autor:
Dominika Pawlik
autor:
Rafał Smoliński
Dziękujemy Państwu za śledzenie naszej relacji z ósmego dnia wielkoszlemowego Rolanda Garrosa. Jutro czekają nas kolejne emocje, razem wspierać naszych reprezentantów walczących na kortach w stolicy Francji. Zaczynamy już od godz. 11:00!
Skomentuj 1
Pierwszy ćwierćfinał Agnieszki Radwańskiej w Roland Garros stał się faktem! Polka wygrała z Aną Ivanović 6:2, 6:4. W walce o 1/2 finału krakowianka zagra z ubiegłoroczną finalistką, Sarą Errani.
Skomentuj 0
W dziewiątym dniu turnieju nie zabraknie również polskich akcentów. Jako czwarty mecz na korcie nr 2 zaplanowano pojedynek III rundy debla pomiędzy Tomaszem Bednarkiem i Jerzym Janowiczem a parą Roberto Bautista / Daniel Gimeno. Natomiast ostatnim spotkaniem na korcie nr 17 będzie bój I rundy gry podwójnej juniorów. Serbsko-polski duet Laslo Djere / Kamil Majchrzak zmierzy się z Francuzami Maximem Janvierem i Alexandrem Mullerem.
Skomentuj 0
Natomiast na arenie im. Suzanne Lenglen na godz. 11:00 zaplanowano mecz Tommy'ego Haasa z Michaiłem Jużnym, a następnie, na drugim co do ważności korcie w Paryżu, zaprezentują się Bethanie Mattek-Sands i Maria Kirilenko, Stanislas Wawrinka i Richard Gasquet a na koniec czeka nas mecz Jamie Hampton z Jeleną Janković.
Skomentuj 0
Znany jest już plan gier na jutrzejszy dzień turnieju w Paryżu. Na korcie im. Phlippe'a Chatrier od godz. 11:00 rozegrane zostaną cztery mecze: Francesca Schiavone - Wiktoria Azarenka, Novak Djoković - Philipp Kohlschreiber, Rafael Nadal - Kei Nishikori i na koniec zaplanowano spotkanie Sloane Stephens - Maria Szarapowa.
Skomentuj 0
Agnieszka Radwańska wygrała pierwszego seta z Aną Ivanović 6:2. Oby tak dalej!
Skomentuj 0
  • Już tylko jeden mecz pozostał do rozegrania w ósmym dniu paryskiego turnieju. Na korcie Suzanne Lenglen Agnieszka Radwańska walczy o pierwszy w karierze awans do ćwierćfinału Rolanda Garrosa. Jej rywalką jest była mistrzyni tej imprezy, Ana Ivanović. W pierwszym secie Polka prowadzi 4:1.
    Skomentuj 0
    Trzech godzin potrzebował Roger Federer, aby wywalczyć awans do 36. z rzędu ćwierćfinału wielkoszlemowego. Szwajcarski mistrz po pasjonującej pięciosetowej batalii wygrał z Gillesem Simonem  6:1, 4:6, 2:6, 6:2, 6:3. W kolejnej rundzie rywalem turniejowej "dwójki" będzie inny reprezentant gospodarzy, Jo-Wilfried Tsonga.
    Skomentuj 1
    5:3 Roger Federer. Szwajcar serwuje po awans do 1/4 finału.
    Skomentuj 0
    5:2 dla Rogera Federera. Jeszcze jeden wygrany gem i Maestro wywalczy awans do ćwierćfinału.
    Skomentuj 0
    Trwa pasjonujący bój na korcie im. Philippe'a Chatrier. Roger Federer prowadzi w piątym secie z Gillesem Simonem 4:1. Czy Francuz zdoła odrobić stratę?
    Skomentuj 0
    Na korcie Suzanne Lenglen rozpoczął się już mecz Agnieszki Radwańskiej z Aną Ivanović. Przypominamy o naszej relacji "na żywo" z tego spotkania.
    Skomentuj 0
    Fantastyczny początek decydującego seta dla Rogera Federera. Znakomicie grający Szwajcar przełamał Gillesa Simona i prowadzi 2:0.
    Skomentuj 0
    Gem, set i mecz Sara Errani. Włoszka wygrała z Carlą Suarez 5:7, 6:4, 6:3, a to oznacza, że już niedługo na korcie Suzanne Lenglen pojawią się Agnieszka Radwańska i Ana Ivanović!
    Skomentuj 1
    Meczbol dla Errani!
    Skomentuj 0
    Sara Errani serwuje po zwycięstwo z Carlą Suarez przy prowadzeniu 5:3 w trzeciej odsłonie.
    Skomentuj 0
    Odrobił stratę Roger Federer. Szwajcarski Maestro wygrał w świetnym stylu czwartego seta w meczu z Gillesem Simonem 6:2.
    Skomentuj 0
    Coraz bliżej do meczu Agnieszki Radwańskiej z Aną Ivanović. Na korcie Suzanne Lenglen Sara Errani prowadzi w trzecim secie z Carlą Suarez 5:2.
    Skomentuj 1
    • nu Zgłoś komentarz
      UWAGA! UWAGA! [b]Federer z kolejnym zaganiem turnieju!!!!!![/b] [i](tym razem bajeczny pół-volley z końcowej linii!)[/i] No a poza tym właśnie wyrównał na 2:2 w setach.
      Polacy wygrali z włoską parą Paolo Lorenzi / Potito Starace 6:7(3), 6:3, 7:6(4), a w kolejnej rundzie zmierzą się z Hiszpanami Roberto Bautistą i Danielem Gimeno.
      Skomentuj 0
      Udało się za czwartą szansą! Tomasz Bednarek i Jerzy Janowicz w III rundzie debla!
      Skomentuj 2
      • FanRadwana Zgłoś komentarz
        Brawo Panowie, choć trzeba przyznać, że Tomek nieco odstawał od pozostałej trójki.
        • Jan Mosiewicz Zgłoś komentarz
          Koniec! 6:7(3),6:3,7:6(4) Polacy zagrają w III rundzie z Hiszpanami Roberto Bautistą Agutem i Danielem Gimeno-Traverem.
          Już tylko 6-4. Trzy piłki meczowe oddalone przez włoski duet.
          Skomentuj 1
          6-1! Pięć meczboli dla polskiej pary!
          Skomentuj 2
          Wspaniały początek tie breaka dla Bednarka i Janowicza. Polacy prowadzą 4-1.
          Skomentuj 2
          Ekscytujący moment na korcie nr 1. Tie break w trzecim secie zadecyduje o losach awansu do III rundy gry podwojnej. Trzymajmy kciuki za Tomasza Bednarka i Jerzego Janowicza!
          Skomentuj 1
          Szykuje się dramatyczna końcówka w meczu deblowym na korcie nr 1. Tomasz Bednarek i Jerzy Janowicz remisują 5:5 w starciu z Paolo Lorenzim i Potito Starace.
          Skomentuj 4
            Już 3:0 dla naszych.
              Mamy tie-break. Już na początku Polacy uzyskali mini-breaka. 1:0 Wygrali też 1 wymianę przy serwisie Jurka. 2:0
                Przecież Jurek gra z Tomkiem Bednarkiem :D A Mateusz walczy w eliminacjach challanger'a w Prostejovie(w singlu) i w deblu. Przeszedł dziś w II rundy eliminacji i jutro powalczy w finale
                Czytaj całość
                eliminacji z Czechem Michalem Konecnym.
                Zobacz więcej komentarzy (1)
                Pachnie wielką sensacją na korcie Philippe'a Chatrier. Gilles Simon wygrał trzeciego seta 6:2 z Rogerem Federerem. Jeżeli Szwajcar chce wygrać ten mecz, to musi stoczyć pięciosetową batalię!
                Skomentuj 0
                Niestety szybkie przełamanie powrotne na korzyść włoskiej pary. 4:4.
                Skomentuj 0
                Przełamanie dla Tomasza Bednarka i Jerzego Janowicza! Polacy prowadzą 4:3 w decydującym secie. Janowicz mówił po meczu ze Stanislasem Wawrinką, że nie może doczekać się gry na kortach trawiastych, dlatego też takie obrazki, jak ten poniżej, muszą go cieszyć.
                Kort centralny Wimbledonu - prawdziwa świątynia tenisa (Foto: Twitter) Kort centralny Wimbledonu - prawdziwa świątynia tenisa (Foto: Twitter)
                Skomentuj 0
                Niesamowite rzeczy dzieją się na korcie Philippe'a Chartrier. Gilles Simon zanotował drugie przełamanie i prowadzi z Rogerem Federerem 5:2. Tymczasem na arenie Suzanne Lenglen drugi set padł łupem Sary Errani 6:4.
                Skomentuj 0
                Gilles Simon przełamał Rogera Federera! 3:2 dla Francuza w trzecim secie pojedynku na korcie Philippe'a Chatrier.
                Skomentuj 2
                Z przewagi Carli Suarez pozostały już tylko wspomnienia. Sara Errani odrobiła stratę przełamania i wyrównała na 4:4.
                Skomentuj 0
                Na korcie nr 1. Tomasz Bednarek i Jerzy Janowicz remisują 2:2 w trzecim secie pojedynku II rundy gry podwójnej z Paolo Lorenzim i Potito Starace. A na arenie im. Suzanne Lenglen Carla Suarez coraz bliżej zwycięstwa. Hiszpanka prowadzi 4:3 w drugiej partii.
                Skomentuj 0
                Coraz bliżej do meczu Agnieszki Radwańskiej z Aną Ivanović. W poprzedzającym polsko-serbską konfrontację spotkaniu Carli Suarez z Sarą Errani Hiszpanka prowadzi 7:5, 3:2 z przewagą breaka.
                Skomentuj 1
                • wislok Zgłoś komentarz
                  Szkoda,że Sara ma kłopoty zdrowotne , zawsze wolę,żeby wygrywała lepsza ,a nie żeby jakiś udział miało w tym zdrowie.
                  Cóż za zwrot sytuacji na korcie Phlippe'a Chartrier. Gilles Simon, który dotkliwie przegrał premierową partię z Rogerem Federerem,wygrał drugą odsłonę 6:4.
                  Skomentuj 3
                  Kamil Majchrzak w II rundzie juniorskiego Rolanda Garrosa! 17-latek z Piotrkowa Trybunalskiego pokonał rozstawionego z numerem 12. Wayne'a Montgomery'ego 6:3, 6:2.
                  Skomentuj 4
                  Krok od zwycięstwa jest Kamil Majchrzak. Polak prowadzi w drugim secie pojedynku I rundy juniorskiego Rolanda Garrosa z Waynem Montgomerym 5:2.
                  Skomentuj 1
                  Drugi set 6:3 dla pary Tomasz Bednarek / Jerzy Janowicz! Liczymy na kontynuacje dobrej passy naszych reprezentantów w decydującej partii tego meczu.
                  Skomentuj 0
                  Przełamanie na korzyść Tomasza Bednarka i Jerzego Janowicza! Polacy prowadzą w drugim secie 5:3.
                  Skomentuj 7
                  Zobacz więcej komentarzy (4)
                  Carla Suarez przegrywała w pierwszym secie meczu z Sarą Errani 4:5, mimo to obroniła piłkę setową i zwyciężyła 7:5 z mającą kłopoty zdrowotne Włoszką.
                  Skomentuj 0
                  Sara Errani wróciła na kort, lecz jej gra nie wygląda najlepiej. Włoszka straciła podanie, Carla Suarez prowadzi 6:5 i serwuje po zwycięstwo w secie.
                  Skomentuj 1
                  Na korcie im. Suzanne Lenglen Sara Errani poprosiła o interwencję medyczną. Włoszka ma problemy z oddychaniem.
                  Skomentuj 2
                  Błyskawicznie odrobienie strat pary Bednarek / Janowicz! 2:2 w drugim secie.
                  Skomentuj 0
                  Znakomicie radzi sobie na korcie nr.10 Kamil Majchrzak. 17-letni Polak po zwycięstwie  w pierwszym secie 6:3, w gemie otwarcia partii drugiej uzyskał breaka!
                  Skomentuj 0
                  Stracił serwis Tomasz Bednarek w trzecim gemie drugiej odsłonie. Pabianiczanin i Jerzy Janowicz przegrywają 1:2 z Paolo Lorenzim i Potito Starace.
                  Skomentuj 1
                  Na korcie nr 10. Kamil Majchrzak wygrał pierwszego seta z Waynem Montgomerym 6:3!
                  Skomentuj 0
                  Za szóstą piłką setową skończył pierwszą partię pojedynku z Gillesem Simonem Roger Federer. 6:1 dla Szwajcara.
                  Skomentuj 2
                  Kamil Majchrzak stracił już wywalczoną przewagę. Wayne Montgomery wyrównał na 2:2 w pierwszej odsłonie.
                  Skomentuj 3
                    Oj nie powiem Ci, bo o ile lubię Rogera i mu nawet jakoś tam kibicuję, to niestety wielu spotkań nie mam, ani czasu obejrzeć, ani jak.
                    • RvR Zgłoś komentarz
                      Jak swego czasu z panem Suzuki?
                        UWAGA! UWAGA! [b]Federer właśnie zaliczył zagranie turnieju!!!!!![/b] [i](bajecznie zawinął między słupkiem a stołkiem sędziowskim winnera z końcowej linii)[/i]
                        Niestety para Tomasz Bednarek / Jerzy Janowicz przegrała pierwszego seta z Paolo Lorenzim i Potito Starace 6:7(3).
                        Skomentuj 0
                        Trzy setbole dla Lorenziego i Starace.
                        Skomentuj 1
                        Na korcie nr 10. Kamil Majchrzak znakomicie rozpoczął mecz I rundy turnieju juniorskiego. Polak przełamał oznaczonego "12" Wayne'a Montgomery'ego i prowadzi 2:0.
                        Skomentuj 0
                        Tie break zadecyduje o losach pierwszego seta pojedynku pary Tomasz Bednarek / Jerzy Janowicz z duetem Paolo Lorenzi / Potito Starace. A na korcie Philippe'a Chatrier Roger Federer już  dwa razy przełamał Gillesa Simona. Szwajcar prowadzi 4:1 w partii otwarcia.
                        Skomentuj 0
                        Brawo dla Bednarka i Janowicza! Polacy obronili piłkę setową, utrzymali własne podanie i wyrównali na 5:5.
                        Skomentuj 0
                        Obroniony setbol pięknym smeczem w wykonaniu Bednarka.
                        Skomentuj 0
                        Piłka setowa dla włoskiej pary!
                        Skomentuj 0
                        Z dużymi problemami utrzymała swoje podanie para Tomasz Bednarek / Jerzy Janowicz. Paolo Lorenzi i Potito Starace nie wykorzystali trzech break pointów.
                        Skomentuj 0
                        Na korcie Philippe'a Chatriera pojawili się już Roger Federer i Gilles Simon. Szwajcar i Francuz stoczą bój o ostatnie wolne miejsce w fazie ćwierćfinałowej dolnej połówki turniejowej drabinki.
                        Treningu przed niedzielnym meczem nie zaniedbał również Roger Federer (Foto:Twitter) Treningu przed niedzielnym meczem nie zaniedbał również Roger Federer (Foto:Twitter)
                        Skomentuj 0
                        Na korcie nr 1. walkę o awans do III rundy gry podwójnej toczą Tomasz Bednarek i Jerzy Janowicz. Polska para przegrywa w I secie 3:4 z Paolo Lorenzim i Potito Starace, ale serwować będzie Bednarek.
                        Skomentuj 0
                        Rozpoczął się już pojedynek Sary Errani z Carla Suarez. Po zakończeniu tego meczu na korcie Suzanne Lenglen pojawią się Agnieszka Radwańska i Ana Ivanović.
                        Ana Ivanović trenuje przed pojedynkiem IV rundy z Agnieszką Radwańską (Foto: Twitter) Ana Ivanović trenuje przed pojedynkiem IV rundy z Agnieszką Radwańską (Foto: Twitter)
                        Skomentuj 0
                        Owacja na stojąco pożegnała schodzącego z kortu im. Suzanne Lenglen Tommy'ego Robredo. Hiszpan został pierwszym w historii tenisistą, który wygrał trzy kolejne mecze odrabiając stratę 0-2 w setach. Po kilkunastu minutach przerwy, na drugim co do ważności korcie w Paryżu, pojawią się Sara Errani i Carla Suarez.
                        Łzy szczęścia Tommy'ego Robredo (Foto: Twitter) Łzy szczęścia Tommy'ego Robredo (Foto: Twitter)
                        Skomentuj 3
                        Jo-Wilfried Tsonga lepszy od Viktora Troickiego, wygrywa 6:3, 6:3, 6:3!
                        Skomentuj 0
                        Tommy Robredo po fantastycznym meczu pokonuje Nicolása Almagro 6:7(5), 3:6, 6:4, 6:4, 6:4! Hiszpański wojownik wrócił ze stanu 0:2 w setach i okazał się lepszy od swojego rodaka!
                        Skomentuj 2
                        Tomasz Bednarek i Jerzy Janowicz rozpoczęli właśnie mecz II rundy z Paolo Lorenzim i Potito Starace! Ognia!
                        Skomentuj 0
                        Długi gem w hiszpańskiej batalii, ostatecznie Tommy Robredo przełamuje po raz kolejny Nicolása Almagro i będzie serwował po mecz!
                        Skomentuj 0
                        Jo-Wilfried Tsonga przełamał Viktora Troickiego w III secie i już tylko dwóch gemów potrzebuje do awansu do ćwierćfinału!
                        Skomentuj 0
                        Nicolás Almagro błyskawicznie uzyskał przełamanie powrotne, ale przy swoim podaniu znów musiał się bronić, ostatecznie prowadzi z Tommy'm Robredo 4:3.
                        Skomentuj 1
                        Christopher Kas i Oliver Marach wyrzucają z turnieju duet oznaczony numerem 13. i tym samym zwalniają kort Tomaszowi Bednarkowi i Jerzemu Janowiczowi.
                        Skomentuj 0
                        Tommy Robredo przełamał Nicolás Almagro i prowadzi w decydującej partii 3:2!
                        Skomentuj 0
                        Jo-Wilfried Tsonga mknie do ćwierćfinału! Francuz wygrał II seta z Viktorem Troickim.
                        Skomentuj 0
                        Tommy Robredo wygrał IV partię z Nicolásem Almagro, na korcie Suzanne Lenglen dojdzie do decydującego, piątego seta!
                        (foto: twitter) (foto: twitter)
                        Skomentuj 0
                        Julien Benneteau i Nenad Zimonjić wyrównali stan meczu z Christopherem Kasem  Oliverem Marachem na korcie numer 1. Polscy debliści muszą więc jeszcze poczekać...
                        Skomentuj 0
                        Tommy Robredo odrobił straty z Nicolásem Almagro i wyrównał, 4:4.
                        Skomentuj 0
                        Nicolás Almagro przełamał Tommy'ego Robredo na 4:2 w IV secie. Przypomnijmy, że po tym meczu na kort wyjdą Sara Errani i Carla Suarez, a następnie Agnieszka Radwańska z Aną Ivanović.
                        Skomentuj 0
                        Jo-Wilfried Tsonga wygrywa pierwszą partię z Viktorem Troickim 6:3.
                        Skomentuj 0
                        Najszybciej swój mecz powinni rozpocząć Tomasz Bednarek i Jerzy Janowicz na korcie numer 1. Aktualnie rozgrywany jest tam mecz deblowy panów i może tam dojść do trzeciego seta, więc na Polaków jeszcze trochę poczekamy.
                        Skomentuj 0
                        Na korty wyjdzie dziś jeszcze czworo Polaków: Agnieszka Radwańska, Tomasz Bednarek i Jerzy Janowicz oraz Kamil Majchrzak.
                        Skomentuj 0
                        Na głównej arenie rozpoczął się mecz rozstawionego z numerem szóstym Jo-Wilfrieda Tsongi z Viktorem Troickim, Francuz prowadzi już 2:0.
                        Skomentuj 0
                        Tymczasem na korcie Suzanne Lenglen Tommy Robredo wygrywa seta z Nicolásem Almagro!
                        Skomentuj 0
                        Niestety, nie udało się! Jeremy Chardy i Łukasz Kubot odpadają z turnieju, przegrywając z Grigorem Dimitrowem i Frederikiem Nielsenem 2:6, 7:6(5), 6:7(6).
                        Skomentuj 0
                        Niestety Dimitrow i Nielsen obronili także drugą piłkę meczową, a teraz bronić muszą się Polak i Francuz!
                        Skomentuj 2
                        Tie break, nie udało się rozstrzygnąć meczu wcześniej! Łukasz Kubot i Jeremy Chardy prowadzą już 3-1.
                        Skomentuj 2
                        Wciąż bez przełamań w meczu deblowym Kubota, 6:5.
                        Skomentuj 2
                        Serena Williams przyspieszyła w końcówce i nie dała żadnych szans Robercie Vinci! Liderka rankingu wygrała 6:1, 6:3!
                        Skomentuj 0
                        Łukasz Kubot i Jeremy Chardy łatwo wygrywają swoje podania, prowadzą 5:4. Może właśnie teraz uda im się przełamać Grigora Dimitrowa i Frederika Nielsena?
                        Skomentuj 1
                        Męczy się Serena Williams w drugim secie z Robertą Vinci, na razie bez przełamań i Amerykanka prowadzi 4:3.
                        Skomentuj 3
                        Łukasz Kubot i Jeremy Chardy nie wykorzystali czterech break pointów, 3:3.
                        Skomentuj 0
                        Jeremy Chardy i Łukasz Kubot w trzeciej partii wciąż bez przełamań w meczu z Grigorem Dimitrowem i Frederikiem Nielsenem. Polak i Francuz prowadzą 3:2.
                        Skomentuj 6
                        Zobacz więcej komentarzy (3)
                        Nicolás Almagro wygrał drugiego seta ze swoim rodakiem Tommy'm Robredo w stosunku 6:3.
                        Skomentuj 0
                        Kolejne gemy dla serwujących, duet polsko-francuski prowadzi 2:1!
                        Skomentuj 0
                        Łukasz Kubot i Jeremy Chardy rozpoczynają trzeciego seta od wygrania gema serwisowego. Ognia!
                        Skomentuj 0
                        Przypomnijmy, że Agnieszka Radwańska swoje dzisiejsze spotkanie rozegra na korcie Suzanne Lenglen, jako ostatnia.
                        Skomentuj 3
                        Serena Williams rozbija Robertę Vinci w pierwszej partii, oddając Włoszce zaledwie gema!
                        Skomentuj 1
                        • GoVika Zgłoś komentarz
                          Włoszka póki co bez pomysłu na Serenę, szkoda, myślałam, że pokaże tutaj więcej swoich umiejętności przy siatce.
                          Tymczasem na korcie numer 2 zakończyło się już spotkanie I rundy miksta. Już wkrótce swój pojedynek inauguracyjny w turnieju debla wznowią Łukasz Kubot i Jeremy Chardy.
                          Skomentuj 1
                          Na korcie Suzanne Lenglen Nicolás Almagro wygrał po tie breaku I seta meczu ze swoim rodakiem Tommym Robredo.
                          Skomentuj 0
                          Gem, set i mecz Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski! Polscy debliści pokonali 6:4, 6:3 francuski duet Florent Serra i Jonathan Dasnieres de Veigy i są w ćwierćfinale Roland Garros 2013!
                          Skomentuj 1
                          I udało się! 5:3 i nasi serwują na mecz!
                          Skomentuj 1
                          4:3 dla Polaków. Przydałoby się teraz przełamanie...
                          Skomentuj 1
                          Ana Ivanović przygotowuje się jeszcze do pojedynku z Agnieszką Radwańską.
                          (foto: Twitter) (foto: Twitter)
                          Skomentuj 0
                          Polish Power znów na prowadzeniu, 3:2, ale podają rywale.
                          Skomentuj 0
                          Na korcie Philippe'a Chatrier czasu nie traci Serena Williams. Amerykanka przełamała podanie Roberty Vinci już w gemie otwarcia.
                          Skomentuj 0
                          Remis 5:5 w I secie jest z kolei w pojedynku Nicolás Almagro - Tommy Robredo.
                          Skomentuj 0
                          Florent Serra i Jonathan Dasnieres de Veigy szybko wyrównali na po 2.
                          Skomentuj 0
                          Znakomity początek drugiej partii w wykonaniu biało-czerwonych. Szybki break i prowadzenie 2:0!
                          Skomentuj 0
                          Brawo! Francuzi przełamani, gem i set Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski! Polacy wygrali I seta 6:4!
                          Skomentuj 2
                          Cudowne uderzenie z forhendu po linii kończy pierwszy mecz na korcie Philippe'a Chatrier! Rosjanka Swietłana Kuzniecowa pokonała 6:4, 4:6, 6:3 Andżelikę Kerber i zagra w ćwierćfinale!
                          Skomentuj 1
                          Polish Power oddali podanie, ale prowadzą jeszcze 4:3.
                          Skomentuj 1
                            No i jedyna nierozstawiona w górnej połówce cały czas w turnieju! A Kerber niestety już do domu. Brawo Sveta za dobre spotkanie, bo Andżelika naprawdę nieźle dzisiaj grała i walczyła,
                            ale to nie wystarczyło na triumfatorkę RG sprzed kilku lat.
                            Andżelika Kerber utrzymała serwis w ósmym gemie, ale teraz Swietłana Kuzniecowa będzie serwowała na mecz!
                            Skomentuj 0
                            Na korcie Suzanne Lenglen są już dwaj Hiszpanie, Nicolás Almagro i Tommy Robredo. Aktualny wynik I seta to 2:2.

Skomentuj 0
                            Rośnie przewaga Rosjanki, 4:1 dla Swietłany Kuzniecowej!
                            Skomentuj 0
                            Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski obronili break pointa i wyszli na 4:1!
                            Skomentuj 1
                              Sveta, ach ta Sveta. Jak nie gra, to nie gra. Ale jak już gra, to ciężki żywot tych, które na nią w RG trafiają. Kerber wisi już 1:4 w decydującym secie!
                              Swietłana Kuzniecowa przełamała serwis Andżeliki Kerber i prowadzi 3:1 w decydującej partii!
                              Skomentuj 0
                              Kapitalny początek naszych deblistów! Fryta i Matka wywalczyli przełamanie w czwartym gemie!
                              Skomentuj 0
                              Emocji nie było w meczu David Ferrer - Kevin Anderson. Hiszpan wygrał 6:3, 6:1, 6:1 i został pierwszym ćwierćfinalistą 83. edycji międzynarodowych mistrzostw Francji!
                              Skomentuj 1
                              Gem i set Andżelika Kerber! Będziemy mieli trzeciego seta w tym spotkaniu!
                              Skomentuj 0
                              Niesamowite emocje w pojedynku singla pań. Większość gemów jest niezwykle wyrównana, a obie tenisistki popisują się licznymi winnerami. Andżelika Kerber podaje na seta przy stanie 5:4!
                              Skomentuj 0
                              Na korcie numer 1 zakończyło się właśnie spotkanie debla pań i już wkrótce zagrają na nim Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski!
                              Skomentuj 0
                              Cztery gemy z 19 rozegranych wygrał jak na razie Kevin Anderson! Jego rywal prowadzi już 3:0 w trzeciej odsłonie!
                              Skomentuj 0
                              Andżelika Kerber doprowadziła do remisu po 3.
                              Skomentuj 1
                              Gem i II set David Ferrer! Hiszpan pewnie zwyciężył w drugiej odsłonie 6:1 i zmierza do ćwierćfinału paryskiej imprezy!
                              Skomentuj 0
                              Tymczasem na korcie Philippe'a Chatrier Andżelika Kerber przerwała serię pięciu kolejnych wygranych gemów swojej rywalki. Swietłana Kuzniecowa prowadzi jednak wciąż w II secie 2:1.
                              Skomentuj 0
                              Bezlitosny jest dzisiaj dla Kevina Andersona David Ferrer! Hiszpan prowadzi już w drugiej partii 4:0 i jest bliski objęcia prowadzenia 2-0 w setach!
                              Skomentuj 1
                              Kapitalny winner z returnu i Swietłana Kuzniecowa wygrała I seta meczu z Andżeliką Kerber 6:4!
                              Skomentuj 0
                              Rosjanka z wielkim trudem utrzymała serwis i prowadzi 5:4. A David Ferrer zdobył już break w II secie.
                              Skomentuj 3
                              • Alk Zgłoś komentarz
                                Dwa auty dołożył Anderson (ten pierwszy można wybaczyć, ale wybór uderzenia przy drugim? Porażka), dobry serwis i strzał w środek siatki. Boski Ferru wygrywa w drugim secie już 3:0 -
                                Kewin nie ugrał żadnego własnego serwisu..
                                  No i zagrał Kewin dwa asiory pod rząd ;)
                                    Ferru nie może tego przegrać - to jak wykorzystuje taśmę siatki jest unikalne - dwie taśmy w jednym gemie.. Jedzie równo, Anderson robi co może ale kiedy trzeba to Hiszpan czyta jego
                                    serwisy jak otwartą książkę.
                                    Swietłana Kuzniecowa błyskawicznie odrobiła stratę przełamania i jest po 4.
                                    Skomentuj 0
                                    A na korcie Philippe'a Chatrier pierwsze przełamanie wędruje na konto Andżeliki Kerber, która prowadzi 4:3.
                                    Skomentuj 0
                                    Szybko, łatwo i przyjemnie David Ferrer wygrywa I seta pojedynku z Kevinem  Andersonem w stosunku 6:3!
                                    Skomentuj 0
                                    Niesamowite emocje w pojedynku pań, Andżelika Kerber po długim, zaciętym gemie wyrównała stan rywalizacji na po 3. Mistrzyni Roland Garros 2009 nie zamierza łatwo ustępować reprezentantce Niemiec.
                                    Skomentuj 0
                                    Liderka rankingu, Serena Williams, zakończyła już sesję treningową. Czy mistrzyni Katowic, Roberta Vinci, nawiąże walkę z utytułowaną Amerykanką?
                                    Skomentuj 1
                                    Z kolei na korcie Suzanne Lenglen czasu nie marnuje David Ferrer, który prowadzi już 4:1 w pojedynku z Kevinem Andersonem.
                                    Skomentuj 0
                                    Na korcie Philippe'a Chatrier rozpoczął się już mecz Andżeliki Kerber z Swietłaną Kuzniecową. Rosjanka jak na razie prowadzi 2:1, bez przełamań.
                                    Andżelika Kerber gotowa do walki o ćwierćfinał Roland Garros (foto: Twitter) Andżelika Kerber gotowa do walki o ćwierćfinał Roland Garros (foto: Twitter)
                                    Skomentuj 0
                                    Dziś na kortach Rolanda Garrosa rozegrane zostaną cztery pojedynki IV rundy singla pań i panów. W akcji zaprezentuje się aż siedmioro Polaków, a wśród nich Agnieszka Radwańska, Jerzy Janowicz oraz Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski.
                                    Skomentuj 0
                                    W Paryżu dziś słoneczna pogoda i znakomite warunki do gry w tenisa! Temperatura powietrza wynosi jak na razie około 15 stopni, ale z czasem powinno być jeszcze cieplej.
                                    Skomentuj 0
                                    Od godz. 11:00 zapraszamy na naszą relację na żywo z ósmego dnia rywalizacji na kortach wielkoszlemowego Rolanda Garrosa.