"Znakomita forma". Hubert Hurkacz oczarował ekspertów na Twitterze

Hubert Hurkacz kontynuuje świetną serię w Wimbledonie. Polak znowu wygrał bez straty seta, a na Twitterze został obsypany pochwałami. Rośnie wiara, że jeszcze namiesza w tym turnieju.

Robert Czykiel
Hubert Hurkacz w meczu z Aleksandrem Bublikiem Getty Images / Julian Finney / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz w meczu z Aleksandrem Bublikiem
Tegoroczny Wimbledon jest świetny w wykonaniu polskich tenisistów. Jako pierwsza awans do IV rundy zapewniła sobie Iga Świątek. W sobotę w jej ślady poszedł Hubert Hurkacz, który dość gładko rozprawił się ze swoim rywalem.

Polak pokonał Aleksandra Bublika 6:3, 6:4, 6:2. Tym samym wciąż w tym turnieju wielkoszlemowym nie stracił seta. Eksperci komentujący na Twitterze są zachwyceni formą naszego rodaka.

Dziennikarz zwracają uwagę na fakt, że wcześniej Hurkacz nie czarował w turniejach wielkoszlemowych. Na Wimbledon przygotował życiową formę.

Tym gestem Hubert Hurkacz skradł serca kibiców. Film hitem internetu (WIDEO) >>

Madison Keys długo czekała na taki wynik w Wimbledonie. Trwa marsz szwajcarskiej tenisistki >>