Po wyczerpującym boju Agnieszka Radwańska w końcu awansowała do ćwierćfinału pekińskiej imprezy, w którym zmierzy się albo z Chinką Na Li, albo z jej rodaczką Shuai Peng. Na relację z tego spotkania pragniemy Państwa już teraz serdecznie zaprosić!
2:6, 6:1, 6:4 - Gem, set i mecz Agnieszka Radwańska!
Świetny wolej! Dwie piłki meczowe!
Skomentuj 1
  • Alk Zgłoś komentarz
    Pozamiatane. Kulawa Radwa zmęczyła zwycięstwo. Pewnie ostatnie w turnieju.
    Hiszpanka zdobywa punkt po zagraniu tuż za siatkę, ale kolejny wygrywa Radwańska, 30-15!
    Skomentuj 0
    Znakomity serwis Polki, jeszcze trzy punkty!
    Skomentuj 1
    *2:6, 6:1, 5:4 - Agnieszka Radwańska o krok od awansu do ćwierćfinału! Dominguez miała szansę na skończenie gema, ale Isia w wielkim stylu wygrała akcję przy siatce, doprowadzając do równowagi. Hiszpanka popełnia błąd, break point dla Polki! Rywalka wyrzuca forhend w aut i jest przełamanie!
    Skomentuj 0
  • 2:6, 6:1, 4:4* - Jest remis! Polka wygrała długą, morderczą wymianę i wyszła na 30-15. Kolejne dwa punkty zdobyła już znacznie szybciej, zamykając całość świetnym zagraniem przy siatce!
    Skomentuj 0
    *2:6, 6:1, 3:4 - Jest break dla Agnieszka Radwańska ! Polka returnem wymusza błąd rywalki i ma trzy okazje na powrót do gry! Wspaniały wolej przy siatce kończy sprawę!
    Skomentuj 0
    2:6, 6:1, 2:4* - Długi gem, ale to Lourdes Dominguez przełamuje podanie krakowianki! Polka popełniła kilka fatalnych błędów przy siatce i przy trzeciej okazji dla Hiszpanki straciła serwis!
    Skomentuj 2
    *2:6, 6:1, 2:3 - Szybka odpowiedź Agnieszki Radwańskiej! Agresywna gra Polki przynosi skutek w postaci break pointa! Mocne uderzenie z forhendu Isi i jest przełamanie powrotne!
    Skomentuj 1
    2:6, 6:1, 1:3* - Świetna gra w wykonaniu Lourdes Dominguez! Hiszpanka rewelacyjnie porusza się po korcie i dzięki winnerowi po linii zdobywa dwa break pointy! Isia broni jeszcze pierwszego, ale przy drugim wyrzuca piłkę w aut i traci serwis!
    Skomentuj 1
    *2:6, 6:1, 1:2 - Hiszpanka na prowadzeniu w decydującej odsłonie! Isia zdołała ugrać zaledwie jeden punkt. 31-latka z Barcelony kończy sprawę pewnym minięciem po krosie.
    Skomentuj 0
    2:6, 6:1, 1:1* - Niestety, słaby gem serwisowy w wykonaniu krakowianki, która od stanu po 15, przegrała trzy kolejne punkty. Lourdes Dominguez doprowadza do wyrównania!
    Skomentuj 0
    Garść statystyk z II seta: Polka skończyła 10 piłek a pomyliła się 11 razy. Hiszpanka z kolei miała tylko 1 winnera i cztery niewymuszone błędy.
    Skomentuj 0
    *2:6, 6:1, 1:0 - Agnieszka Radwańska wreszcie złapała swój rytm! Znakomite minięcie daje Polce dwa break pointy! Jeszcze jeden atak Hiszpanki do siatki, jeszcze jedno świetne odegranie Isi i jest przełamanie w pierwszym gemie trzeciej partii!
    Skomentuj 0
    2:6, 6:1* - Gem i set Agnieszka Radwańska! Przy drugiej okazji Hiszpanka wyrzuca piłkę w aut i Isia doprowadza do remisu w meczu! Oby tak dalej w decydującej odsłonie!
    Skomentuj 3
      Nic nie uspokoi. Lino nie będzie już grać lepiej tylko gorzej. Radwańska teraz będzie na krzyż:punktować i poganiać wielbłądy.
      • Braska Zgłoś komentarz
        No i wszystko zgodnie z planem, choc za duzo dla kibicow Agnieszki tej nerwowosci w grze. No ale moze w tym trzecim secie Isia uspokoi troche swoje zagrywki i bedzie z gema na gem lepiej. Byle
        Czytaj całość
        tylko to udo sie nie odezwalo.
          Trochę szczęśliwie, ale zasłużenie. Tylko, że takim poganiaczem wielbłądów to Iśka nie jest.
          Fatalny błąd krakowianki, rywalka ma break pointa, ale minimalnie myli się! Drugi setbol dla Polki!
          Skomentuj 0
          Znakomita akcja przy siatce! Pierwsza piłka setowa!
          Skomentuj 1
            Aga, no przeciez wiadomo, ze w pelni sil wyrownamy stan spotkania i w kolejnym secie po zwyciestow i wygrana w calym meczu. Tylko troche martwia mnie te czeste bledy Agnieszki.
            *2:6, 5:1 - Trzecie w secie przełamanie dla Agnieszki Radwańskiej! Agresywny wypad do przodu przynosi Polce break pointa. Świetny return Isi, błąd Hiszpanki z bekhendu i nasza tenisistka jest o krok od wyrównania stanu w meczu!
            Skomentuj 0
            2:6, 4:1* - Lourdes Dominguez odrabia stratę jednego breaka! Zaczęło się od popsutego forhendu krakowianki. W kolejnej akcji Isia w wielkim stylu nie dała się przelobować, lecz następną piłkę wpakowała już w siatkę!
            Skomentuj 1
              Widać, że z błędów Radwa dziś nie zamierza zrezygnować, ale w końcu nie szmaci długich wymian. Gra lepiej. Powinno wystarczyć.
              *2:6, 4:0 - Znakomicie! Krakowianka zdobywa trzy punkty i ma trzy kolejne break pointy! Wolej przy siatce zamyka sprawę, drugie z rzędu przełamanie dla Agnieszki Radwańskiej, która jest coraz bliżej zwycięstwa w drugiej partii!
              Skomentuj 1
                Właśnie takiej gry spodziewałem się po Radwie, ale od stanu 3:3 w pierwszym secie. Pisałem, że Iśka będzie miała kłopot z adaptacją na korcie, nie sądziłem, że kłopoty będą ze
                względów zdrowotnych. Wiadomo było jak gra Lino, jest ona znana "ekipie Radwańskich". Zobaczymy, wg mnie Hiszpanka lepiej już grać nie będzie, do tego co pokazuje Iśka na korcie się nie przystosuje, więc powinno być ok.
                2:6, 3:0* - Znakomity gem serwisowy w wykonaniu Polki! Dwa agresywne wypady Isi dają jej prowadzenie 40-15. Jeszcze jeden znakomity serwis i krakowianka zwiększa przewagę w secie!
                Skomentuj 0
                *2:6, 2:0 - Wreszcie Isia znalazła sposób na regularnie grającą Hiszpankę! Smecz przy siatce wyprowadza Polkę na 30-0. W kolejnej akcji Dominguez myli się, a następna wymianę nasza zawodniczka kończy wolejem przy siatce! Jest przełamanie dla Agnieszki Radwańskiej!
                Skomentuj 0
                Garść statystyk z I seta: Polka skończyła 6 piłek oraz popełniła aż 15 niewymuszonych błędów. Hiszpanka miała 9 winnerów a pomyliła się zaledwie siedmiokrotnie.
                Skomentuj 0
                2:6, 1:0* - Agresywny wypad do siatki daje naszej zawodniczce szansę na skończenie gema. Hiszpanka zagrywka jednak chytrą piłkę, którą Isia wyrzuca smeczem w aut. Druga okazja dla Polki, lecz tym razem to Radwańska nie wytrzymuje dłuższej wymiany. Podwójny błąd, break point, ale na szczęście obroniony! Trzecia szansa w końcu wykorzystana po udanym woleju!
                Skomentuj 0
                Fatalny początek w wykonaniu naszej reprezentantki. Radwańska dwukrotnie nie utrzymała własnego podania i przegrała I seta 2:6. Nie wiadomo jak bardzo dokucza Polce mocno obwiązane plastrami udo, ale nasza tenisistka musi coś zmienić, jeśli chce odwrócić losy meczu!
                Skomentuj 0
                *2:6 - Oczekiwanie na wznowienie gry wybiło trochę z rytmu Dominguez. Hiszpanka pakuje forhend w siatkę i Isia ma dwa break pointy! 31-latka z Barcelony odpowiada jednak rewelacyjnie! Dwie świetne wymiany i jest równowaga. Znakomity serwis i jeszcze jeden! Gem i set Lourdes Dominguez!
                Skomentuj 0
                Interwencja medyczna zakończona. Nasza tenisistka jest w stanie kontynuować spotkanie.
                Skomentuj 1
                Po kilku minutach oczekiwania naszej tenisistce zostaje udzielona pomoc medyczna. Problemem jest prawe udo, które od początku turnieju krakowianka ma mocno obwiązane opatrunkiem.
                Skomentuj 0
                2:5* - Radwańska zrobiła swoje, utrzymała serwis do 15. Przy pierwszej okazji dla naszej tenisistki Hiszpanka wyrzuciła piłkę w aut. Na korcie pojawił się trener Dominguez, bowiem Isia poprosiła o przerwę medyczną.
                Skomentuj 0
                *1:5 - Szybkie 30-0 dla Hiszpanki, ale Isia efektownym zagraniem daje sobie szansę na powrót do gry. Dobre zagranie Polki i jest remis. Niestety kolejne dwie wymiany padają już łupem rywalki, która jest o gema od zwycięstwa w premierowej odsłonie!
                Skomentuj 0
                1:4* - Wreszcie gem dla naszej tenisistki! Isia ruszyła do przodu, wymusiła błąd Dominguez i wysunęła się na 40-15. Przy drugiej okazji na skończenia gema przez Polkę, Hiszpanka wyrzuca minimalnie forhend w aut.
                Skomentuj 1
                *0:4 - Czyżby Isi przeszkadzało mocno opatrzone udo? Hiszpanka błyskawicznie ucieka na 40-15, a czwartego z rzędu gema kończy kolejnym winnerem przy siatce.
                Skomentuj 0
                0:3* - Fatalny start w wykonaniu Radwańskiej! Polka przegrywa już 15-30, ale po akcji przy siatce doprowadza do remisu. Jeszcze dwa wypady Isi, dwa minięcia Hiszpanki i krakowianka znów traci serwis!
                Skomentuj 1
                *0:2 - Pierwszy punkt, po błędzie Hiszpanki, zapisuje na swoje konto krakowianka, ale później to nasza tenisistka myli się i rywalka ma dwie szanse na skończenie gema. Isia wygrywa dwie dłuższe wymiany, doprowadzając do równowagi, lecz Dominguez wykorzystuje trzecią okazję i zwiększa przewagę!
                Skomentuj 0
                0:1* - Isia w tarapatach już w pierwszym gemie meczu! Forhend wpakowany przez Polkę w siatkę daje Hiszpance break pointa. Lourdes Dominguez wygrywa starcie przy siatce i ma przełamanie!
                Skomentuj 0
                Zaczynamy! Jako pierwsza podawać będzie Polka!
                Skomentuj 0
                W Pekinie jest już wieczorna pora, ale pogoda dopisuje. Nie można jednak tego powiedzieć o publiczności, trybuny drugiej co do ważności areny chińskiej imprezy świecą dziś pustkami.
                Skomentuj 1
                Agnieszka Radwańska i Lourdes Dominguez są już na korcie i wkrótce rozpoczną rozgrzewkę!
                Skomentuj 0
                W przypadku wygranej, rywalką Polki w piątkowym ćwierćfinale będzie albo oznaczona numerem siódmym Chinka Na Li, albo jej rodaczka Shuai Peng. Spotkanie pomiędzy tenisistkami gospodarzy będzie ozdobą czwartkowej serii gier i odbędzie się w sesji wieczornej.
                Skomentuj 0
                Środowy pojedynek 23-letniej krakowianki ze starszą od niej o osiem lat tenisistką z Barcelony będzie ich pierwszym na zawodowych kortach. Doświadczona Hiszpanka spotkała się za to raz, w II rundzie US Open 2010, z Urszulą Radwańską i mecz ten zapisała na swoje konto. Nie mamy więc nic przeciwko, aby Isia pomściła dzisiaj swoją młodszą siostrę!
                Skomentuj 0
                Tenisistka z Półwyspu Iberyjskiego, jak na typową Hiszpankę przystało, jest zawodniczką preferującą korty ziemne i właśnie na nich święciła największe sukcesy. W 2006 roku Lourdes Dominguez sięgnęła po mistrzowski tytuł podczas imprezy głównego cyklu rozgrywanej w Bogocie. Pięć lat później udało się jej w kolumbijskiej stolicy powtórzyć ten wynik.
                Skomentuj 0
                31-letnia Lourdes Dominguez, aktualnie 64. rakieta globu, najpierw wygrała dwa spotkania w eliminacjach, zanim uzyskała awans do głównej drabinki pekińskiej imprezy. W I rundzie hiszpańska tenisistka niespodziewanie odprawiła oznaczoną numerem 15. Włoszkę Robertę Vinci, a we wtorek zwyciężyła Brytyjkę Laurę Robson, która ostatnimi czasy notowała na światowych kortach przyzwoite wyniki.
                Skomentuj 0
                We wtorek rozstawiona w Pekinie z numerem trzecim Agnieszka Radwańska nie miała większych problemów z pokonaniem Shuai Zhang i w miarę szybko zameldowała się w III rundzie. Dzisiaj naszej reprezentantce przyjdzie się zmierzyć z doświadczoną Hiszpanką Lourdes Dominguez, która w tegorocznej edycji międzynarodowych mistrzostw Chin ma już za sobą cztery rozegrane spotkania.
                Skomentuj 0
                Od godziny 13:30 zapraszamy na relację na żywo z meczu III rundy turnieju WTA Premier Mandatory w Pekinie pomiędzy Agnieszką Radwańską a Hiszpanką Lourdes Dominguez.
                Skomentuj 5
                • ZKS SMOK Zgłoś komentarz
                  i to mi się podoba,niech spada do Krakowa trenować,już niedługo i wyleci z rankingu poza 10 i tam będzie jej miejsce bo jak ja widzę jej grę to mi się rzygać chce,jak ona może być tak