KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

WTA Miami: Program i wyniki (drabinka)

Iga Świątek i Magda Linette reprezentują Polskę w prestiżowym turnieju Miami Open 2021. Najwyżej rozstawiona na Florydzie jest Australijka Ashleigh Barty, triumfatorka zawodów sprzed dwóch lat.
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Ashleigh Barty PAP/EPA / DAVE HUNT / Na zdjęciu: Ashleigh Barty

Miami Open, Miami (USA)
WTA 1000, kort twardy (Laykold), pula nagród 3,343 mln dolarów

finał:

sobota, 3 kwietnia

Ashleigh Barty (Australia, 1) - Bianca Andreescu (Kanada, 8) 6:3, 4:0 i krecz

półfinał:

czwartek, 1 kwietnia

Ashleigh Barty (Australia, 1) - Elina Switolina (Ukraina, 5) 6:3, 6:3
Bianca Andreescu (Kanada, 8) - Maria Sakkari (Grecja, 23) 7:6(7), 3:6, 7:6(4)

ćwierćfinał:

środa, 31 marca

Bianca Andreescu (Kanada, 8) - Sara Sorribes (Hiszpania) 6:4, 3:6, 6:3
Maria Sakkari (Grecja, 23) - Naomi Osaka (Japonia, 2) 6:0, 6:4

wtorek, 30 marca

Ashleigh Barty (Australia, 1) - Aryna Sabalenka (Białoruś, 7) 6:4, 6:7(5), 6:3
Elina Switolina (Ukraina, 5) - Anastasija Sevastova (Łotwa) 6:3, 6:2

IV runda (1/8 finału):

poniedziałek, 29 marca

Ashleigh Barty (Australia, 1) - Wiktoria Azarenka (Białoruś, 14) 6:1, 1:6, 6:2
Aryna Sabalenka (Białoruś, 7) - Marketa Vondrousova (Czechy, 19) 6:1, 6:2
Anastasija Sevastova (Łotwa) - Ana Konjuh (Chorwacja, WC) 6:1, 7:5
Elina Switolina (Ukraina, 5) - Petra Kvitova (Czechy, 9) 2:6, 7:5, 7:5
Bianca Andreescu (Kanada, 8) - Garbine Muguruza (Hiszpania, 12) 3:6, 6:3, 6:2
Sara Sorribes (Hiszpania) - Ons Jabeur (Tunezja, 27) 6:4, 0:6, 6:1
Maria Sakkari (Grecja, 23) - Jessica Pegula (USA, 29) 6:4, 2:6, 7:6(6)
Naomi Osaka (Japonia, 2) - Elise Mertens (Belgia, 16) 6:3, 6:3

III runda (1/16 finału):

niedziela, 28 marca

Bianca Andreescu (Kanada, 8) - Amanda Anisimova (USA, 28) 7:6(4), 6:7(2), 6:4
Garbine Muguruza (Hiszpania, 12) - Anna Kalinska (Rosja, WC) 4:6, 6:3, 6:4
Sara Sorribes (Hiszpania) - Jelena Rybakina (Kazachstan, 21) 6:1, 3:6, 6:2
Ons Jabeur (Tunezja, 27) - Sofia Kenin (USA, 4) 6:4, 4:6, 6:4
Jessica Pegula (USA, 29) - Karolina Pliskova (Czechy, 6) 6:1, 4:6, 6:4
Maria Sakkari (Grecja, 23) - Ludmiła Samsonowa (Rosja, Q) 6:0, 6:1
Elise Mertens (Belgia, 16) - Anett Kontaveit (Estonia, 22) 6:2, 0:6, 6:2
Naomi Osaka (Japonia, 2) - Nina Stojanović (Serbia, Q) walkower

sobota, 27 marca

Ashleigh Barty (Australia, 1) - Jelena Ostapenko (Łotwa) 6:3, 6:2
Wiktoria Azarenka (Białoruś, 14) - Andżelika Kerber (Niemcy, 24) 7:5, 6:2
Marketa Vondrousova (Czechy, 19) - Belinda Bencić (Szwajcaria, 11) 4:6, 6:4, 6:4
Aryna Sabalenka (Białoruś, 7) - Weronika Kudermetowa (Rosja, 32) 7:6(4), 6:4
Anastasija Sevastova (Łotwa) - Simona Halep (Rumunia, 3) walkower
Ana Konjuh (Chorwacja, WC) - Iga Świątek (Polska, 15) 6:4, 2:6, 6:2
Petra Kvitova (Czechy, 9) - Johanna Konta (Wielka Brytania, 17) 6:1, 6:2
Elina Switolina (Ukraina, 5) - Jekaterina Aleksandrowa (Rosja, 30) 7:6(1), 6:4

II runda (1/32 finału):

piątek, 26 marca

Bianca Andreescu (Kanada, 8) - Tereza Martincova (Czechy, Q) 7:6(5), 6:2
Amanda Anisimova (USA, 28) - Sloane Stephens (USA) 6:3, 6:3
Anna Kalinska (Rosja, WC) - Petra Martić (Chorwacja, 20) 5:7, 6:2, 7:6(4)
Garbine Muguruza (Hiszpania, 12) - Xinyu Wang (Chiny, WC) 6:4, 6:1
Sara Sorribes (Hiszpania) - Jennifer Brady (USA, 13) 3:6, 6:4, 6:1
Jelena Rybakina (Kazachstan, 21) - Kaia Kanepi (Estonia) 6:4, 6:0
Ons Jabeur (Tunezja, 27) - Paula Badosa (Hiszpania) 7:6(6), 5:7, 7:5
Sofia Kenin (USA, 4) - Andrea Petković (Niemcy) 6:7(6), 6:1, 6:3

Karolina Pliskova (Czechy, 6) - Saisai Zheng (Chiny) 6:2, 6:1
Jessica Pegula (USA, 29) - Storm Sanders (Australia, WC) 6:3, 6:4
Maria Sakkari (Grecja, 23) - Arantxa Rus (Holandia) 6:2, 6:3
Ludmiła Samsonowa (Rosja, Q) - Kiki Bertens (Holandia, 10) 6:2, 6:1
Elise Mertens (Belgia, 16) - Katie Boulter (Wielka Brytania) 6:4, 6:1
Anett Kontaveit (Estonia, 22) - Sorana Cirstea (Rumunia) 6:3, 4:6, 6:3
Nina Stojanović (Serbia, Q) - Julia Putincewa (Kazachstan, 26) 5:7, 7:5, 6:2
Naomi Osaka (Japonia, 2) - Ajla Tomljanović (Australia) 7:6(3), 6:4

czwartek, 25 marca

Ashleigh Barty (Australia, 1) - Kristina Kucova (Słowacja, Q) 6:3, 4:6, 7:5
Jelena Ostapenko (Łotwa) - Kirsten Flipkens (Belgia, LL) 6:2, 5:7, 6:3
Andżelika Kerber (Niemcy, 24) - Renata Zarazua (Meksyk, Q) 6:0, 6:0
Wiktoria Azarenka (Białoruś, 14) - Laura Siegemund (Niemcy) walkower
Belinda Bencić (Szwajcaria, 11) - Zarina Dijas (Kazachstan) 6:2, 6:1
Marketa Vondrousova (Czechy, 19) - Qiang Wang (Chiny) 6:4, 6:4
Weronika Kudermetowa (Rosja, 32) - Danielle Collins (USA) 6:3, 6:2
Aryna Sabalenka (Białoruś, 7) - Cwetana Pironkowa (Bułgaria, Q) 0:6, 6:3, 7:6(9)

Simona Halep (Rumunia, 3) - Caroline Garcia (Francja) 3:6, 6:4, 6:0
Anastasija Sevastova (Łotwa) - Cori Gauff (USA, 31) 1:6, 6:2, 6:3
Ana Konjuh (Chorwacja, WC) - Madison Keys (USA, 18) 6:4, 6:2
Iga Świątek (Polska, 15) - Barbora Krejcikova (Czechy) 6:4, 6:2
Petra Kvitova (Czechy, 9) - Alize Cornet (Francja) 6:0, 6:4
Johanna Konta (Wielka Brytania, 17) - Magda Linette (Polska) 6:4, 7:5
Jekaterina Aleksandrowa (Rosja, 30) - Nadia Podoroska (Argentyna) 6:0, 6:4
Elina Switolina (Ukraina, 5) - Shelby Rogers (USA) 3:6, 7:5, 6:3

I runda:

środa, 24 marca

Kristina Kucova (Słowacja, Q) - Hailey Baptiste (USA, Q) 6:4, 2:6, 7:5
Jelena Ostapenko (Łotwa) - Xiyu Wang (Chiny, WC) 6:4, 6:7(4), 6:1
Renata Zarazua (Meksyk, Q) - Nao Hibino (Japonia) 6:4, 4:6, 6:1
Qiang Wang (Chiny) - Aliona Bolsova (Hiszpania, Q) 6:1, 3:6, 6:3
Danielle Collins (USA) - Kristina Mladenović (Francja) 6:3, 6:3
Cwetana Pironkowa (Bułgaria, Q) - Marta Kostiuk (Ukraina) 7:6(4), 3:6, 6:3
Caroline Garcia (Francja) - Mihaela Buzarnescu (Rumunia, Q) 6:1, 6:2
Anastasija Sevastova (Łotwa) - Olga Danilović (Serbia, Q) 6:1, 3:6, 7:6(3)
Ana Konjuh (Chorwacja, WC) - Katerina Siniakova (Czechy) 7:6(3), 7:5
Alize Cornet (Francja) - Swietłana Kuzniecowa (Rosja) 2:6, 6:2, 6:1
Tereza Martincova (Czechy, Q) - Jarosława Szwiedowa (Kazachstan) 6:4, 6:2
Sloane Stephens (USA) - Oceane Dodin (Francja, Q) 6:7(6), 6:4, 6:2
Anna Kalinska (Rosja, WC) - Irina-Camelia Begu (Rumunia) 6:4, 7:6(5)
Sara Sorribes (Hiszpania) - Bernarda Pera (USA) 6:2, 2:6, 7:5
Andrea Petković (Niemcy) - Shuai Zhang (Chiny) 7:5, 6:1
Saisai Zheng (Chiny) - Fiona Ferro (Francja) 2:6, 6:4, 6:3
Storm Sanders (Australia, WC) - Elisabetta Cocciaretto (Włochy, Q) 6:1, 5:7, 6:1
Ludmiła Samsonowa (Rosja, Q) - Camila Giorgi (Włochy) 6:2, 6:4
Katie Boulter (Wielka Brytania) - Kristyna Pliskova (Czechy) 4:6, 6:3, 6:3
Nina Stojanović (Serbia, Q) - Heather Watson (Wielka Brytania) 6:4, 6:1

wtorek, 23 marca

Laura Siegemund (Niemcy) - Christina McHale (USA) 6:3, 7:5
Zarina Dijas (Kazachstan) - Venus Williams (USA) 6:2, 7:6(10)
Barbora Krejcikova (Czechy) - Anna Blinkowa (Rosja) 6:1, 3:6, 6:3
Magda Linette (Polska) - Robin Montgomery (USA, WC) 6:1, 3:6, 6:0
Nadia Podoroska (Argentyna) - Mayar Sherif (Egipt, WC) 6:3, 6:1
Shelby Rogers (USA) - Madison Brengle (USA) 6:3, 6:3
Xinyu Wang (Chiny, WC) - Rebecca Peterson (Szwecja) 6:2, 6:2
Kaia Kanepi (Estonia) - Lauren Davis (USA) 6:3, 7:5
Paula Badosa (Hiszpania) - Jil Teichmann (Szwajcaria) 5:6 i krecz
Arantxa Rus (Holandia) - Marie Bouzkova (Czechy) 6:3, 6:2
Sorana Cirstea (Rumunia) - Katrina Scott (USA, WC) 6:2, 6:2
Ajla Tomljanović (Australia) - Anastazja Potapowa (Rosja) 7:5, 6:0

wolne losy: Ashleigh Barty (Australia, 1); Naomi Osaka (Japonia, 2); Simona Halep (Rumunia, 3); Sofia Kenin (USA, 4); Elina Switolina (Ukraina, 5); Karolina Pliskova (Czechy, 6); Aryna Sabalenka (Białoruś, 7); Bianca Andreescu (Kanada, 8); Petra Kvitova (Czechy, 9); Kiki Bertens (Holandia, 10); Belinda Bencić (Szwajcaria, 11); Garbine Muguruza (Hiszpania, 12); Jennifer Brady (USA, 13); Wiktoria Azarenka (Białoruś, 14); Iga Świątek (Polska, 15); Elise Mertens (Belgia, 16); Johanna Konta (Wielka Brytania, 17); Madison Keys (USA, 18); Marketa Vondrousova (Czechy, 19); Petra Martić (Chorwacja, 20); Jelena Rybakina (Kazachstan, 21); Anett Kontaveit (Estonia, 22); Maria Sakkari (Grecja, 23); Andżelika Kerber (Niemcy, 24); Julia Putincewa (Kazachstan, 26); Ons Jabeur (Tunezja, 27); Amanda Anisimova (USA, 28); Jessica Pegula (USA, 29); Jekaterina Aleksandrowa (Rosja, 30); Cori Gauff (USA, 31); Weronika Kudermetowa (Rosja, 32); Kirsten Flipkens (Belgia, LL)

Czytaj także:
Występy na mączce pomogą Rogerowi Federerowi?
Wielki pech Mai Chwalińskiej

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: jak to możliwe?! Nie uwierzysz, co w pokojowym hotelu zrobiła Anita Włodarczyk

Czy Ashleigh Barty wygra turniej w Miami?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×