Radwańska - Keys na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
7:5, 4:6, 6:3 - Gem, set i mecz Agnieszka Radwańska! Keys wyrzuciła return w aut i Polka jest w IV rundzie!
Skomentuj 2
Znakomity dzień w wykonaniu naszych singlistów. W poniedziałek aż troje biało-czerwonych powalczy o ćwierćfinał 127. edycji Wimbledonu! Zapraszamy serdecznie Państwa na nasze relacje na żywo z tych spotkań i przypominamy, że wciąż możecie Państwo śledzić naszą relację na żywo z szóstego dnia!
Skomentuj 0
Rywalką Isi w poniedziałek będzie Bułgarka Cwetana Pironkowa, która pokonała w trzech setach Chorwatkę Petrę Martić.
Skomentuj 0
Rozstawiona z numerem czwartym krakowianka zanotowała w sobotę dwa asy, jeden podwójny błąd, 23 winnery oraz 10 błędów własnych. Amerykanka z kolei miała aż 15 asów, jeden podwójny błąd, 67 kończących uderzeń i 51 pomyłek!
Skomentuj 0
Po niezwykle zaciętym boju Agnieszka Radwańska pokonała w trzech setach Madison Keys i zagra w poniedziałek o ćwierćfinał Wimbledonu.
Skomentuj 0
*7:5, 4:6, 5:3 - I jeszcze jeden wolej! Piąta piłka meczowa dla Isi!
Skomentuj 1
  • *7:5, 4:6, 5:3 - Znakomity wolej! Jeszcze dwie piłki!
    Skomentuj 0
    *7:5, 4:6, 5:3 - Po 15, błąd z bekhendu reprezentantki USA.
    Skomentuj 1
    • mokrywhale Zgłoś komentarz
      amerykanaka świetnie serwuje dzis wiec agnieszce nie jest łatwo śmiac mi sie chce z ludzi piszacych ze to aptekarka
      *7:5, 4:6, 5:3 - Pierwszy punkt dla Keys, która agresywnie ruszyła do przodu.
      Skomentuj 0
      *7:5, 4:6, 5:3 - I trzeci z rzędu as! Gem dla Keys! Isia musi zakończyć mecz przy własnym podaniu!
      Skomentuj 1
      7:5, 4:6, 5:2* - I jeszcze jeden as, przewaga serwis!
      Skomentuj 0
      7:5, 4:6, 5:2* - Niebywałe! As!
      Skomentuj 0
      7:5, 4:6, 5:2* - Błąd Amerykanki, meczbol numer 4!
      Skomentuj 0
      7:5, 4:6, 5:2* - Świetna akcja Keys, trzy meczbole obronione!
      Skomentuj 0
      7:5, 4:6, 5:2* - Druga też, pewny winner z forhendu po krosie.
      Skomentuj 0
      7:5, 4:6, 5:2* - Pierwsza obroniona asem...
      Skomentuj 0
      7:5, 4:6, 5:2* - Trzy piłki meczowe! Kapitalne uderzenie z forhendu po krosie wymusza błąd Keys!
      Skomentuj 0
      7:5, 4:6, 5:2* - Isia pewnie kończ smecz przy siatce, 0-30!
      Skomentuj 0
      7:5, 4:6, 5:2* - Błędy, błędy po stronie Keys! Amerykanka wyrzuca forhend w aut i Isia wychodzi na 40-15! Świetny serwis Polki, jest kolejny gem na koncie Radwańskiej, która jest o krok od awansu do IV rundy!
      Skomentuj 1
        i co niedowiarki wczoraj mowiliscie ze rankingi nie graja a jak aga przegrała seta to odrazu słaba?
        *7:5, 4:6, 4:2 - Jest przełamanie! Amerykanka wyrzuciła forhend w aut i Agnieszka Radwańska zdobyła cennego breaka!
        Skomentuj 1
        7:5, 4:6, 3:2* - Break point dla krakowianki! Keys wpakowała bekhend w siatkę!
        Skomentuj 0
        7:5, 4:6, 3:2* - Isia ponownie na prowadzeniu! W ostatniej akcji idealnie odczytała minięcie rywalki, zagrywając stop-woleja!
        Skomentuj 0
        Wieści z kortu numer 14: Bułgarka Cwetana Pironkowa pokonała 6:1, 4:6, 6:2 Chorwatkę Petrę Martić i będzie rywalką Polki lub Amerykanki w IV rundzie!
        Skomentuj 0
        *7:5, 4:6, 2:2 - Gem Keys! Serwis nie zawodzi wciąż Amerykanki. Potężna bomba na linię i mamy remis w decydującej odsłonie.
        Skomentuj 0
        7:5, 4:6, 2:1* - Kapitalne odegranie ze strony Keys, ale kolejny punkt zdobywa nasza reprezentantka, która wygrywa gema do 30.
        Skomentuj 2
        • TenSybil Zgłoś komentarz
          Rankingi nie grają, spytaj Rafę i Rogera. ;) Keys zaczyna puchnąć, boi się długich wymian i psuje, a Radwa starsza silna spokojem podwyższa na 5:2. :)
          • fulzbych vel omnibus Zgłoś komentarz
            Keys 52 na liście rankingowej dominuje większość wymian spychając Agę do beznadziejnej defensywy i wydaje się kwestią czasu kiedy może dojść do przełamania. Nasza zawodniczka nie
            Czytaj całość
            jest w stanie wykorzystać żadnego z wielu breakpointów gdyż jej return jest zbyt prosty do odbioru. ;-)
            *7:5, 4:6, 1:1 - Gem dla Keys! Isia wyrzuciła woleja w aut i mamy remis w trzeciej partii.
            Skomentuj 0
            7:5, 4:6, 1:0* - Niesamowite, piąty break point też obroniony. Kapitalny winner po krosie.
            Skomentuj 0
            7:5, 4:6, 1:0* - Czwarty break point Amerykanka obroniła winnerem z bekhendu.
            Skomentuj 2
            7:5, 4:6, 1:0* - Trzecia okazja, ale kapitalny winner po linii z forhendu Keys oddala niebezpieczeństwo!
            Skomentuj 0
            7:5, 4:6, 1:0* - Ależ ma szczęście Amerykanka! Pierwszego obroniła asem, a przy drugim pomogła jej taśma, która szarżującą do siatki krakowiankę!
            Skomentuj 0
            7:5, 4:6, 1:0* - Błąd z forhendu Keys, dwa break pointy dla Polki!
            Skomentuj 0
            7:5, 4:6, 1:0* - W końcu krakowianka utrzymała serwis. Świetny wolej i znakomity serwis kończą sprawę!
            Skomentuj 0
            *7:5, 4:6, 0:0 - Niesamowite! Amerykanka złapała wiatr w żagle i uzyskała trzy break pointy! Keys pomaga jednak, popełniając proste błędy i jest równowaga.
            Skomentuj 0
            Znakomity set w wykonaniu 18-letniej Amerykanki! Polka skończyła zaledwie cztery piłki, a sama miała pięć błędów własnych. Keys z kolei miała aż 20 piłek wygrywających i 16 pomyłek.
            Skomentuj 2
            *7:5, 4:6 - Ale trzecia już nie! Potężny as i jest gem i set Madison Keys!
            Skomentuj 4
            • naomily Zgłoś komentarz
              gra naprawdę słabo, miejmy nadzieje że się podniesie
              • kawula Zgłoś komentarz
                Po nastepnym secie Paletkarka Isia, bedzie miala juz czas na wyprzedaze ......
                  Ale wy jesteście dzwni patrzycie na wynik a nie na gre, amerykanka gra świetnie, Agnieszka nie gra żle
                  Zobacz więcej komentarzy (1)
                  7:5, 4:5* - Pierwsza obroniona, druga też! Po błędach Keys.
                  Skomentuj 0
                  7:5, 4:5* - I jeszcze jeden as! Trzy piłki setowe!
                  Skomentuj 1
                  7:5, 4:5* - Pewny smecz, Amerykanka dwie piłki od wyrównania stanu rywalizacji!
                  Skomentuj 0
                  7:5, 4:5* - As, 15-0!
                  Skomentuj 1
                    słabo gra Radwańska, jak nie radzi sobie z Keys to ciężko bedzie dojść gdzieś daleko w tym turnieju
                    7:5, 4:5* - I przełamanie! Madison Keys wykorzystała drugą okazję!
                    Skomentuj 1
                    *7:5, 4:4 - Trzy break pointy dla  Keys!
                    Skomentuj 0
                    *7:5, 4:4 - Gem dla Keys. Amerykance nie zadrżała ręka. Pewnie utrzymała serwis do 15.
                    Skomentuj 1
                    7:5, 4:3* - Isia utrzymała serwis do 30. Amerykanka popisała się kapitalnym returnem, lecz po chwili to Polka zakończyła gema.
                    Skomentuj 0
                    *7:5, 3:3 - Była ogromna szansa na przełamanie, ale Amerykanka w wielkim stylu powróciła ze stanu 0-40! Kilka pewnych serwisów Keys, która wygrała pięć kolejnych piłek.
                    Skomentuj 1
                    7:5, 3:2* - Znakomicie! Spokojnie utrzymany serwis przez Polkę. Przydałoby się teraz przełamać rywalkę...
                    Skomentuj 0
                    *7:5, 2:2 - Świetny wypad Isi do siatki przynosi jej punkt i jest równowaga. Keys zamyka jednak po chwili gema pewnym serwisem.
                    Skomentuj 0
                    7:5, 2:1* - Polka na prowadzeniu w drugiej partii. Straciła tylko jeden punkt, po kapitalnym odegraniu rywalki.
                    Skomentuj 0
                    *7:5, 1:1 - Agnieszka Radwańska odrobiła stratę breaka! Keys przy drugim break poincie wpakowała piłkę w siatkę!
                    Skomentuj 0
                    7:5, 0:1* - Fatalny początek drugiej partii w wykonaniu 24-letniej krakowianki. Isia dała się zaskoczyć pewnym returnem, a po chwili Madison Keys popisała się kapitalnym minięciem i zdobyła przełamanie!
                    Skomentuj 0
                    Statystyki I seta: Radwańska skończyła dziewięć piłek, a pomyliła się zaledwie cztery razy. Keys z kolei zanotowała aż 21 winnerów, ale błędów własnych miała 16!
                    Skomentuj 1
                    Nie jest łatwo, ale najważniejsze, że Isia zachowuje chłodną głowę i stara się wykorzystywać swoje szanse. Keys zaczęła mylić się w ważnych momentach i to dało Polce kluczowego breaka!
                    Skomentuj 0
                    *7:5 - Gem i set Agnieszka Radwańska! Sędzia liniowy uznał piłkę za dobrą, ale nasza zawodniczka sprawdziła ślad i okazało się, że Keys wyrzuciła forhend w aut!
                    Skomentuj 3
                    6:5* - Drugi setbol! Znów prosty błąd Keys!
                    Skomentuj 1
                    6:5* - Niesamowite! Wydawało się, że Keys wyrzuciła piłkę w aut i Isia ma setbola, ale Amerykanka sprawdziła ślad i piłka była dobra. Akcja została powtórzona i tym razem rywalka pomyliła się. Tenisistka z USA agresywnym uderzeniem broni setbola!
                    Skomentuj 0
                    6:5* - Równowaga! Kolejny błąd z bekhendu Keys!
                    Skomentuj 2
                    6:5* - Znakomita odpowiedź Keys, dwa potężne serwisy.
                    Skomentuj 0
                    6:5* - Mała szansa dla krakowianki, Keys pakuje bekhend w siatkę.
                    Skomentuj 0
                    6:5* - Przy stanie po 15 Keys miała już wygrany punkt, ale zepsuła piłkę. Kapitalny dropszot Polki wyprowadza ją na 40-30, a świetny serwis daje kolejnego gema.
                    Skomentuj 1
                    *5:5 - Pierwszy punkt zdobyła krakowianka, ale Keys cztery kolejne piłki wygrała dzięki potężnemu serwisowi!
                    Skomentuj 0
                    5:4* - Krakowianka utrzymała serwis na przewagi! W ostatniej akcji pomogła jej Amerykanka.
                    Skomentuj 1
                    *4:4 - Jeszcze jeden break point, ale odparty kapitalnym stop-wolejem!
                    Skomentuj 0
                    *4:4 - Znakomity return Amerykanki i jeszcze jeden punkt, i jest równowaga. Isia wyrzuca piłkę w aut, break point dla Keys! Na szczęście obroniony!
                    Skomentuj 0
                    *4:4 - Keys utrzymała serwis do 30. Amerykanka pewnie wygrała od stanu 30-30 dwa kolejne punkty.
                    Skomentuj 1
                    • steffen Zgłoś komentarz
                      Trochę się musi Aga wysilić by dziś wygrać. Panna K. się nie poddaje.
                      4:3* - Pierwszy punkt zdobyła reprezentantka USA, która w kolejnej akcji minimalnie wyrzuciła piłkę w aut. Radwańska utrzymała serwis do 15, bowiem rywalka dwukrotnie wpakowała piłkę w siatkę.
                      Skomentuj 0
                      *3:3 - Polka prowadziła 30-15, ale Amerykanka pewnym smeczem doprowadziła do remisu. Dwa kolejne punkty także na padają łupem Keys, która na koniec posyła asa.
                      Skomentuj 0
                      3:2* - Po 10 minutach Isia wreszcie utrzymała serwis!
                      Skomentuj 0
                      *2:2 - Drugi break point dla 18-latki z USA, ale tym razem Keys myli się przy returnie!
                      Skomentuj 0
                      *2:2 - Jeszcze jedna szansa dla krakowianki, ale nasza tenisistka puściła piłkę, zamiast skończyć ją wolejem.
                      Skomentuj 0
                      *2:2 - Polka dwukrotnie nie była w stanie skończyć gema, zostaje minięta przy siatce i Keys ma break pointa! Isia zmusza jednak Amerykankę do błędu i jest równowaga.
                      Skomentuj 0
                      *2:2 - Dwa znakomite krosy bekhendowe Amerykanki i mamy remis w pierwszej partii.
                      Skomentuj 0
                      2:1* - Była szansa dla Radwańskiej! Keys wyrzuciła forhend w aut, ale Isia przy break poincie wpakowała piłkę w siatkę, równowaga.
                      Skomentuj 0
                      2:1* - Isia miała już 30-0, ale świetny forhend Amerykanki doprowadza do remisu. Keys wyrzuca piłkę w aut, a chwilę później przepiękny dropszot kończy sprawę!
                      Skomentuj 0
                      *1:1 - Amerykanka demonstruje swoje umiejętności. Potężny serwis, który szybko ustawia kolejne wymiany. Tylko jeden stracony punkt przez Keys i wyrównanie.
                      Skomentuj 0
                      1:0* - Znakomity początek Polki! Kilka świetnych serwisów i serwis utrzymany do zera!
                      Skomentuj 0
                      Zaczynamy! Podaje nasza zawodniczka!
                      Skomentuj 0
                      Kim jest 18-letnia Madison Keys, która dzisiaj skrzyżuje rakiety z Polką?
                      Skomentuj 0
                      Tenisistka są już na korcie i właśnie rozpoczęły rozgrzewkę!
                      Skomentuj 0
                      Na korcie numer 3 zakończyło się już spotkanie Sloane Stephens z Petrą Cetkovską. Amerykanka wygrała w trzech setach. Już za chwilę na tym korcie powinny pojawić się Agnieszka Radwańska i Madison Keys.
                      Skomentuj 0
                      Od godz. 15:35 zapraszamy na relację na żywo z meczu III rundy singla kobiet wielkoszlemowego Wimbledonu pomiędzy Agnieszką Radwańską a Madison Keys.