Znakomita wymiana w spotkaniu Igi Świątek. To była akcja meczu (wideo)

Iga Świątek i Bethanie Mattek-Sands odpadły z turnieju deblowego Indian Wells, ale kibice zobaczyli kilka ich efektownych akcji. Wrażenie robi na przykład wymiana pod koniec drugiego seta.

Robert Czykiel
Iga Świątek i Bethanie Mattek-Sands Twitter / Na zdjęciu: Iga Świątek i Bethanie Mattek-Sands
Świetne widowisko zobaczyli kibice w II rundzie turnieju deblowego w Indian Wells. Iga Świątek w parze z Bethanie Mattek-Sands w pewnym momencie były o krok od zwycięstwa (prowadziły 6:1, 4:1), ale rywalki nagle się przebudziły. To Su-Wei Hsieh i Elise Mertens ostatecznie wygrały i awansowały do następnej rundy.

Nie brakowało jednak efektownych zagrań, a także pasjonujących wymian. Jedna z najciekawszych miała miejsce w drugim secie.

Świątek i Sands ustawiły się blisko siatki, a następnie świetnie odpierały ataki swoich rywalek. Kibice wzdychali z zachwytu, a potem wpadli w euforię, gdy Polka zakończyła męczącą wymianę zdobyciem punktu.

- Ten punkt jutro będą państwo mogli obejrzeć w każdym portalu internetowym - mówił oczarowany komentator Canal+ Sport Bartosz Ignacik.

Nie pozostaje zatem nic innego, abyście sami zobaczyli ten widowiskowy moment meczu.

Iga Świątek znów czaruje. To może być zagranie roku! (wideo) >>
Kibice będą musieli wybrać. Pojedynek Igi Świątek pokryje się z meczem piłkarzy (transmisja) >>