Światowe media komentują to, co się stało w meczu Świątek

Iga Świątek pokonała Jessicę Pegulę w trzech setach i zameldowała się w finale turnieju w San Diego. Zobacz, co o meczu Polki piszą światowe media.

Dawid Franek

tennis.com: "Czwarte kolejne zwycięstwo Świątek nad Pegulą"

Dziennikarze branżowego portalu tennis.com podkreślają, że Polka w świetny sposób powróciła do meczu, choć nie pokazała w pełni swoich możliwości. Uwagę przykuwa fakt, że to już czwarty triumf Polki nad Pegulą w tym sezonie.

"Był to jeden z tych przypadków, w których Świątek znalazła sposób na wygraną, mimo że nie grała najlepiej jak potrafi. Brawa dla Peguli za grę w tenisa w późnych fazach pierwszego seta. Przegrywała 2:4, ale wygrała cztery gemy z rzędu z mieszanką ostrych uderzeń, które wywołały serię błędów u Świątek" - czytamy na tennis.com.

Czy Iga Świątek wygra turniej w San Diego?