"Wrzuciła szósty bieg". Światowe media podsumowały mecz Świątek

Iga Świątek zameldowała się w drugiej rundzie Rolanda Garrosa po tym, jak pokonała Cristinę Bucsę 6:4, 6:0. Światowe media zgodnie zauważyły, że od końcówki pierwszego seta liderka światowego rankingu prezentowała się zdecydowanie lepiej.

Jakub Fordon
Jakub Fordon

Puntodebreak

"Przez chwilę Cristina Bucsa podekscytowała hiszpańską publiczność niespodzianką w bardzo szalonym dniu Rolanda Garrosa 2023. Iga Świątek potrzebowała kilku minut, by odnaleźć swój rytm na korcie. Mimo odważnej gry Cristiny w pierwszym secie, Polka wrzuciła szósty bieg i rozwiała złe przeczucia w drugim (6:4, 6:0) - czytamy na hiszpańskim portalu Puntodebreak.com.

Oglądaj mecze WTA Tour z udziałem Igi Świątek, Magdy Linette i innych topowych zawodniczek w serwisie CANAL+ online (link sponsorowany)

Oglądaj mecze WTA Tour z udziałem Igi Świątek, Magdy Linette i innych topowych zawodniczek w serwisie CANAL+ online (link sponsorowany)

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (3)
 • beat13 Zgłoś komentarz
  @ Ksawery Darnowski: Co ty facet ciągle bredzisz. Że na tenisie (i sporcie ogólnie) się nie znasz to dowiodłeś już wielokrotnie. A tu pokazujesz że jesteś do tego zawistny. Nic sam nie
  Czytaj całość
  osiągnąłeś w życiu? Tak to już jest dla większości. Musisz się z tym pogodzić. I polecam cieszyć się z sukcesu innych. N.p. Igi.
  • zamkowy Zgłoś komentarz
   Z obecnym trenerem nie robi postępów. Póki co Iga jeszcze wygrywa dzięki swojemu talentowi i niestety błędom oraz prezentom przeciwniczek. Kiedyś w tenisie kobiecym prym wiodło 20
   Czytaj całość
   zawodniczek, reszta dostarczała punkty. Obecnie poziom innych zawodniczek poszybował w górę, tak że nawet tenisistki z drugiej "50" stanowią potencjonalne zagrożenie dla tych najwyżej notowanych! Może okazać się, że Iga niedługo straci przodownictwo w rankingu.
   • Ksawery Darnowski Zgłoś komentarz
    Kontuzja o nazwie Rybakina.