:6(5)
Alexei Popyrin (Australia, WC) - David Goffin (Belgia, 13) 3:6, 6:4, 6:7(4), 7:6(6), 6:3
Lloyd Harris (RPA) - Mikael Torpegaard (Dania, LL) 4:6, 6:3, 6:2, 6:2
Mackenzie McDonald (USA) - Marco Cecchinato (Włochy) 3:6, 6:3, 6:2, 6:2
Borna Corić (Chorwacja, 22) - Guido Pella (Argentyna) 6:3, 7:6(5), 7:5
Filip Krajinović (Serbia, 28) - Robin Haase (Holandia, LL) 7:6(4), 6:3, 4:6, 6:2
Pablo Andujar (Hiszpania) - Quentin Halys (Francja, Q) 6:4, 7:5, 7:5
Roberto Carballes (Hiszpania) - Attila Balazs (Węgry) 7:5, 3:6, 6:2, 6:3
Danił Miedwiediew (Rosja, 4) - Vasek Pospisil (Kanada) 6:2, 6:2, 6:4

Stefanos Tsitsipas (Grecja, 5) - Gilles Simon (Francja) 6:1, 6:2, 6:1
Thanasi Kokkinakis (Australia, WC) - Soon Woo Kwon (Korea Południowa) 6:4, 6:1, 6:1
Carlos Alcaraz (Hiszpania, Q) - Botic van de Zandschulp (Holandia, Q) 6:1, 6:4, 6:4
Mikael Ymer (Szwecja) - Hubert Hurkacz (Polska, 26) 3:6, 6:3, 3:6, 7:5, 6:3
Karen Chaczanow (Rosja, 19) - Aleksandar Vukić (Australia, WC) 6:3, 6:7(4), 7:6(2), 6:4
Ricardas Berankis (Litwa) - Sumit Nagal (Indie, WC) 6:2, 7:5, 6:3
Tomas Machac (Czechy, Q) - Mario Vilella Martinez (Hiszpania, Q) 6:7(5), 7:5, 6:0, 3:0 i krecz
Matteo Berrettini (Włochy, 9) - Kevin Anderson (RPA) 7:6(9), 7:5, 6:3
Fabio Fognini (Włochy, 16) - Pierre-Hugues Herbert (Francja) 6:4, 6:2, 6:3
Salvatore Caruso (Włochy) - Henri Laaksonen (Szwajcaria, Q) 6:2, 6:4, 6:3
Pablo Cuevas (Urugwaj) - Andreas Seppi (Włochy) 6:4, 4:6, 6:2, 6:2
Alex de Minaur (Australia, 21) - Tennys Sandgren (USA) 7:5, 6:1, 6:1
Cameron Norrie (Wielka Brytania) - Daniel Evans (Wielka Brytania, 30) 6:4, 4:6, 6:4, 7:5
Roman Safiullin (Rosja, Q) - Ilja Iwaszka (Białoruś) 6:4, 6:3, 6:4
Michael Mmoh (USA, Q) - Viktor Troicki (Serbia, Q) 7:6(3), 6:7(3), 3:6, 7:6(3), 7:5
Rafael Nadal (Hiszpania, 2) - Laslo Djere (Serbia) 6:3, 6:4, 6:1

poniedziałek, 8 lutego

Novak Djoković (Serbia, 1) - Jeremy Chardy (Francja) 6:3, 6:1, 6:2
Frances Tiafoe (USA) - Stefano Travaglia (Włochy) 7:6(5), 6:2, 6:2
Reilly Opelka (USA) - Yen-Hsun Lu (Tajwan) 6:3, 7:6(2), 6:3
Taylor Fritz (USA, 27) - Albert Ramos (Hiszpania) 7:6(6), 3:6, 6:2, 7:6(6)
Stan Wawrinka (Szwajcaria, 17) - Pedro Sousa (Portugalia) 6:3, 6:2, 6:4
Marton Fucsovics (Węgry) - Marc Polmans (Australia, WC) 4:6, 6:3, 6:1, 6:7(3), 6:3
Corentin Moutet (Francja) - John Millman (Australia) 6:4, 6:7(4), 3:6, 6:2, 6:3
Milos Raonić (Kanada, 14) - Federico Coria (Argentyna) 6:3, 6:3, 6:2
Emil Ruusuvuori (Finlandia) - Gael Monfils (Francja, 10) 3:6, 6:4, 7:5, 3:6, 6:3
Pedro Martinez (Hiszpania) - Yoshihito Nishioka (Japonia) 6:7(3), 6:1, 6:1, 6:1
Aleksander Bublik (Kazachstan) - Aljaz Bedene (Słowenia) 6:4, 7:5, 5:7, 6:4
Dusan Lajović (Serbia, 23) - Serhij Stachowski (Ukraina, Q) 5:7, 6:4, 6:3, 5:7, 6:4
Adrian Mannarino (Francja, 32) - Dennis Novak (Austria) 6:2, 6:4, 7:6(2)
Miomir Kecmanović (Serbia) - Kamil Majchrzak (Polska) 6:2, 6:4, 6:3
Maxime Cressy (USA, Q) - Taro Daniel (Japonia, LL) 7:6(1), 7:6(3), 6:4
Alexander Zverev (Niemcy, 6) - Marcos Giron (USA) 6:7(8), 7:6(5), 6:3, 6:2

Dominic Thiem (Austria, 3) - Michaił Kukuszkin (Kazachstan) 7:6(2), 6:2, 6:3
Dominik Koepfer (Niemcy) - Hugo Dellien (Boliwia, LL) 7:5, 6:2, 6:4
Nick Kyrgios (Australia) - Frederico Ferreira Silva (Portugalia, Q) 6:4, 6:4, 6:4
Ugo Humbert (Francja, 29) - Yasutaka Uchiyama (Japonia) 6:3, 6:4, 6:7(3), 6:3
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 18) - Marin Cilić (Chorwacja) 6:4, 6:2, 7:6(5)
Alex Bolt (Australia, WC) - Norbert Gombos (Słowacja) 6:2, 6:2, 4:6, 6:3
Jiri Vesely (Czechy) - Kimmer Coppejans (Belgia, Q) 6:4, 3:6, 6:7(3), 6:3, 6:3
Pablo Carreno (Hiszpania, 15) - Kei Nishikori (Japonia) 7:5, 7:6(4), 6:2
Denis Shapovalov (Kanada, 11) - Jannik Sinner (Włochy) 3:6, 6:3, 6:2, 4:6, 6:4
Bernard Tomic (Australia, Q) - Yuichi Sugita (Japonia) 3:6, 6:1, 4:1 i krecz
James Duckworth (Australia) - Damir Dzumhur (Bośnia i Hercegowina, LL) 6:3, 6:2, 6:4
Felix Auger-Aliassime (Kanada, 20) - Cedrik-Marcel Stebe (Niemcy, LL) 6:2, 6:4, 6:2
Jegor Gerasimow (Białoruś) - Benoit Paire (Francja, 25) 6:2, 2:6, 7:6(5), 7:5
Asłan Karacew (Rosja, Q) - Gianluca Mager (Włochy) 6:3, 6:3, 6:4
Alexandre Muller (Francja, LL) - Juan Ignacio Londero (Argentyna) 4:6, 6:3, 6:0, 6:3
Diego Schwartzman (Argentyna, 8) - Elias Ymer (Szwecja, Q) 7:6(3), 6:4, 2:6, 6:2

Drabinka turnieju mężczyzn Australian Open 2021

Czytaj także:
Hubert Hurkacz i Kamil Majchrzak poznali rywali w Australian Open
Iga Świątek poznała przeciwniczkę w Australian Open

ZOBACZ WIDEO: Jak Iga Świątek przygotowuje się do meczów? Daria Abramowicz zdradza rutynę mistrzyni
Czy Novak Djoković obroni tytuł?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×