KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

ATP Miami: Program i wyniki (drabinka)

Tenisiści z tzw. Wielkiej Trójki zrezygnowali z występu w pierwszej w sezonie 2021 imprezie rangi ATP Masters 1000. Najwyżej rozstawiony w Miami Open jest Rosjanin Danił Miedwiediew. Polskę w singlu reprezentuje Hubert Hurkacz.
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Danił Miedwiediew PAP/EPA / DAVE HUNT / Na zdjęciu: Danił Miedwiediew

Miami Open, Miami (USA)
ATP Masters 1000 (Laykold), kort twardy, pula nagród 3,343 mln dolarów

finał:

niedziela, 4 kwietnia

Hubert Hurkacz (Polska, 26) - Jannik Sinner (Włochy, 21) 7:6(4), 6:4

półfinał:

piątek, 2 kwietnia

Jannik Sinner (Włochy, 21) - Roberto Bautista (Hiszpania, 7) 5:7, 6:4, 6:4
Hubert Hurkacz (Polska, 26) - Andriej Rublow (Rosja, 4) 6:3, 6:4

ćwierćfinał:

czwartek, 1 kwietnia

Andriej Rublow (Rosja, 4) - Sebastian Korda (USA) 7:5, 7:6(7)
Hubert Hurkacz (Polska, 26) - Stefanos Tsitsipas (Grecja, 2) 2:6, 6:3, 6:4

środa, 31 marca

Roberto Bautista (Hiszpania, 7) - Danił Miedwiediew (Rosja, 1) 6:4, 6:2
Jannik Sinner (Włochy, 21) - Aleksander Bublik (Kazachstan, 32) 7:6(5), 6:4

IV runda (1/8 finału):

wtorek, 30 marca

Danił Miedwiediew (Rosja, 1) - Frances Tiafoe (USA) 6:4, 6:3
Roberto Bautista (Hiszpania, 7) - John Isner (USA, 18) 6:3, 4:6, 7:6(7)
Jannik Sinner (Włochy, 21) - Emil Ruusuvuori (Finlandia) 6:3, 6:2
Aleksander Bublik (Kazachstan, 32) - Taylor Fritz (USA, 22) 6:7(5), 6:3, 6:4
Sebastian Korda (USA) - Diego Schwartzman (Argentyna, 5) 6:3, 4:6, 7:5
Andriej Rublow (Rosja, 4) - Marin Cilić (Chorwacja) 6:4, 6:4
Hubert Hurkacz (Polska, 26) - Milos Raonić (Kanada, 12) 4:6, 6:3, 7:6(4)
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 2) - Lorenzo Sonego (Włochy, 24) 6:2, 7:6(2)

III runda (1/16 finału):

poniedziałek, 29 marca

Diego Schwartzman (Argentyna, 5) - Adrian Mannarino (Francja, 25) 6:1, 6:4
Sebastian Korda (USA) - Asłan Karacew (Rosja, 17) 6:3, 6:0
Marin Cilić (Chorwacja) - Lorenzo Musetti (Włochy) 6:3, 6:4
Andriej Rublow (Rosja, 4) - Marton Fucsovics (Węgry, 29) 6:2, 6:1
Hubert Hurkacz (Polska, 26) - Denis Shapovalov (Kanada, 6) 6:3, 7:6(6)
Milos Raonić (Kanada, 12) - Ugo Humbert (Francja, 20) 6:4, 7:5
Lorenzo Sonego (Włochy, 24) - Daniel Elahi Galan (Kolumbia) 7:6(6), 6:3
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 2) - Kei Nishikori (Japonia, 28) 6:3, 3:6, 6:1

niedziela, 28 marca

Danił Miedwiediew (Rosja, 1) - Alexei Popyrin (Australia) 7:6(3), 6:7(7), 6:4
Frances Tiafoe (USA) - Dusan Lajović (Serbia, 16) 1:6, 7:5, 6:3
John Isner (USA, 18) - Felix Auger-Aliassime (Kanada, 11) 7:6(5), 7:6(5)
Roberto Bautista (Hiszpania, 7) - Jan-Lennard Struff (Niemcy, 31) 4:6, 6:3, 6:2
Emil Ruusuvuori (Finlandia) - Mikael Ymer (Szwecja) 4:6, 6:1, 7:5
Jannik Sinner (Włochy, 21) - Karen Chaczanow (Rosja, 14) 4:6, 7:6(2), 6:4
Taylor Fritz (USA, 22) - Cameron Norrie (Wielka Brytania) 6:4, 3:6, 6:1
Aleksander Bublik (Kazachstan, 32) - James Duckworth (Australia) 6:4, 6:4

II runda (1/32 finału):

sobota, 27 marca

Diego Schwartzman (Argentyna, 5) - Yasutaka Uchiyama (Japonia) 6:3, 6:3
Adrian Mannarino (Francja, 25) - Miomir Kecmanović (Serbia) 6:3, 6:4
Asłan Karacew (Rosja, 17) - Michaił Kukuszkin (Kazachstan) 6:4, 6:3
Sebastian Korda (USA) - Fabio Fognini (Włochy, 10) 1:6, 6:4, 6:2
Marin Cilić (Chorwacja) - Cristian Garin (Chile, 13) 3:6, 7:5, 7:6(5)
Lorenzo Musetti (Włochy) - Benoit Paire (Francja, 23) 6:3, 6:3
Marton Fucsovics (Węgry, 29) - Thanasi Kokkinakis (Australia, Q) 7:6(3), 6:7(4), 6:4
Andriej Rublow (Rosja, 4) - Tennys Sandgren (USA) 6:1, 6:2

Denis Shapovalov (Kanada, 6) - Ilja Iwaszka (Białoruś) 6:7(5), 6:4, 6:4
Hubert Hurkacz (Polska, 26) - Denis Kudla (USA) 7:6(5), 6:4
Ugo Humbert (Francja, 20) - Joao Sousa (Portugalia) 6:1, 6:4
Milos Raonić (Kanada, 12) - Jordan Thompson (Australia) 6:2, 6:1
Daniel Elahi Galan (Kolumbia) - Alex de Minaur (Australia, 15) 4:6, 6:3, 6:4
Lorenzo Sonego (Włochy, 24) - Bjorn Fratangelo (USA, Q) 6:4, 7:6(5)
Kei Nishikori (Japonia, 28) - Aljaz Bedene (Słowenia) 7:6(6), 5:7, 6:4
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 2) - Damir Dzumhur (Bośnia i Hercegowina, LL) 6:1, 6:4

piątek, 26 marca

Danił Miedwiediew (Rosja, 1) - Yen-Hsun Lu (Tajwan) 6:2, 6:2
Alexei Popyrin (Australia) - Reilly Opelka (USA, 30) 6:4, 6:2
Frances Tiafoe (USA) - Daniel Evans (Wielka Brytania, 19) 6:7(5), 6:3, 6:3
Dusan Lajović (Serbia, 16) - Ernesto Escobedo (USA, Q) 6:2, 6:3
Felix Auger-Aliassime (Kanada, 11) - Pierre-Hugues Herbert (Francja) 6:4, 6:4
John Isner (USA, 18) - Mackenzie McDonald (USA, Q) 2:6, 6:3, 7:5
Jan-Lennard Struff (Niemcy, 31) - Ricardas Berankis (Litwa) 6:3, 6:4
Roberto Bautista (Hiszpania, 7) - Lloyd Harris (RPA) walkower

Emil Ruusuvuori (Finlandia) - Alexander Zverev (Niemcy, 3) 1:6, 6:3, 6:1
Mikael Ymer (Szwecja) - Nikołoz Basilaszwili (Gruzja, 27) 6:3, 4:6, 6:4
Jannik Sinner (Włochy, 21) - Hugo Gaston (Francja, WC) 6:2, 6:2
Karen Chaczanow (Rosja, 14) - Yannick Hanfmann (Niemcy) 6:3, 6:2
Cameron Norrie (Wielka Brytania) - Grigor Dimitrow (Bułgaria, 9) 7:5, 7:5
Taylor Fritz (USA, 22) - Marcos Giron (USA) 6:2, 6:2
Aleksander Bublik (Kazachstan, 32) - Laslo Djere (Serbia) 6:3, 6:4
James Duckworth (Australia) - David Goffin (Belgia, 8) 6:3, 6:1

I runda:

czwartek, 25 marca

Yasutaka Uchiyama (Japonia) - Salvatore Caruso (Włochy) 6:3, 6:4
Miomir Kecmanović (Serbia) - Liam Broady (Wielka Brytania, Q) 7:5, 6:7(5), 6:1
Michaił Kukuszkin (Kazachstan) - Jack Draper (Wielka Brytania, WC) 7:5 i krecz
Sebastian Korda (USA) - Radu Albot (Mołdawia) 6:3, 6:0
Marin Cilić (Chorwacja) - Federico Coria (Argentyna) 6:3, 2:6, 6:4
Lorenzo Musetti (Włochy) - Michael Mmoh (USA, WC) 6:4, 6:4
Thanasi Kokkinakis (Australia, Q) - Shintaro Mochizuki (Japonia, Q) 6:3, 6:3
Tennys Sandgren (USA) - Pedro Martinez (Hiszpania) 6:4, 2:0 i krecz
Ilja Iwaszka (Białoruś) - Soon Woo Kwon (Korea Południowa) 7:6(4), 6:7(4), 7:6(3)
Denis Kudla (USA) - Jeremy Chardy (Francja) 3:6, 6:3, 6:4
Joao Sousa (Portugalia) - Christopher O'Connell (Australia) 7:6(6), 6:7(8), 7:5
Jordan Thompson (Australia) - Federico Delbonis (Argentyna) 7:6(6), 6:4
Daniel Elahi Galan (Kolumbia) - Thiago Seyboth Wild (Brazylia, Q) 6:3, 6:4
Bjorn Fratangelo (USA, Q) - Fernando Verdasco (Hiszpania) 6:4, 6:4
Aljaz Bedene (Słowenia) - Thomas Fabbiano (Włochy, Q) 7:6(5), 1:6, 6:3
Damir Dzumhur (Bośnia i Hercegowina, LL) - Kevin Anderson (RPA) 7:6(6), 7:5

środa, 24 marca

Yen-Hsun Lu (Tajwan) - Sam Querrey (USA) 6:3, 6:4
Alexei Popyrin (Australia) - Feliciano Lopez (Hiszpania) 6:4, 7:6(4)
Frances Tiafoe (USA) - Stefano Travaglia (Włochy) 5:7, 6:4, 6:2
Ernesto Escobedo (USA, Q) - Paolo Lorenzi (Włochy, Q) 6:3, 6:2
Pierre-Hugues Herbert (Francja) - Pedro Sousa (Portugalia) 6:1, 6:3
Mackenzie McDonald (USA, Q) - Vasek Pospisil (Kanada) 6:3, 4:6, 6:3
Ricardas Berankis (Litwa) - Federico Gaio (Włochy, LL) 7:6(4), 6:2
Lloyd Harris (RPA) - Emilio Nava (USA, Q) 6:4, 7:6(7)
Emil Ruusuvuori (Finlandia) - Carlos Alcaraz (Hiszpania, WC) 6:4, 2:6, 7:5
Mikael Ymer (Szwecja) - Alejandro Tabilo (Chile, Q) 6:3, 6:1
Hugo Gaston (Francja, WC) - Dominik Koepfer (Niemcy) 6:1, 6:4
Yannick Hanfmann (Niemcy) - Steve Johnson (USA) 7:5, 6:2
Cameron Norrie (Wielka Brytania) - Yoshihito Nishioka (Japonia) 6:1, 3:6, 7:5
Marcos Giron (USA) - Tommy Paul (USA) 7:6(5), 6:4
Laslo Djere (Serbia) - Jiri Vesely (Czechy) 6:3, 5:7, 6:1
James Duckworth (Australia) - Mischa Zverev (Niemcy, Q) 6:2, 4:6, 6:4

wolne losy: Danił Miedwiediew (Rosja, 1); Stefanos Tsitsipas (Grecja, 2); Alexander Zverev (Niemcy, 3); Andriej Rublow (Rosja, 4); Diego Schwartzman (Argentyna, 5); Denis Shapovalov (Kanada, 6); Roberto Bautista (Hiszpania, 7); David Goffin (Belgia, 8); Grigor Dimitrow (Bułgaria, 9); Fabio Fognini (Włochy, 10); Felix Auger-Aliassime (Kanada, 11); Milos Raonić (Kanada, 12); Cristian Garin (Chile, 13); Karen Chaczanow (Rosja, 14); Alex de Minaur (Australia, 15); Dusan Lajović (Serbia, 16); Asłan Karacew (Rosja, 17); John Isner (USA, 18); Daniel Evans (Wielka Brytania, 19); Ugo Humbert (Francja, 20); Jannik Sinner (Włochy, 21); Taylor Fritz (USA, 22); Benoit Paire (Francja, 23); Lorenzo Sonego (Włochy, 24); Adrian Mannarino (Francja, 25); Hubert Hurkacz (Polska, 26); Nikołoz Basilaszwili (Gruzja, 27); Kei Nishikori (Japonia, 28); Marton Fucsovics (Węgry, 29); Reilly Opelka (USA, 30); Jan-Lennard Struff (Niemcy, 31); Aleksander Bublik (Kazachstan, 32)

Czytaj także:
Występy na mączce pomogą Rogerowi Federerowi?
Wielki pech Mai Chwalińskiej

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: jak to możliwe?! Nie uwierzysz, co w pokojowym hotelu zrobiła Anita Włodarczyk

Czy Danił Miedwiediew wygra turniej w Miami?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×