O tym zagraniu Hurkacza mówi cały świat!

Hubert Hurkacz podczas meczu z Arthurem Rinderknechem na korcie w Miami popisywał się fantastycznymi zagraniami. Zobacz cudowną akcję.

Piotr Bobakowski
Hubert Hurkacz Twitter / twitter.com/TennisTV / Hubert Hurkacz
W meczu II rundy turnieju ATP Masters 1000 na kortach twardych w Miami (z pulą nagród 8,584 mln dolarów amerykańskich) Hubert Hurkacz zmierzył się z Arthurem Rinderknechem (ATP 58). Polski tenisista pokonał Francuza w dwóch setach (7:6, 6:2 - więcej TUTAJ).

Szczególnie drugi set był popisem 25-letniego Hurkacza. Wrocławianin posłał wtedy aż 17 asów i skończył 31 piłek, co oczywiście nie mogło ujść uwadze ekspertów.

"Wspaniale. Obrońca tytułu Hubert Hurkacz czuje się jak w domu w Miami!" - skomentowano na twitterowym profilu Tennis TV, gdzie zamieszczono wideo z jedną z najlepszych akcji sobotniego pojedynku (patrz poniżej).

Przy stanie po 40 i 2:0 w gemach w secie nr 2 "Hubi" najpierw obronił się przed atakami rywala, by za chwilę nieszablonowym zagraniem zdobyć ważny punkt. Ręce same składały się do oklasków po uderzeniu Polaka.